folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Mekke"Yi Bombalama Vaadi -Al İşte Bi O.Ç Daha-

Mekke"Yi Bombalama Vaadi -Al İşte Bi O.Ç Daha-

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ferdix
    ferdix's avatar
    Erkek
    AntiOksidan bunu yazdı:
    -----------------------------
    ferdix bunu yazdı:

invisible_1905 bunu yazdı:
    Kaç kere yazmam gerekiyor anlamadım. Ben Türk'üm. Daha kopyala yapıştır yaparak çoğaltmama gerek var mı ?

KENDİNİ BİŞİ YAPMAK İSTEMİŞSİN  BEN TÜRKÜM DİE KENDNİİ KANDIRIYOSUN İNANCIN OLMASSA SEN BİR HİÇ BİŞİ SİN UMARIM ÖBÜR TARAFTA  SENİN İÇİN YAPA BİLECEĞİM BİŞİ OLUR.aLLAH SENİN LE AYNI YERE KOYMAZ BENİ İNŞ

Göktürkler müslüman değildi onlar hiçbirşey mi oluyor ?
    Bu ülke için güneydoğuda ateistler de şehit oldu,hristiyanlarda şehit oldu onlar hiç bişey mi?
    Lafını bilde konuş.

EE NE  BOK OLURSANIZ OLUN LAN BANA NE A.Q MALLARA LAF ANLATIYOZ.oNLAR BU ÜLKE İÇİN ÖLDÜLER HİÇ OLMASSA SİZ ONUDA  YAPAMIYOSUUNZ SADECE BURSA İDRAR YARIŞINA ÇIKMIŞSINIZ
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    impala konusundaki yazı edited

ferdix sen ayrı bi organizmasın hocasana söyleyecek lafımız yok.Hem milleti müslüman değil diye aşağılamaya çalışırsın,hem sana verdiğim o örneğe verecek cevabın olmaz "onlar en azından şehit oldu siz ne yaptınız" dersin hem tükürdüğünü yalarsın bi de sanki gazi olmuşta bilgisayar başından yazıyor gibi ahkam kesersin.biz şehit olmadıkta sen ne yaptın?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek

ferdix bunu yazdı:

ULAN İT AĞZIIM BOZDURMA.SİKTİR GİT.HASSSAS YERİME DOKUNUYON.AMCIK AMCIK KONUŞMA.

yavaş lan yavaş küfür etme çarpılırsın kıçıma dönersin sonra gidip mekkede medinede savaşamazsın. diyip ekliyorum.

ulan itoğluit azını sıfatına kayarım senin. senin hassas yerin dininse benimde Vatanım, bugünleri yaşamama sebep olan ırkımdır. göt göt konuşup banlattırma insanı. 3 kuruşluk düzenbaz herif

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nautilus
    Nautilus's avatar
    Erkek

hocalar lütfen tartışmayalım

bi şerefsiz yüzünden yaptıklarımıza  bakın yaa

birbirimizi kırıyoruz  

şizofren olabilirsiniz yardım alın!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iMPaLa
    iMPaLa's avatar
    Erkek
    antioksidan bir daha bana impalamısın nesin gibisinden konusma!..sana bir şey söyliyeyim mi?benimle  bosuna tartısıyorsun!..aynı değerlere ve aynı özelliklere sahip olduğumuzu senin hakkında kısa bir araştırma yaparak ögrendim!..şimdi seni kırdıysam k.bakma kardesim;)kırdığımıda düşünmüyorum ama öyleyse diye!..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ferdix
    ferdix's avatar
    Erkek
    Stifler bunu yazdı:

ferdix bunu yazdı:

ULAN İT AĞZIIM BOZDURMA.SİKTİR GİT.HASSSAS YERİME DOKUNUYON.AMCIK AMCIK KONUŞMA.

yavaş lan yavaş küfür etme çarpılırsın kıçıma dönersin sonra gidip mekkede medinede savaşamazsın. diyip ekliyorum.

ulan itoğluit azını sıfatına kayarım senin. senin hassas yerin dininse benimde Vatanım, bugünleri yaşamama sebep olan ırkımdır. göt göt konuşup banlattırma insanı. 3 kuruşluk düzenbaz herif

ULAN OROPU ÇOCUĞU SENİİN ANAANI AVRANIDNI SİKEYİM ANASINI SİTİMİNİNB ÇOICUĞU 7 SÜLALENİ SİKEYİM SENİ PİÇ A.Q ŞEREFSİZİ VATANIM VATANIM DİYOM GÖTVENİN DOĞURDUĞU NE YAPTIN LAN BU VATAN İÇİN PİÇ BEN HİÇ OLMAZSSA DOĞUDA GÖNÜLLÜ ASKER YAZDIRDIM KENDİMİ ANASINI SİKTİİNİN İBNESİ SENİN VE SEİNİN GİBİLERİN VE BÜTÜN VATAN HAİNLERİNİNİ BÜTÜN MÜSLİMANLIĞA DİL UZATAN OROSPUÇUCUKLARININ ANASINI SİKİYORUM VE daha fazla günaha girmemek için foruma son kez mesaj yolluyom sonkez 7 sülaleni sikeyim diyorum .Burada fazlasıyla orospuçocuğu var vaktimi boşa harcıyom .
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nautilus
    Nautilus's avatar
    Erkek

ark lar bir birmizi  yeterince kırdık

lütfennnn  bir birimize karşı  konuşmayalam

offffffffffff   çook pişmanım

galiba hepsi benim şucum 

şizofren olabilirsiniz yardım alın!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek

işte çok dindar Mekkeyi ve Medineyi savunacak bir insanın cevabı, ben senin gibi 3 kuruşluk insan değilim anana söveyim, bende ana kutsaldır. dindede ananın yeri ayrıdır, senin anan nedir necidir bilinmez. ondan önemlisi sen nesin necisin oda bilinmez. ben senin seviyene inip ana bacı soy sop saymıyorum. senden daha kökten ve daha temiz bir neslimin olduğuna inanıyorum. senin soyunda sopunda rumluk mu ermenilikmi ne varsa. sonradan islamiyeti kabul etmiş ve sapıtmış insanlar gibi olup olmadık yerlere saldırıyorsun. ezik ve insan müsvettesi başka bişey demiyorum.

+ olarak ben bu vatan için herşeyi yapabileceğime inanıyorum, senin gibi cahil ve at gözlüğüyle yetişmiyorum en azından. okuyorum ki gelecekte senin gibi ağzı bozuk mal sürüsü gibi evlat sahibi olmayayım değilmi

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    POLECAT
    POLECAT's avatar
    Erkek

arkadaşlar buna bile karşı çıkıyosunuz yaa ben bişi demiyorum insan inancı olmadan yaşayabilirmi yaa sen dünyaya ne için geliyosun. ALLAH (c.c)  nasıl hesap vercen şimdi burun kıvırıyonuz ama anladınığınızda iş işten geçmiş olacak.

eğer abd mekkeyi bombalasa ben eminikmi türkiyede savaşa girmek istese buna belli bi kesim kesin karşı cıkar ne işimiz var orda falan filan. o yüzden abd mekkeyi bombalar diğer islam ülkeleri savaşa girer türkiye ise daha girp,girmeyeceğini tartışır her bişeyde kaos yaratıolar çünkü.

"" Cümleler Doğrudur Sen Doğru İsen, Doğruluk Bulunmaz Sen Eğri İsen. P.S
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xous
    xous's avatar
    Erkek

ee bunlarda secım propagandaları atması kolay ama bırazda yenılebılen cınsten atsalar.

sokayım onun tezine...
Toplam Hit: 7350 Toplam Mesaj: 74