folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Muhammet İsimli Kullanıcı İle Sorunlu Alışveriş

Muhammet İsimli Kullanıcı İle Sorunlu Alışveriş

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuhammeT
    MuhammeT's avatar
    Erkek
    alkolikkarga bunu yazdı
    MuhammeT bunu yazdı

Arkadasim sen urunu aldiktan sonra nekadar sonra benle urun arizali dedin. Urunun bozuksa gonderceksin alir almaz. Urun calisiyodu. Faturasini aldin benden. Garantisi devam ediyomus dedin. Garantiye gonderdin. 

Garantiyle aranda olan problemi buraya yansitma. Cocukluk yapma. Benden garantili urun aldin faturasida gonderdim.

Ilgisizde kalmadim firmayla gorusmeler ve mailler attim. Hepsinden haberin var. Askerdesin diye aradim. Yoksa satmisim. Ben niye duseyim sendeki urunun servis takibine.

Iyilikten anlamiyorsun. 

Sattım olduyla olmuyor bu iş. Sen bana kartın bi sıkıntısı yok dedin. Daha önce garantiye gittiğini söyledin mi? Söylemedin.Parça parça bilgisayarı topladığım için ve  Sana güvendiğim için bende denemedim kartı. İlgisizsin, ben sana "son durum" ne diye soruyorum Whatsaptan, sen de bana "dur sorayım" diyorsun. Ben sormasam sormaya niyetin yok. 

Dostum. Bak anlatamiyorum

Derdin ne bilmiyorum ama ben burada yazdiklarimi sana anlattim sen zaten biliyosun. 

Ben cepten bagliyim. Konularimi inceleyin. Anakarti bozuk bi makinam vardi. Burada konularim var. Bilgisayarci bi arkadas sorunun ekrankarti ile ilgili olacagini soylemesi uzerine servise gonderdim. Servis bana ekran kartinda sorun yok dedi. Geri geldi calisiyo olunca. Arizadan dolayi servise gitmedi. Ben sirf ankartimin islemci pininden dolayi ddr4 sistem topladim. Konularimi takip edin.

Yeni yerlesim yerinde altyapidan dolayi ttnet yok. Cepten rahat yazamiyorum.

Sen bunlari biliyorsun. Hepsini. Seni adam niyetine aldim dinledim. 

Kapatin su konuyuda lutfen. Cevap vermicem. Seviye dusucek devam ederse.b arizali urun satmam. Arizasi olsa derim Allahtan korkarim arizasi vardi derim. Okadar dusecek karakterde biri degilim. 6 milyarlik 7 milyarlik kasa topluyorum. Ona dusecek biri zaten degilim.

Sen once sana gonderdigim kargoyu teslim almayinca bana iade oldu. Onun 7 lira sanirim ucretini gonder. 

Modlar kapamazsa konuyu uyelik iptalimi yapin. Gereksiz tartisma istemiyorum.

Bu yazismalarin hepsini kendisi biliyor. Birde yazilimi okumak istemis. Birde burada yaziyor anlamadim.

Edit: unutmusum yazmayi. Ben senin isini takip ettim. Elimde firmayla ilgili mailler var. Biliyosun firma sallayinca sikayetvar.com a sikayet ettim firmayi. Hatta ses kayit var telefonumda. Konusmalarim bile kayitta. 

Ben bu konuda rahatim. Sen agliyarak biyere varicani saniyosun. Sen nezaman seviyeni bozdun muhattabi kestim senle. Bunu sende biliyorsun. 

Ve muhattabim degilsin. 

MuhammeT tarafından 11/May/17 18:58 tarihinde düzenlenmiştir

Hangi Cennetten Geldik Bu Cehenneme
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alkolikkarga
    alkolikkarga's avatar
    Erkek
    MuhammeT bunu yazdı
    alkolikkarga bunu yazdı
    MuhammeT bunu yazdı

Arkadasim sen urunu aldiktan sonra nekadar sonra benle urun arizali dedin. Urunun bozuksa gonderceksin alir almaz. Urun calisiyodu. Faturasini aldin benden. Garantisi devam ediyomus dedin. Garantiye gonderdin. 

Garantiyle aranda olan problemi buraya yansitma. Cocukluk yapma. Benden garantili urun aldin faturasida gonderdim.

Ilgisizde kalmadim firmayla gorusmeler ve mailler attim. Hepsinden haberin var. Askerdesin diye aradim. Yoksa satmisim. Ben niye duseyim sendeki urunun servis takibine.

Iyilikten anlamiyorsun. 

Sattım olduyla olmuyor bu iş. Sen bana kartın bi sıkıntısı yok dedin. Daha önce garantiye gittiğini söyledin mi? Söylemedin.Parça parça bilgisayarı topladığım için ve  Sana güvendiğim için bende denemedim kartı. İlgisizsin, ben sana "son durum" ne diye soruyorum Whatsaptan, sen de bana "dur sorayım" diyorsun. Ben sormasam sormaya niyetin yok. 

Derdin ne bilmiyorum ama ben burada yazdiklarimi sana anlattim sen zaten biliyosun. 

Ben cepten bagliyim. Konularimi inceleyin. Anakarti bozuk bi makinam vardi. Burada konularim var. Bilgisayarci bi arkadas sorunun ekrankarti ile ilgili olacagini soylemesi uzerine servise gonderdim. Servis bana ekran kartinda sorun yok dedi. Geri geldi calisiyo olunca. Arizadan dolayi servise gitmedi. Ben sirf ankartimin islemci pininden dolayi ddr4 sistem topladim. Konularimi takip edin.

Kapatin su konuyuda lutfen. Cevap vermicem. Seviye dusucek devam ederse.b arizali urun satmam. Arizasi olsa derim Allahtan korkarim arizasi vardi derim. Okadar dusecek karakterde biri degilim. 6 milyarlik 7 milyarlik kasa topluyorum. Ona dusecek biri zaten degilim.

Sen once sana gonderdigim kargoyu teslim almayinca bana iade oldu. Onun 7 lira sanirim ucretini gonder. 

Bu yazismalarin hepsini kendisi biliyor. Birde yazilimi okumak istemis. Birde burada yaziyor anlamadim.

Edit: unutmusum yazmayi. Ben senin isini takip ettim. Elimde firmayla ilgili mailler var. Biliyosun firma sallayinca sikayetvar.com a sikayet ettim firmayi. Hatta ses kayit var telefonumda. Konusmalarim bile kayitta. 

Ben bu konuda rahatim. Sen agliyarak biyere varicani saniyosun. Sen nezaman seviyeni bozdun muhattabi kestim senle. Bunu sende biliyorsun. 

Ve muhattabim degilsin. 

Ozaman şöyle yapalım 240'a almıştım kartı, sen bana 233 TL yolla 7 liranı almış olursun böylece. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    MuhammeT bunu yazdı
    alkolikkarga bunu yazdı
    MuhammeT bunu yazdı

Iyilikten anlamiyorsun. 

Ve muhattabim degilsin. 

konuyu bu mesajına kadar okudum. 

"alkolikkarga ürünü aldığı gibi test etmediği için hatalı. bana kalırsa ürün garantiden yenilenip gelirse alkolikkarga için en iyi sonuç olur çünkü bu kadar süreden sonra para iadesi mantıklı gelmiyor bana. tabi olayın belki farklı detayları vardır bilemem öyle net olarak bu doğru demiyorum." 

ancak hocam sen ne kadar haklısın veya haksızsın emin değilim ama çok pis bi esnaf ağzın var. belki ürünü alkolikkarga bozmuştur bilmiyorum ancak çok net şerbetli esnaf ağzıyla konuşuyorsun -_-

Kreyzi tarafından 11/May/17 20:00 tarihinde düzenlenmiştir

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Bence bu olayda @MuhammeT haklı, @alkolikkarga çakallık yapmaya çalışıyor.

torpedo_XL tarafından 11/May/17 20:21 tarihinde düzenlenmiştir

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alkolikkarga
    alkolikkarga's avatar
    Erkek
    torpedo_XL bunu yazdı

Çakallık lafını aynen sana iade ediyorum.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Muhammet i tanırım yamuk yapacak biri değildir 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    alkolikkarga bunu yazdı
    torpedo_XL bunu yazdı

Çakallık lafını aynen sana iade ediyorum.

Doğrudur arada duruma göre çakallık yapıyorum, teşekkürler.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Satan arkadaşın kart aha önce tamire gittiyse  demesi gerekirdi ... Ama sorunla ilgilenmediği sonucunu da çıkaramadım doğrusu.. ki garanti kapsamında göndermiş zaten top teknik serviste..

Herkese selamlarımı sunarım..

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

Adam malı satmış alır almaz test etmek alıcının sorumluluğunda. Sen git atıyorum cep telefonu al kutusundan çıkarma. 2 sene bekle garanti de bitsin. Sonra servise götür kutuyu bugün açtım bozuk alet satmışsınız bana de. Adamı odunla kovalarlar.

Bi biz böyle olmadık. Birkaç ay önce 2box bateri seti aldım. Almaya giderken kulaklık götürmeyi unuttum bateri yatak odasında duruyordu hiçbir yere bağlı değildi. Test edelim dedik çocuk kendi kulandığı kulak içi kulaklığı getirdi ellemeye iğrendim kulağıma nasıl sokayım. Uzaktan tuttum tek tek zillere falan vurdum çalışıyor herhalde dedim aldım. Hi hat'inde sorun varmış devamlı açık olarak kalmış ayar falan yapılmıyor algılamıyor. Adamı 1 kez aradım açmadı. Dedim fiyatı biraz indirmiştik neyse ben bir şekilde hallederim. Aleti servise verdim 2 ay firmadan parça beklediler parça gelmedi. Gidip geri aldım bozuk parçayı elektronikçiye tespit ettirdim benim de tahmin ettiğim çip bozukmuş. Çinden sipariş verdim 100 TL tuttu parçayı değiştirdik sorun çözüldü. Adamla daha hiç konuşmadım belki de nasıl geçirdim mala diye mutlu oluyordur. 750 TL indirim yaptırmıştım hiç itiraz etmemişti tamam dedi. 2-3 ay önce aldığım aleti daha bu hafta doğru dürüst kullanmaya başladım.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

gittigidiyorda bile aldıgınız ürünü kargo geldiginde kontrol edin diyor senin ürünü  kontrol etmen gerekliydi aldıktan hemen sonra kardeşim ürün arızalı deseydin ve muhammet ilgilenmeseydi o zamna haklı olma ihtimalin vardı ancak şuanda  haklı olabilir bir yanın yok .

Toplam Hit: 7890 Toplam Mesaj: 50
alış-veriş