folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Müridler Kafanızda Hangi Bölüm Hangi Üni Var?

Müridler Kafanızda Hangi Bölüm Hangi Üni Var?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZyreX1453
    ZyreX1453's avatar
    Erkek
    Walla ben 9Eüylül ve Ege Üniversitesi ile ilgileniyorum ama EA bölümleri ilgini çeker mi orasını bilmem.Kamu yönetimi istiyorduk(9eylül) Ama sonra öğrendim ki Buca eğitim fakültesindeymiş yani kampüste değil.Orasını bu sene bitiren bir kızla konuştum hiç memnun değilmiş.Oradan kurtulmak için elinden geleni yapmış.Zaten konferanslarda falan Ege Ünive giderlermiş..Yani vazgeçtim gibi.Egede de yok zaten kamu,uluslar var.Yalnız Ege Üniv in kampüsünün çok güzel olduğunu biliyorum..Yine de orada okuyan daha iyi anlatabilir tabi..Bu arada İzmir olmaması durumunda Kocaeli Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi düşünüyorum..Tercih sırasında sonda ki anadolu Üniv..Niye olmasın.. Ayrıca İnternet sitelerinde video gürüntüler var 9 eylülde.Egede bulamadım bulmuş da olabilirim ancak pc ye yüklenmediği için yüklememiş de olabilirim-Bu kadar Edebiyat çalıştıktan sonra kafa bu kadar çalışıyor bu saatte a.q

Beyaz adam bize sayısını hatırlayamadığım kadar çok söz verdi. Bunlardan sadece birini tuttu. Sonunda topraklarımızı elimizden alacağını söylemişti. Sadece bu sözünü yerine getirdi...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek
    Ilgimi cekmezmi hoca bende EAyim:) valla bnde iktisat neyin istiyom iste.9eylulun iibf fakultesi bucada die biliomda esas kampusunun nerde olduunu bilmiom:D egenin kampusu gzel ama anca 2.Ögrt puani 9eylulle ayni.Olmadi 2.Ögretime gtcez:)

Amphetamine Logic.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek
    BEN MERSİN FEN-EDE. MATEMATİK TE OKUYOM BEYLER HİÇ,HİÇ AMA HİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİÇ TAVSİYE ETMEM. ispat ispatt diee kafamızı s.... yinede keyfinize kalmış tabi..

matematik24.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZyreX1453
    ZyreX1453's avatar
    Erkek
    Söylediğin gibi İdari ve İktisadi Bilimler Fakültesi Buca da..Merkez nerde bende bilmiom zaten işim yok orasıyla..Bak ilgilendiğin için Bucadaki İİBF nin tanıtım videosunu attım.Bir bak iktisat okuyacağın bölüme walla benim iştahım kaçtı nasıl tanıtım videosuysa artık.Hiç bi boq yok fakültede.. http://www.hemenpaylas.com/download/505042/9_Eylul_Universitesi-Idari_ve_iktisadi_Blilimler_Fakultesi.wmv.html

Beyaz adam bize sayısını hatırlayamadığım kadar çok söz verdi. Bunlardan sadece birini tuttu. Sonunda topraklarımızı elimizden alacağını söylemişti. Sadece bu sözünü yerine getirdi...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Madrakaru
    Madrakaru's avatar
    Erkek
    9 Eylül'lü diye diye buldun beni. Ben maden mühendisliğinde okuyom. Sadece şunu söyleyim Ege her türlü a.q 9 Eylül'ün hele o Buca varya beş para etmez bi yer. Bizim mühendisliğin olduğu bi dağ var Tınaz Dağı ora zır bok. Bornova Yurdunda kalıyom Ege Kampüste ora cennet sayılır bizim bucaya göre göre.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Madrakaru
    Madrakaru's avatar
    Erkek
    Bu arada McYargic seninki 9 Eylül mü Ege mi?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek
    valla hocalar böle dediniz vazgectim 9elülden :P arastırıodum falanda kampüs yok yada ben bulamadım tınaztepe die bi yer var falan filan
    heralde ilk tercihim ege sonra anadolu üni olcak (eskisehir)
    anaoldu üni lampüs olayını asmıs migros falan var içinde :D
    http://www.anadolu.edu.tr/falbum/album.htm

Amphetamine Logic.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mezar-kabul
    mezar-kabul's avatar
    Erkek
    hajılar napin ne edin kıbrısı aklınızın ucundan gecirmeyin.biz girdik öys oljak filan ayagına ama girmez olaydık.hayatınız da bu kadar kötü bi yerlesim yeriyle karsılasamazsınız.nese herkeze bol sans.

dumansız sigaranın,köpüksüz biranın,sensiz su hayatın taaa a.k
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    bizim arkadasta kibrista gecinmek icin kedi kopek dovusturuyorlarmis :)

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dewilcry
    Dewilcry's avatar
    Erkek
    9 eylül fizik
Toplam Hit: 5608 Toplam Mesaj: 50