folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Nasıl İnsomnia' Ya Yakalanırım

Nasıl İnsomnia' Ya Yakalanırım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Uykuda geçen uzun zamanlara açımıyormusunuz arkadaşlar düşünün bi hayal edin 24 saat uyanık kalmak, alacağınız verimi yapacağınız işleri düşünün, ayrıca neden uykunun gerek olduğu halen tam olarak anlaşılmış değil,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bloom
    Bloom's avatar
    Erkek

Robinson_Crusoe bunu yazdı:
    -----------------------------

Uykuda geçen uzun zamanlara açımıyormusunuz arkadaşlar düşünün bi hayal edin 24 saat uyanık kalmak, alacağınız verimi yapacağınız işleri düşünün, ayrıca neden uykunun gerek olduğu halen tam olarak anlaşılmamış değil,

illa insomnia olman gerekmiyor, madem uykuda gecen zamana aciyorsun gunde uyuyabildigin kadar az uyumaya calis.

Bortubocek sever
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Emanuel
    Emanuel's avatar
    Erkek

... ayrıca neden uykunun gerek olduğu halen tam olarak anlaşılmış değil,

abi ölme diye var. en kolay böyle anlatırım.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

Uykuda geçen uzun zamanlara açımıyormusunuz arkadaşlar düşünün bi hayal edin 24 saat uyanık kalmak, alacağınız verimi yapacağınız işleri düşünün, ayrıca neden uykunun gerek olduğu halen tam olarak anlaşılmış değil,

Beynin mal gibi oluyor uykusuz kaldığında. Artık hiçbir şey düşünemezsin ki. Nasıl fikirler üreticen verim alıcaksın hocam? Dalgamı geçiyorsun yahu :) 

ne diyon?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serhat8102
    serhat8102's avatar
    Erkek

Uykuda geçen uzun zamanlara açımıyormusunuz arkadaşlar düşünün bi hayal edin 24 saat uyanık kalmak, alacağınız verimi yapacağınız işleri düşünün, ayrıca neden uykunun gerek olduğu halen tam olarak anlaşılmamış değil,

normal bir insana 3 saat uyku yetiyor bünyeni alıştırırsan 3 saat yeter hocam  eğitmen lazım bünyeyi :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

http://www.eksisozluk.com/show.asp?t=einstein+uykusu

seni mantık çerçevesi içine davet ediyorum robi.

umarım sende normal insanlar gibi düşünme gücüne uykunu tam aldıktan sonra erişiceksin

Boş İşler Uzmanı..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serhat8102
    serhat8102's avatar
    Erkek

uykum geldi ben uyumaya gidiyorum :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek

Uykuda geçen zaman aşırı derecede boş ve saçma geliyor bana, her ne kadar yoğun iş tempolu zamanlarında 1-2 gün uyumasamda eninde sonunda dayanacak gücüm " kalmıyor. " Denemediğim yol yöntem kalmadı eninde sonunda uykuya yenik düşünüyorum, bu hastalığı olanlara imreniyorım düşünsenize arkadaşlar 24 saat uyumamak ne kadar güzel ve faydalı olur,

" kalmıyor. " hocam nokta kullanmışsın.sen iyi değilsin :|
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxspiderxx
    xxspiderxx's avatar
    Erkek

24 saat uyanık kaldıktan sonra yapacağın işin götü mötü yamuk olur hocam ne verimi :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Dalga geçmiyorum konu ciddidir arkadaşlar, Hollanda da yaşayan bir arkadaşım adam 7 / 24 ayakta bir türlü uyuyamıyor, dalgın halsiz zihnini toparlayamama gibi bir durumuda yok. Kendiliğinden olan bir şey bu, arada sırada uyku ilaçlarına başvuruyor ama sonuç 1-2 saat uyku. Sonrasında yine uyumuyor, Bizler uykuya alıştığımız için biraz fazla uyumadığımızda sersemliyoruz bu rahatsızlığı olanlarda bildiğim kadarı ile uyku eksikliğinden kaynaklanan sorunlar olmuyor,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
Toplam Hit: 6863 Toplam Mesaj: 56