folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Mekke"Yi Bombalama Vaadi -Al İşte Bi O.Ç Daha-

Mekke"Yi Bombalama Vaadi -Al İşte Bi O.Ç Daha-

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebCrow
    WebCrow's avatar
    Erkek

neyi tartışıyonuz islamı savunan adam öyle bir tartışıyorki adamı dinden soğutuyor
    kimisi mürid arkadaşına sktir çekiyor
    siz yeyin birbirinizi iranda uçağını üretmiş yarın tepemizde sorti yapmaya başlarlar
    yazmiyim yazmiyim dedim yazdım sonunda
    zekainin biri ilk sayfada gaf mı desem densizlik mi desem hayvanlık mı desen kendini bilmezlik mi desem ne desem bilemiyorum
    bi laf demiş konu amacından sapmış herkes o kişiye yüklenmiş
    o kişinin yaptığıda az bir terbiyesizlik değil ama tartışmamak en güzeli

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

aslında yüm msjalrı okumadım ama bu sitede ne dese altına imzamı atacağım kişiler var , mesela antioksidant , stifler ında cvpları benim mantığıma uygun.

8 sayfa cvbı okuyacak kadar vaktim olmadığınan bunlar ne diyosa aynen diyorum

bu arada bu konu bende şehir efsanesi , ne bombası , nereyi bombalıyomuş abd,  hikaye bunlar , her bi boka atlamayın, ve küfürle forumun seviyesini düşürmeyin! 

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    konu zıvanadan cıktı. anaya bacıya kufur ediliyor, agır laflar soyleniyor. olmaması gereken seyler bunlar. cok uzamıs kilitliyorum.

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
Toplam Hit: 7345 Toplam Mesaj: 74