folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Memnun Kaldiginiz Klavyeler (Mekanik/Ergonomik)

Memnun Kaldiginiz Klavyeler (Mekanik/Ergonomik)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    banneduser
    banneduser's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

@banneduser   bu ayrik klavyeler pek hos durmuyor hocam, cok da rahat olacagini sanmiyorum. sculpt ergonomic aslinda daha iyi olmasi lazim ama cok saglam degil dedigim gibi. natural 4000'e göre kücük, ince olmasi bu izlenimi vermis olabilir.

Garanti olayina gelince, sikinti yok hocam o konuda... Burdaki garanti sistemi gayet iyi isliyor.

@ sRcN   hem macbook'um var hocam hem de eski firmada mini mac kullanirken bu klavyelerden kullaniyordum. Evet hos ve hafif ama cok da cazip degil benim icin. Biraz daha hissetmek istiyorum. :) Ayrica ergonomik acidan cok düz bir klavye

Hocam istersen amazon.com dan yorumlara bakabilirsin ben araştırırken öyle yapmıştım. USA sitesinde microsoftun direk hesabı olduğundan 1500 küsür yorum oluyor. Bu iki klavye de kronik problemler varmış mesela. Bilek destek yerlerinin rengi atıyordu sanırım.

Edit: Bahsettiğin klavye hocam, çok pahalı duruyor: https://www.webtekno.com/logitech-ergo-k860-fiyati-ozellikleri-h83710.html

banneduser tarafından 24/Oca/20 12:45 tarihinde düzenlenmiştir

ride or die..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    banneduser bunu yazdı

Hocam istersen amazon.com dan yorumlara bakabilirsin ben araştırırken öyle yapmıştım. USA sitesinde microsoftun direk hesabı olduğundan 1500 küsür yorum oluyor. Bu iki klavye de kronik problemler varmış mesela. Bilek destek yerlerinin rengi atıyordu sanırım.

Yaklasik 2 yildir natural 4000 klavyesini kullaniyorum, suana kadar bir sorun yasamadim hocam.. Kullanan kisiden kisiye fark olabilir.. Ben de eskiden o yorumlara bakmistim, adamlar süngerini param parca etmis 2 ayda.. Artik köpegi mi kullaniyor bilmiyorum ama gayet saglam klavye. Ben biraz daha iy bir sey bulabilir miyim arayisi icindeyim..

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    banneduser
    banneduser's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı
    banneduser bunu yazdı

Yaklasik 2 yildir natural 4000 klavyesini kullaniyorum, suana kadar bir sorun yasamadim hocam.. Kullanan kisiden kisiye fark olabilir.. Ben de eskiden o yorumlara bakmistim, adamlar süngerini param parca etmis 2 ayda.. Artik köpegi mi kullaniyor bilmiyorum ama gayet saglam klavye. Ben biraz daha iy bir sey bulabilir miyim arayisi icindeyim..

:D olabilir hocam. Webtekno bu ay piyasaya gelicek demiş. https://www.webtekno.com/logitech-ergo-k860-fiyati-ozellikleri-h83710.html

ride or die..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    banneduser bunu yazdı

:D olabilir hocam. Webtekno bu ay piyasaya gelicek demiş. https://www.webtekno.com/logitech-ergo-k860-fiyati-ozellikleri-h83710.html

satisi yok hocam henüz hic bir avrupa ülkesinde. Gelince denemek isterim.. Yarin gidip su mekanik klavyelerine tekrar bakayim. Das Keyboard bulsaydim onu da denemek isterdim.. Biraz daha beklerim bu logitech icin

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    acemi-webci bunu yazdı

Hocam mekanik klavyelerin switch türleri var.

ben kırmızı olanı kullanıyorum klik sesi yok.

mesela mavi olan switchte klik sesi var ve ofiste kullanıma uygun değil, rahatsız ediyor çevrendekileri.

switchlerin hissiyat, ses ve baskı ağırlığı gibi değişik özellikleri var denemeden almamak lazım.

bana sorarsan kırmızı switch güzel, evdeki klavyemde kırmızı var ve hissiyat güzel.

Şunu anlamadım; TactilIty'deki Bump ile Linear arasındaki hissiyat farkı nasıl birşey? Kahverengi ile Kırmızı renk arasındaki tactility farkı.

@BannedUser 'ın paylaştığı video'ya da baktım. Orada da 10. dakikadan. sonra buna ilişkin birşey söyledi ama net değildi. 

RitmFarbRacourci tarafından 24/Oca/20 18:33 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
Toplam Hit: 2093 Toplam Mesaj: 16
mekanik klavye klavye tavsiye ergonomik klavye