folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Mekke"Yi Bombalama Vaadi -Al İşte Bi O.Ç Daha-

Mekke"Yi Bombalama Vaadi -Al İşte Bi O.Ç Daha-

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tomannie
    tomannie's avatar
    Erkek
    işte o yemez...

ümidin kaybolması özgürlük demekti
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sil_Bastan
    Sil_Bastan's avatar
    Erkek

invisible_1905 bunu yazdı:
    -----------------------------
    Ben size mal demedim. Hayvan da demedim. Geri zekalılar benim Mekkem de Medinem de TÜRKİYE'dir.
    olum belamısın sen yaa z-chan ı da geçtin lan ondan mo öğreniyon böle şeyleri sizin gibi tiplerden vatana hayır gelir ne millete git babanın dizinin dibine oturda sana az din eğitimi versin

amk çıldırdım yaaaa

para yok pul yok iş yok karı yok kız yok gol yok hep hüsran amk...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nautilus
    Nautilus's avatar
    Erkek

Ben size mal demedim. Hayvan da demedim. Geri zekalılar benim Mekkem de Medinem de TÜRKİYE'dir.

ulan bas git şerefsiz

elimde olsan ilk fırsatta parçalardım seni

burdaki ark lık ortamın da yok böyle şeyler

defol git  

şizofren olabilirsiniz yardım alın!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ferdix
    ferdix's avatar
    Erkek
    ya dediğim gibi çoluk çocuk bun lar aileden ne din nede örf adet eğitimi almış yawşaklar.Belki ailesi mütevazi dinine sahip bir ailedir ama adam işte özentiden felan bozulmuş.vatanı korumanın gayelerinden birirde dini korumaktan geçer gerizekalı manda seni.Senini diinin olmasaydı vatanın kutsallığına olan inancın olurmuydu it.namusun olurmuydu yawşak.Töbe töbe ağzımı bozduracan
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    önce vatanı korumak lazım, eğer vatanımızı koruyamıyorsak Mekkeyi, Medineyi nasıl koruyabileceğiz? yeri geldiğinde doğuya askerliğe gitmekten korkan insanlar, amerika (nah bombalar) Mekkeyi bombalayacağını söylediğinde içindeki iman gücü belirip (supermenler) yakarız lan amerikayı diye ahkam kesiyor :) beyler güldürmeyin hiçbişey olduğu yok önce biz şu vatanı koruyalımda Mekkeye nasılsa bişey olmaz.

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

dün gece açılmıştı sanırım bu konu

istediği kadar ötsün.fuck abd

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    Vursalar ne yapıcaksınız?Şu konuşmalara bayılıyorum ha :)
    yok yapsınlarda görelim cart curt..Osmanlı kalesini yıkıp yerine otel yaptıklarında neredeydiniz?
    ya da onuda geçtim amerikalılar Irakta camii vururken neredeydiniz forumda amerikayı tehdit edenler?hanginiz gitti savaşmaya oraya?
    Camii kutsal değil mi?neden savaşmadınız.Neden çok sevdiğiniz dininizin mensuplarına tecavüz edilirken,öldürülürken ses çıkarmadınız?sormazlar mı
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nautilus
    Nautilus's avatar
    Erkek

ya dayanamıyorum bide bize geri zekalılar diyooo

lan it  bas gitlan burdan

ya biri şuna haddini bildirsin 

şizofren olabilirsiniz yardım alın!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek

AntiOksidan bunu yazdı:
    Vursalar ne yapıcaksınız?Şu konuşmalara bayılıyorum ha :)
    yok yapsınlarda görelim cart curt..Osmanlı kalesini yıkıp yerine otel yaptıklarında neredeydiniz?
    ya da onuda geçtim amerikalılar Irakta camii vururken neredeydiniz forumda amerikayı tehdit edenler?hanginiz gitti savaşmaya oraya?
    Camii kutsal değil mi?neden savaşmadınız.Neden çok sevdiğiniz dininizin mensuplarına tecavüz edilirken,öldürülürken ses çıkarmadınız?sormazlar mı

güzel yerden yakaladın kardeş vur.

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ferdix
    ferdix's avatar
    Erkek
    ya ne akdar cahil insan varmış.Oğullarım yawrularım bu vatanda iman gücü ile allahın yardıım ile korundu.Yoksa senini gücünmü yeterdi ki avrupaya kurtuş savaşında .Sen çanakkale destanını hiç okumadın galiba insan üssü olayları hiç duymadın galiba.Yuh olsun size.Allahın varlığıın da inkar edecek dereceye mi geldiniz it herifler.Kimse ne bu vatana nede kutsal topraklarımıza zarar veremez deneyen cezasını çeker.Sizizn aklıınız kıt yetmiyor daha bir çok şeye inşallah akıllanırsınız.
Toplam Hit: 7363 Toplam Mesaj: 74