folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder MHP‘Yi Derinden Sarsacak 2.Kaset Şoku

MHP‘Yi Derinden Sarsacak 2.Kaset Şoku

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

baykal içinde aynı şeyi söylemiştim bu video içinde aynı şeyi söylüyorum kimsenin ahkalı namussu özel yaşantısı kimseyi ilgilendirmez chp içinde aynı mhp içinde akp dede çıksa aynı şeyi söylerim ben siyasete bakarım yaptığı yapacağı işlere bakarım özel yaşantısından banane burada yorum yapanların allah bilir %50 sinden fazlası bu tarz işller yapmıştır başkası yapıncamı suç oldu partinin parasıyla aldıysa bu partililer bunun tepskisini versinler muhalefetteki adamın cebinden bir şey çıkmıyor  boşa konuşmasın bence 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hacktorx
    hacktorx's avatar
    Erkek

SnowDrop bunu yazdı:
    -----------------------------

starstar42 bunu yazdı:

Anasını satim sanki ne olmuş ki. Alayı yapıyor bu işleri. Tanıdığım ne kadar evli arkadaşım varsa da yapıyor ya da denk getirirse yapar. Tecavüz yok, şantaj yok iki yetişkin insan hayvani dürtülerini dizginliyor sadece

ülkücü değilim. hatta siyasi görüş olarak onaylamadığım ve antipati beslediğim bir düşünce tarzı. ancak üstteki yorumu paylaşıyorum arkadaşla.

ama ilk çıkan iki genel başkan yardımcısı için aynısını düşünmüyorum. orada nerdeyse grup oluşacak gibi duruyor ve normal zina ile bir tutmuyorum. ayrıca o videolarda konuşulan şeyler de, mecliste bunlar ve bunlar gibi malların ne işi var dedirtiyor. parası var diye bizim için karar verme lüksüne sahip olma durumundan başka birşey değil. eğer bu ülkeyi daha iyiye götürebilecek biri varsa, kendi cinsel tercihleri kendisini bağlar. en fazla onunla ailesi arasındaki bir problemdir. bürokratın vekilin kimi hangi şartlarda dürttüğü beni ilgilendirmez. beni yaptığı iş ilgilendirir.

öte yandan aileyi ve manevi duyguları ön plana çıkartarak siyaset yapan bir grubun, videodaki adamların yaşam tarzını her fırsatta eleştiren bir gruba müdahil kimselerin nasıl o gruba müdahil olduklarını da sorguluyorum. tabi özellikle o görüş mensuplarının, 1980'lerden beri birbirlerini çok iyi tanıyan, siyasi görüşten daha ziyade aralarında bir arkadaşlık yakınlığı olduğunu da dikkate alınca, bu olanların çoğunluk tarafından bilindiği , hatta o düşünce mensuplarının temsilcileri arasında böyle durumların normal karşılandığını düşünüyorum. sonra da samimiyetsiz oldukları kanaatine varıyorum. bu durumda bu syasi düşünce mensubu seçmenlerin de kraldan fazla kralcı olduklar kanaatine varıyorum. daha birsürü kanaate varıyoum ama hesini burda sarfetmek pek luzmlu görünmüyor. hörmetler.

artık hiçkimse beni yaşamıyor!! aşklarımı büyük kemanlarla çizdiler...içime belalar doğuyor.. yüzün parmaklarımın arasından kayıp yokoluyor...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhn
    gkhn's avatar
    Erkek

1) Yatağı sererlerken kızın kafasına dikkat ederseniz kız türbanlı sanırsam, ahhahah dini bütün görünümlü kaşar

2) Yapılanın ne kadar iğrenç oldugu dışında, seçime 5 kala m,lliyetçilik martavalalrıyla bunu piyasaya sürmek or*spu evlatlığıdır.

3) Yani vagina sadece bu hanımkızımızda var sanırsam amk, baksana karşılığında ev ve lincoln "dört çeker mi ne" ondan istiyor. Tam Standard kezban kızımız:D:D:

I am free of all prejudice. I hate everyone equally
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vukuat
    vukuat's avatar
    Erkek

yav akp lilerimi sikiyr püskevitçilerimi sikiyor  siken razı sikilen razı size ne siz sikseniz bişe olmaz ama?

Bu evrak güvenli elektronik imza ile imzalanmıştır. http://evraksorgu.meb.gov.tr adresinden 8e79-9f95-3250-8689-8032kodu ile teyit edilebilir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    samurai
    samurai's avatar
    Erkek

hepsi de en az 3 çocuk babası  yalnız tayyibin sözünü dinlemişler

Mart 31 cekiyorsa Tahribat napsin...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek
    SeRDaR bunu yazdı:

baykal içinde aynı şeyi söylemiştim bu video içinde aynı şeyi söylüyorum kimsenin ahkalı namussu özel yaşantısı kimseyi ilgilendirmez chp içinde aynı mhp içinde akp dede çıksa aynı şeyi söylerim ben siyasete bakarım yaptığı yapacağı işlere bakarım özel yaşantısından banane burada yorum yapanların allah bilir %50 sinden fazlası bu tarz işller yapmıştır başkası yapıncamı suç oldu partinin parasıyla aldıysa bu partililer bunun tepskisini versinler muhalefetteki adamın cebinden bir şey çıkmıyor  boşa konuşmasın bence 

o zaman o 9 ışığı saydırıp durmasınlar millete ;) ayriyeten o parti paraları nerden çıkıyor acaba? lincoln dört çekermi ne. ev.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

recobaba bunu yazdı:

bunu hazırlayanan şerefsizlere sesleniyorum,

neden en heyecanlı yerinde kestinis videoyu, tamamı elinde olan varsa link atsın, seyredilebilitesi var :)

Toplam Hit: 12930 Toplam Mesaj: 88