folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder MONSTER® ABRA A7 V6.1 17.3" Almaya Karar Verdim

MONSTER® ABRA A7 V6.1 17.3" Almaya Karar Verdim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

Hocam ben bu kadar para verecek olsam laptop almam. bu paraya bu sistemin daha performanslısını masaüstünde toplarsın.

illaki mobil olmam lazım diyorsan cihaz güzel ama mobil mecburiyetin yoksa masaüstü topla derim.

yerleşik hayata biş geçeyim öküz gibi masaüstü toplamayı düşünüyorum.

not: MSI tercih etmeni öneririm. monster da şahane lakin bu işin atası ibm msi :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı

Hocam ben bu kadar para verecek olsam laptop almam. bu paraya bu sistemin daha performanslısını masaüstünde toplarsın.

illaki mobil olmam lazım diyorsan cihaz güzel ama mobil mecburiyetin yoksa masaüstü topla derim.

not: MSI tercih etmeni öneririm. monster da şahane lakin bu işin atası ibm msi :)

Atama bekleyenlerin ortak ruyasi sanirim.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Janitschar
    Janitschar's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bence de masaüstü topla...2 sene sonrasını düşün

Acaip derecede agresifim !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaZu
    ZaZu's avatar
    Erkek

neden 128 bit ekran kartı var Kararsız Masaüstü toplasan daha güçlü makina olur diye tahmin ediyorum. 

ShutterStock Portfolio http://shutterstock.com/g/ozkan26
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

mobil lazım hocalar. ofis okul ev iş sürekli hareket halindeyim

"bea"
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek

Bu şekilde monster vari başka firmalar markalar var mı. 

Benim bildiklerim monster ve msi. Birisi victor yazmış o biraz dandik gibi

Öneriniz var mı laptop olarak canavar üreten markalar arıyorum. Monsterınkileri çok met ettiler

Nasipse bu yaz almayı düşünüyorum da 3-4bin klasmanınsa böyle uçurcak bişiler

iyibu! yeniden..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek

bende a5 kullaniorum tasimasi zor hocam kasalari cok kalin kalin olmasinin yaninda hatlari falan cok duz 15.6 laptop cantasina ittirerek sigiyor sony vaiom var 15.6 o cuk die cok rahat oturuor  cihaz agir 

birde monster banami denk geldi surekli tasimak icin iyi marka degil gibi 2 kere bi yere goturim dedim 2 sindede sknti cikardi hdd oynuor ram oynuor falan 

monster cihazlar toplama oldugundan ve parcalari kaliteli olmadigindan arizaya herzaman hazirlikli olmali ve yedek almalisin tabi solede bisi var adamlardaki servis baska bi yerde yok acil dedinmi 3 gunde elinde cihaz zaten normaldede max 5 :D ariza konusunda servis tarafi olarak bir suphen olmasin haddinden fazla iyiler 

mouse lari cok dandik hoperlor icin yorum bile yapmicam ses cikmior tus takimlari konforsuz yazilim vs gibi isler icin bence uygun degil yada ben alisamadim cihaz hic estetik degil 

velhasil cihaz dendigi gibi f/p urunu bu fiyata bu ozelliklerle normal herguzelin bir kusuru olur diyip alirsan sknti yok ama biraz pinpirikli ve takintili falansan aldikdan sonra 500 daha versem msi vs alsaydim dersin ki ben dedim 

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek
    ExpirE bunu yazdı
    Robinson_Crusoe bunu yazdı

Güzel makina ihtiyacın varsa almalısın, 970 serisi neden düşünmüyorsun,

hocam sanırım tulpar serisindek ullanmışlar 970 i ancak onlardada bütçemi min 800 tl daha arttırmam gerekli. yani şuan için bilemyorum 800 tl daha versemmi diye 4000 falan tulpar lar.

EDİT:MONSTER® ABRA A7 V4.1.1 17.3" de 970 kullanmışlar 3800 tl imiş. bilmiyorum almalımıyım sence 800 tl fazla verip. değermi bu paraya

Rakıya şaraba yatırmıyorsun üstat, bu tip makinalar sık alınan satılan cihazlar değil o yüzden alıp 3-4 sene unutacaksın, 

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı
    joe_black bunu yazdı

Atama bekleyenlerin ortak ruyasi sanirim.

mimlendim mk forumda. dövlett beni atamiiyiiii :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

haydaa msi yada bakmaya başladım 

msi mı monster mı :)

"bea"
Toplam Hit: 5226 Toplam Mesaj: 36