folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder MHP‘Yi Derinden Sarsacak 2.Kaset Şoku

MHP‘Yi Derinden Sarsacak 2.Kaset Şoku

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    onur35
    onur35's avatar
    Erkek

mhp nin baraj altında kalmasının tek bi partinin işine yarayacağını defalarca söylemiştim.

kasetler çıkıyo o partinin lideri belden aşağı çalışıyo.boku çıktı bu işin.

miting alanında "Allaha laf söylediler özür dilesinler" diyip Allah'ı bile siyaset malzemesi olarak kullanan adamlardan beklenen nedir?

Tedariksiz sıçmaya giden domala domala taş arar...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stux
    stux's avatar
    Erkek

balik_ bunu yazdı:
    -----------------------------
    neonell bunu yazdı:

mhp li arkadaşlar nerdesiniz ? geçen " püskevit " başlığında bize atıp tutuyordunuz, mangalda kül bırakmamıştınız.

Nerdesiniz ? yine o konudaki gibi hareketler bekliyoruz sizden bu konuda da :p

cCc Ülkücü Hareket Engellenemez cCc

:)

oo panpadaş çıktık, sözlük admini arkadasım beni bul yazarlık vereyim sana  panpa hemen :D

hocam vallaha ne akp, ne chp ne de mhp ne de baska bi parti.Kimsenin bana bi faydası yok o yüzden geç gitsin.Herkes kendini düşünüyor.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Çok sayıda vekilin bu tip kasetleri var hocam, sadece vekillerin de değil emniyetçilerden tut savcılara kadar... Şantaj inanılmaz bir kozdur; ihale alırken, kanun geçirirken, yargı kararlarının sonuçlanmasında şantaj daima yön verici koz olarak kullanılır. İktidar milletvekillerinden de kasetleri var; bak sana bir şekli vereyim; bıyıklıdır, gözlüklüdür, havuza girerken göbeği içeri çeker, rus kasınlarına ve caiz olmayan oral sekse düşkündür. iktidardan düşerse görürsün şenliği, parayı veren şantajı durdurur, parayı bulamayan rezil olur. bu işler böyle boynunu bir kere kaptırdın mı ömür boyu gider, ölürsün arkandan gelir yine kurtaramazsın...

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aliyk
    aliyk's avatar
    Erkek

IRET bunu yazdı:

Çok sayıda vekilin bu tip kasetleri var hocam, sadece vekillerin de değil emniyetçilerden tut savcılara kadar... Şantaj inanılmaz bir kozdur; ihale alırken, kanun geçirirken, yargı kararlarının sonuçlanmasında şantaj daima yön verici koz olarak kullanılır. İktidar milletvekillerinden de kasetleri var; bak sana bir şekli vereyim; bıyıklıdır, gözlüklüdür, havuza girerken göbeği içeri çeker, rus kasınlarına ve caiz olmayan oral sekse düşkündür. iktidardan düşerse görürsün şenliği, parayı veren şantajı durdurur, parayı bulamayan rezil olur. bu işler böyle boynunu bir kere kaptırdın mı ömür boyu gider, ölürsün arkandan gelir yine kurtaramazsın...

hoca son zamanlardaki postlarından esrarengiz bi kişilik sözkonusu sende

derin mevzularda,derin laflar edip kenara çekiliyon

bu arada tespitin takdire şayan :)

Lekum Dinikum Veliye Din ...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek
    Ulan 100 tane adam koysan hedefine ortada bir kadın varsa %99 dan daha yüksek oranda bu şekle sokarsın adamı birileri sürekli bişeyler peşinde ama kim!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek
    ahuhua :D mhplilerden çok güzel komedi suçluluk psikolojisindeki yorumlar bekliyorum. bu aradada piskevütümü aldım bekliyorum :D
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

pcdoktor636 bunu yazdı:
    ahuhua :D mhplilerden çok güzel komedi suçluluk psikolojisindeki yorumlar bekliyorum. bu aradada piskevütümü aldım bekliyorum :D

süte yada çaya banarsan daha güzel olur pisküvütlerini. hoca bu adamların hiç birisi sevişmeyi bilmiyor, en kralı yine kürşad.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

acaba bu konuda mhpye atıp tutanlar hic düsünüyor mu o kameraları oraya yerlestirenler kim ?

adamın bu isi yapması tabii ki günâh ve yanlıs bize göre, peki o kameraları koyanlar ? bana göre en büyük orospu cocuklugu onları yerlestirenlerde.

ne hikmetse ya chpden ya mhpden cıkıyor bu kaset dalgaları ve genelde ilk olarak 3. sınıf yanlı haber sitelerinde görüyoruz mansetini, sonraki gün düsüyor ana gündeme.

tabii bunların hepsi tesadüftür (: akpli milletvekillerinin s**i yok zaten, neyse.

mhpli degilim, chp savunması da yapmıyorum ama her seyi görmek istediginiz gibi görmeyin. aynı boku sizin partinizden bi adam da yapar o zaman görürüm kafanızdaki düsünceleri.

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diamonique
    diamonique's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Robinson_Crusoe bunu yazdı:

starstar42 bunu yazdı:

Anasını satim sanki ne olmuş ki. Alayı yapıyor bu işleri. Tanıdığım ne kadar evli arkadaşım varsa da yapıyor ya da denk getirirse yapar. Tecavüz yok, şantaj yok iki yetişkin insan hayvani dürtülerini dizginliyor sadece

Evlendiğin zaman karında seni başka adam la ya da adamlarla aldatsın sende bunu öğrenince olabilir medeni insanlar hayvani duygularını dizginliyor diye karşılarsın,

Oha hocam senin, bu lafının üzerine tecavüzden yargılanman lazım. :D

Reecep Tayyip'in Askerleriyiz
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

diamonique bunu yazdı:

Robinson_Crusoe bunu yazdı:

starstar42 bunu yazdı:

Anasını satim sanki ne olmuş ki. Alayı yapıyor bu işleri. Tanıdığım ne kadar evli arkadaşım varsa da yapıyor ya da denk getirirse yapar. Tecavüz yok, şantaj yok iki yetişkin insan hayvani dürtülerini dizginliyor sadece

Evlendiğin zaman karında seni başka adam la ya da adamlarla aldatsın sende bunu öğrenince olabilir medeni insanlar hayvani duygularını dizginliyor diye karşılarsın,

Oha hocam senin, bu lafının üzerine tecavüzden yargılanman lazım. :D

evlilerin evlilik dışı seks yapması boktan bir olay, malesef bu boku yemeyen de küçük bir kesim.

Toplam Hit: 12916 Toplam Mesaj: 88