Matrix4 Resurrection

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek

24 aralık 11.15 imax seansına biletimi aldım , işe gitmeyip sinemaya gidicem , sabırsızlıkla bekliyorum

le le le sakine
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek

İnsanlari kullanarak enerji ureten tarlalarin amkocak neo. Tek bir akilli makine kalmayana kadar ilkellestirecek dunyayi.

Morphöus veya tirinidi cok lazim degil de Ajan smith olmazsa eksik kalir film. 

tabi lan
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aliyk
    aliyk's avatar
    Erkek

Fikrimce
    Matrix 1-2-3 de zaten simülasyon içinde geçiyordu... 

4. film ise 3'ün sonundaki ölüm ile başlayan reel fiziki uyanış... Ki bunu metaverse ye bağlayacaklar.

Sürekli sorgulama arayış vs tekrar sisteme girmek istiyecek. Sebebi ise reel hayatta göreceği dejavular

Lekum Dinikum Veliye Din ...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Bakacaz görecez neler olacak :D Olayı varoluş krizine getiren arkadaşlar için şöyle bir video bırakıyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=EepeVPSP1n0 

Not: oyunu oynamadım tesadüfen karşıma çıktı izledim hoşuma gitti.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    317seref
    317seref's avatar
    Erkek

BEGENMEDIM totom gibi olmus.Eski seri daha guzel.
    Sirf neo ile avradin muhabbetleri icin ileri sara sara izledim.

## sen istiyor duj verecek yüz daha
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

1-2 hafta öncesi 2003 kamera arkası görüntülerini izledim son filminden güzel. 

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek

Ben beğendim güzel olmuş. Özellikle neo nun kafasında ördeği görünce Gül Gül öldüm. 

Matrix i Unreal Engine ile neo nun geliştirmesine bayıldım. 

Ne ararsan var filmde. Sadece iki karakter önceki karakterlere göre çok sönük kalmış. 

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabuyucu
    karabuyucu's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı

Bakacaz görecez neler olacak :D Olayı varoluş krizine getiren arkadaşlar için şöyle bir video bırakıyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=EepeVPSP1n0 

Not: oyunu oynamadım tesadüfen karşıma çıktı izledim hoşuma gitti.

Ben oynadım hocam epey iyi bir oyun. Kısa bir oyun zaten ortalama 6-7 saat kadar. Tamamen bilinç kavramı üzerine kurgulanmış bir konusu var.

Ölüme ve karanlığa baktığımızda korktuğumuz şey bilinmezliktir, başka bir şey değil. Düşler dünyasına dalıp gerçek dünyayı yaşamayı unutmak doğru değildir, unutma bunu…
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    by_yazilim
    by_yazilim's avatar
    Erkek

1. 2. ve 3. filmleri tam anlamıyla anlamayan yada şöyle söyliyeyim filmi anlamakdan öteye geçemeyenler genellikle filmin kötü olduğu üzre yorumlar eleştiriler yapmış. Kanımca olabilecek en iyi filmi çekmişler.. Serinin hayranı olan biri olarak söylüyorum, 1. 2. ve 3. filmi sayısız izleyen biri olarak filmi gerçekten çok beğendim.. sıradan film izler gibi değilde filmi yaşayarak izlemek ayrı bir tecrube.. son matrix filminide özünü anlayarak diğer filmleri ile bir bütün tek parça izliyormuşuz gibi izlemek gerekir, zira film önceki seriyi içinde yaşayan matrixi farklı bir noktaya taşıyan güzel bir film olmuş..

Ne eksik ne fazla.... 4. filmden sonra 1 film daha çekilip konuyu sonlandırmaları gerektiği düşüncesindeyim.. Ucu açık noktaları kapatıp seriyi sonlandırmaları gerekir...

Dünyasız..! Founder of the Social Planet | Your Extraterrestrial Life ...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    by_yazilim bunu yazdı

1. 2. ve 3. filmleri tam anlamıyla anlamayan yada şöyle söyliyeyim filmi anlamakdan öteye geçemeyenler genellikle filmin kötü olduğu üzre yorumlar eleştiriler yapmış. Kanımca olabilecek en iyi filmi çekmişler.. Serinin hayranı olan biri olarak söylüyorum, 1. 2. ve 3. filmi sayısız izleyen biri olarak filmi gerçekten çok beğendim.. sıradan film izler gibi değilde filmi yaşayarak izlemek ayrı bir tecrube.. son matrix filminide özünü anlayarak diğer filmleri ile bir bütün tek parça izliyormuşuz gibi izlemek gerekir, zira film önceki seriyi içinde yaşayan matrixi farklı bir noktaya taşıyan güzel bir film olmuş..

Ne eksik ne fazla.... 4. filmden sonra 1 film daha çekilip konuyu sonlandırmaları gerektiği düşüncesindeyim.. Ucu açık noktaları kapatıp seriyi sonlandırmaları gerekir...

bana da öyle geliyor ama ben bu renkli dünyadan tat alamadım, adeta bir cennet yaratmışlar.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.