folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Müridler Kafanızda Hangi Bölüm Hangi Üni Var?

Müridler Kafanızda Hangi Bölüm Hangi Üni Var?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JOE
    JOE's avatar
    Erkek
    Fizik mi??
    Ben okuyorum ve hiç tawsiye etmiyorum...
    Kendini kasmak isteyen varsa gidebilir yada bişime acaip bir merakı olan filan varsa....çalışmadan geçmek yok o bölümde adam gibi çalışmadan geçmek...herhafta sayfalarca yaptığım deneyin raporunu verirsin...sonra beğenmezler yok grafik yanlış olmuş yok yazın güzel değil sonra not kırarlar sende o kadar upraş vermişsin karşılığı böyle olunca soğursun....
    Ama diyosanki ben çalışırım dağıtırım ortalığı sana diyeceğim geçmiş olsun..

Not late for nothing
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Madrakaru
    Madrakaru's avatar
    Erkek
    Ben ne diyom adamlar hala 9 Eylül diyo gelmeyin a.q okuluna.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    sikmişim ideal i parası bol olan işi yapın olm gerçi belli olmuo benim ideal im donanımcı olmaktı onun uğruna lise ye bile gitmedim ha oldum oldumda ne pok oldu piyasa allak bullak oldu para kalmadı şimdi para yok bu işte e ideal im olsa nolcak her gün küfür ediom mesleğime artıq sevmiom :) kazandırmıo sonuçta nerde para var o işi yapın yemişim ideal i
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rbtx
    rbtx's avatar
    Erkek
    benim anlamadığım niye bir 9 eylüle şartlandınız? iibf okuyacaksanız bari iyi bir yerde okuyunki işinize yarasın izmir düşünüyosanız izmir ekonomi üniversitesi vardı ismini yanlış hatırlıyo olabilirim en azından orda okuyun imkanı olan gelsin marmaranın türkçe iktisatında okusun sonra kpssye girip kafa basarsa şu anda 1500-2000 ytl arası işe başlıyolar devlette diyonizki ben ekonomi takip eder analiz yaparım ekonometri tercih edin bi boka yaramıyo diyolar ama bankaların bilgi işlemlerinde çalışabiliyosunuz compu bilir yönetim-bilişim var eadan kasabilecekler onu düşünsün zaten tek tük bu sene bikaç özel ünide açıldı ona alternatif marmarada işletme enformatiği var almanca kendi bölümüm diye söylemiyorum :D şu an türkiyede tek.Diyeceksiniz nerde okursan oku kendini geliştirmeye bakar yalan o.İstabul ingilizce işletmede mevcut 200 iktisatta öyle marmara ingilizceler kontenjan 40-50 şimdi 200 kişilik yerdemi daha iyi dersi alırsın yoksa 40-50 kişilik yerdemi.Şunuda sölim kampüs kampüs diyonuzda şimdi küçük yere gittinizmi o kampüs sıkacak yeni yerler görmek isteyeceksiniz o yüzden kampüsin içeriğiylede pek ilgilenmeyin bizim göztepe kampüsü kampüs değil sadece bina yığını bahçelievler(türkçe iibf) hapishane, tarabya tikky mekanı haydarpaşa bak orası ağaçlık felen anadoluhisarı yalıların arasında denize nazır ormanlık günlük güleşlik seneye ordayım işallah :) Diyeceğim şu bölümü seçerken üninin olanaklarına mezunlarının işe girme olanlarına bi şekilde bakının tamam çevre şartlarıda önemli en iyiyi bulmaya çalışmayın zati orta yeter okulun erasmus anlaşması varmı ne kadar zamanlığına yurt dışına çıkabiliyosunuz askerliği kendilerimi hallediyo gibi şeyleride öğrenin kampüs 2. yada 3. planda kalsın
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esrardede
    esrardede's avatar
    Erkek
    Bir de tercihlerinizi iyi yapın,puanı iyi,istediğim yeri tutturamazsam bari buraya giderim diye alakasız yerler yazıp da yok yere hayatınızı kararatmayın.Bekleyin olmazsa bir sene daha,kasıp çalışın.

Yakınınızdan geçerken tıslayan kaç şey sayabilirsiniz?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZyreX1453
    ZyreX1453's avatar
    Erkek
    Sözde Anadolu Lisesinde okuyoruz Türkiyenin 36.okulumuymuş neymiş bi sikin olacağı yok a.q Kimsenin bize birşey anlattığı yok..İyi güzel bakın yurtdışı olanaklarına kampüse falanda nereden öğreneceğiz bunları..Okulunda okuyan olmadıktan sonra çok zor bizim iş..Bizde sizin gibi körü körüne gidiceğiz iştee biryerlere..Yanlız Kıbrısı okuduktan sonra gitmek isteyenlere de söyleyim bari gitmesin.Köpek dövüştürüyolarmış dicem :)

Beyaz adam bize sayısını hatırlayamadığım kadar çok söz verdi. Bunlardan sadece birini tuttu. Sonunda topraklarımızı elimizden alacağını söylemişti. Sadece bu sözünü yerine getirdi...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dewilcry
    Dewilcry's avatar
    Erkek
    abi kesin gitmemlasım kascam ve aşırı merkalıyım fizie
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    orda öğreneceğin fiziği örnekmek için okumana gerek yok zaten bi çok hoca kitaptan anlatıyor git kitaplarını al en azından sınav kaygın olmaz,Türkiyede mühendislik vs geliştirme üzerine değil yani fizikte okurken kendine bilime katabilecğeim bi bok yok.e yoksada okumana gerek yok ama ben işte bulurum diorsan o ayrı o zaman oku çünki orada diploması olan adam arıyorlar bilgili adam değil malesefte Türkiye böle bi konumda:)

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chaoser
    Chaoser's avatar
    Erkek
    İtü makina ya da işletme mühendisliği sırf yurtta kalmak için 45 mbit bağlantı var a.q

dünyada en güzel 3 şey vardır; et yemek, ete binmek, etin içine et koymak.
Toplam Hit: 5610 Toplam Mesaj: 50