folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Müridler Gelin Sigarayı Hep Beraber Bırakalım

Müridler Gelin Sigarayı Hep Beraber Bırakalım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WALLACEs
    WALLACEs's avatar
    Erkek

Arkadaşlar sigarayı bırakmak çok zor bırakmayı düşünenler varsa birbirimize destek olarak bırakalım. 

Bırakırken biçoğumuz psikolojik bunalıma girecektir eminim bu bunalımın üstesinden hep beraber gelelim.

Önce katılacak arkadaşlar varsa yazsın bir tarih belirleyelim o tarihten itibaren bırakalım ve  her gün girip ne kadar gün olduğunu ve para olarak kârımızı yazalım.

Eminim tiryakiler için çok zor olacak ama ben biçoğunuzdan daha bağımlıyım bu pisliğe 9 yaşından beri içiyorum, şuan günlük sigara tüketimim 2-3 paket hatta bunu yazarken bile elimde sigara var.

Bazılarımız dayanamayıp geri başlayabilir erkekçe herkes ne kadar süre içmediğini yazacak.

Bu irade yarışına varım diyenlerden mesaj bekliyorum nickleri aşağıya yazıcam.

(Umarım konu elimde patlamaz:)

TBT'ye Mescit istiyoruz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WALLACEs
    WALLACEs's avatar
    Erkek

1) WALLACEs

2) q3zqin

3) trooper 

TBT'ye Mescit istiyoruz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

hocam sen baştan kaybetmişsin. sigarayı bırakma olayını gözünde çok büyütmüşsün. ben de denedim bırakamadım bikaç kere ama tamamen benim denyoluğum :) arkadaşlar ikram edince aldım falan. bu kadar abartma bırakıcaksan bıraktım de ve bırak. kendine saygın güvenin vs herşey çok fena artıyor :) en önemliside nikotine bağımlı olduğuna unutma. yemeğin yanında çayla şunla bunla içmek güzel değil. sen bunlarla birlikte sigara içiyorsun çünkü vücudun bir yönden tatmin olurken diğer yönden de tatmin olmak istiyor. onun içinde nikotin aldırtıyor sana. yemek çay şu bu bahane :) kolay gelsin umarım bırakırsın.

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek

sen git biz geliyoz

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

hadi dielim sigarayı bıraktım winston u nasıl bırakıcam :)

destination@tahribat.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WALLACEs
    WALLACEs's avatar
    Erkek

ultrAsker bunu yazdı:
    -----------------------------

hocam sen baştan kaybetmişsin. sigarayı bırakma olayını gözünde çok büyütmüşsün. ben de denedim bırakamadım bikaç kere ama tamamen benim denyoluğum :) arkadaşlar ikram edince aldım falan. bu kadar abartma bırakıcaksan bıraktım de ve bırak. kendine saygın güvenin vs herşey çok fena artıyor :) en önemliside nikotine bağımlı olduğuna unutma. yemeğin yanında çayla şunla bunla içmek güzel değil. sen bunlarla birlikte sigara içiyorsun çünkü vücudun bir yönden tatmin olurken diğer yönden de tatmin olmak istiyor. onun içinde nikotin aldırtıyor sana. yemek çay şu bu bahane :) kolay gelsin umarım bırakırsın.

hocam bıraktım de bırakla olmuyor bu mesele. sen bunu becerebildiysen nikotin bağımlılığın fazla yok demektir gerçekten zor bişey ama belli bi grup olarak bırakıp dertleşmek bu süreci güçlendirir.

TBT'ye Mescit istiyoruz.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

WALLACEs bunu yazdı:

ultrAsker bunu yazdı:

hocam bıraktım de bırakla olmuyor bu mesele. sen bunu becerebildiysen nikotin bağımlılığın fazla yok demektir gerçekten zor bişey ama belli bi grup olarak bırakıp dertleşmek bu süreci güçlendirir.

hacı tam tersi. bırakan herkes bir gün 'bıraktım amk' diyerek sigarayı bırakıyor. bunu zaten birkaç ay sürdürürsen daha sonra bu işi başarmış olduğunun bilincinde oluyosun ve yanaşmıyosun tekrardan o boka girmemek için. ben günde 1 paket içiyorum. ama desenki ultrasker gel iddaaya girelim 1 ay içme 1 yıl içme çok raht bunu gerçekleştirirm onun bilincindeyim. madem öyle şu an neden içiyosun diye sorsan o da benim mallığım işte :d

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WALLACEs
    WALLACEs's avatar
    Erkek

DestinatioN bunu yazdı:

kolun kesilince o kendiliğinden düşer zaten

TBT'ye Mescit istiyoruz.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WALLACEs
    WALLACEs's avatar
    Erkek

ultrAsker bunu yazdı:

WALLACEs bunu yazdı:

ultrAsker bunu yazdı:

hacı tam tersi. bırakan herkes bir gün 'bıraktım amk' diyerek sigarayı bırakıyor. bunu zaten birkaç ay sürdürürsen daha sonra bu işi başarmış olduğunun bilincinde oluyosun ve yanaşmıyosun tekrardan o boka girmemek için. ben günde 1 paket içiyorum. ama desenki ultrasker gel iddaaya girelim 1 ay içme 1 yıl içme çok raht bunu gerçekleştirirm onun bilincindeyim. madem öyle şu an neden içiyosun diye sorsan o da benim mallığım işte :d

hocam bende bigün bırakmıştım ama o zamanlar tiryakilikten çok sigara alışkanlıktı bende. Aynı senin gibi bende mallık ettim. Ama şimdiki durumda 1 gün içmesem rüyalarımda içiyorum titreyerek uyanıyorum. Ama bırakmaktan başka çare yok 3 günlük dünyada elim, kolum kesik yaşamak koyar bana. Sabahın köründe fena duygusalım lan konuşturmayın beni :)

TBT'ye Mescit istiyoruz.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

WALLACEs bunu yazdı:

DestinatioN bunu yazdı:

kolun kesilince o kendiliğinden düşer zaten

hmm haklısın gardaş du bi daha düşüniyim

destination@tahribat.com
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e2
    e2's avatar
    Erkek

Sigara bırakılmaz sadece birazcık ara verilir .

Toplam Hit: 3975 Toplam Mesaj: 41