Misyonumuz Var Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Onlar cok eskiden rakipti. Rakip sitemiz yok rakip tarikatlar var. Fetullaucilar adnancilar menzilciler hepsi rakiptir

Basinda seyh olan butun tarikatlar rakibimizdir. Cunku onlar gozleri var gormezler dunyanin en buyuk ilmine sahip c++ da kod bile yazabilen seyh varken cahil cuhela  modasi gecmis seyhlerini dinlerler.

şeyhim aman diyim biri ciddiye alır sen yurtdışındasın sana bir şey olmazda hepimizi içeri alırlar vallaha

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Onlar cok eskiden rakipti. Rakip sitemiz yok rakip tarikatlar var. Fetullaucilar adnancilar menzilciler hepsi rakiptir

Basinda seyh olan butun tarikatlar rakibimizdir. Cunku onlar gozleri var gormezler dunyanin en buyuk ilmine sahip c++ da kod bile yazabilen seyh varken cahil cuhela  modasi gecmis seyhlerini dinlerler.

https://www.youtube.com/watch?v=hqhJAZMDq4Q

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realseyler
    Realseyler's avatar
    Erkek

Bir garib misyonsuz tarikatiz.  Evrime ayak uydurub doğamiza uyum sağliyamazsak türümüz yok olur. :) Face Data oldu gibi gibi..

Baktığınız benim gördüğünüz sizsiniz
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

senin misyonun ne ajan ?

en son ne zaman sex yaptın mesela ?

ne zaman emekli maaaşı yemekten başka fsydalı birşey yaptın?

bundan sonraki adımların ne olacak ?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı

senin misyonun ne ajan ?

Misyon türnüsolu musun be bu nece sorulardır yiğidim seni tanımak istiyorum 

HAYATTAKİ PÜRÜZLERİ EKSİK OLAN KISIMLARINI TAMAMLAMAK İÇİN KULLAN. O ZAMAN HAYAT DAHA KULLANIŞLI VE GENİŞ OLUR.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    HolyOne bunu yazdı

https://www.youtube.com/watch?v=hqhJAZMDq4Q

Hafız ve iffetli olan bu 3 kafalı kadınmıymış😂

HAYATTAKİ PÜRÜZLERİ EKSİK OLAN KISIMLARINI TAMAMLAMAK İÇİN KULLAN. O ZAMAN HAYAT DAHA KULLANIŞLI VE GENİŞ OLUR.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı

senin misyonun ne ajan ?

benim öyle özel bir misyonum yokki.

hiç yapmadımki, bildiğin zinadan bahsediyon bu yüzden evlenmeden olmaz.

neye kime göre faydalı bişey soruyonki? 

şu son ameliyatımı olayım rahat rahat dengeli şekilde yürümeye başlayım çalışmaya başlayıp bu malulen emeklilik muhabbetini bitirip evlenmek olacak.

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

Bence r10 ve donanımhaberde de çok güzel dostluklar var bizzat şahidim ama tahribat bambaşka. Burdaki bu ruh nasıl oluştu bunun üzerine çok düşünmedim ama

umarım vizyonumuz; kırmadan, incitmeden en verimli şekilde bilgi paylaşımı yaparak birbirimize destek olmaktır

saygular efenim, seviyorum hepinizi

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

dalgalı denizde ayakta durmak

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek
    tosun bunu yazdı

Bence r10 ve donanımhaberde de çok güzel dostluklar var bizzat şahidim ama tahribat bambaşka. Burdaki bu ruh nasıl oluştu bunun üzerine çok düşünmedim ama

umarım vizyonumuz; kırmadan, incitmeden en verimli şekilde bilgi paylaşımı yaparak birbirimize destek olmaktır

saygular efenim, seviyorum hepinizi

vizyonumuz aynen dediğin gibi zaten hocam (; zaten bu yüzden dediğin ruh oluştu. destek içinde; koskoca tbt istanbul tayfası neden benim evime kadar gelip beni ziyaret etsinler, ben kim oluyorumki (((;

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
Toplam Hit: 5482 Toplam Mesaj: 37
misyon