folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Muhabbet Kuşum Hastalandı Mı?

Muhabbet Kuşum Hastalandı Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rewolt84
    rewolt84's avatar
    Erkek

benimde yanlış hatırlamıyorsam 10 seneye yakın yaşayan muhabbet kuşum vardı ne severdi suyla oynamasını şu kuş muhabbetleri açılınca özlüyorum onu yavrusu gibi oluyor insanın kaybedince bir daha bakası gelmiyor insanın bağlanıyor

dışkısında sorun yoksa arkadaşlarında dediği gibi  vitamin al suyuna damlat ballı yem al ve rüzgar almayan kuytu köşeye koy kuşcağızı   kafesinde duracağı dal falan yokmu ayna çıngırak falan oynayacağı oyuncaklar gibi gagasıyla vurdukça oynayacağı 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

abi şöyle konular açıp açıp özendirmeyin yahu

geçmiş olsun bu arada, umarım tez zamanda iyileşir yavrucak

gaza getiriyosunuz evi hayvanat bahçesine çevirecem ama aldığım hayvanı yemlemeyi falan unuturum geberir gider diye ilişmiyorum :D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JuMaN
    JuMaN's avatar
    Erkek
    Daft bunu yazdı

abi şöyle konular açıp açıp özendirmeyin yahu

geçmiş olsun bu arada, umarım tez zamanda iyileşir yavrucak

gaza getiriyosunuz evi hayvanat bahçesine çevirecem ama aldığım hayvanı yemlemeyi falan unuturum geberir gider diye ilişmiyorum :D

Hocam senin kesin alman lazım çok güzel oluyorlar valla benim şuan 3 çift kuşum var Jumbo , İngiliz ve Yerli muhabbet kuşu 1 çift al kendine yavrularınada bakarsın kocaman bi aile olur :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek

Şimdi veterinerden geliorm durumu anlattm vitaform diye bi ilaç verdi toz şeklinde suyuna kattım bi çay kaşığı aldım elime şırıngayla dayadım ağzına az bi miktar verdim, yumurta sarısı koyucam yemliğin üzerine parça parça edip gelişmeleri yazarm

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JuMaN
    JuMaN's avatar
    Erkek
    ArduouS bunu yazdı

Şimdi veterinerden geliorm durumu anlattm vitaform diye bi ilaç verdi toz şeklinde suyuna kattım bi çay kaşığı aldım elime şırıngayla dayadım ağzına az bi miktar verdim, yumurta sarısı koyucam yemliğin üzerine parça parça edip gelişmeleri yazarm

Vitaform tozu bende kullanıyorum memnunum yumurta sarısını koy yesin belli saatlerde şırınga ile tekrar ver vitamini 1 er saat ara ile yada 2.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek
    JuMaN bunu yazdı

Peki hocam kuşun dışkısı nasıl ishal falan varmı yoksa dışkısı normal mi ?

Resimde görüldüğü gibi hocam dışkısı gayet sağlıklı

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

vitamini 2-3 saat ile ver.canlanır.

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qzkn
    qzkn's avatar
    Erkek

abi benimki 8 yaşında falan turp gibi ölürse çok üzülürüm lannnnnn

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek
    qzkn bunu yazdı

ben 5 ayda bukadar sevdim... karakteri benim gibi ona bakınca kendimi görüyorum mk müziğe bayılıyo en çok sevdiğim şarkılarda eşlik ediyo :) umarım düzelir ya geç kalmamışımdır umarım...

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek
    ArduouS bunu yazdı
    qzkn bunu yazdı

ben 5 ayda bukadar sevdim... karakteri benim gibi ona bakınca kendimi görüyorum mk müziğe bayılıyo en çok sevdiğim şarkılarda eşlik ediyo :) umarım düzelir ya geç kalmamışımdır umarım...

düzelir.bir şeyi kalmaz.yem yiyorsa sorun yok.ayaktan bile duramiyordu.vitamiler cok iyi geldi.

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
Toplam Hit: 5980 Toplam Mesaj: 59