folder Tahribat.com Forumları
linefolder Domain - Hosting - Reseller - Dedicated Server - Virtual Server - IRC Shell - Seedbox
linefolder Natrodan Nereye Kacayim? Musteri Hizmetleri İyi , Ucuz, Guvenilir Domain Ve Hosting Firmasi Tavsiyesi İstiyorum

Natrodan Nereye Kacayim? Musteri Hizmetleri İyi , Ucuz, Guvenilir Domain Ve Hosting Firmasi Tavsiyesi İstiyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

eçen hafta dns ler uctu brden natro çok sışmaya başladı

next next next install
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

Cevaplar icin sagolun.

Cok tuhaf birsey yaptim.

3 domain vardi. Guzelhosting, turhost, ve ihs olarak degistirdim.

İhs nin arayuzu ve sitesi berbat. Boyle bir is yapip boyle bir tasarim hangi aklın ürünü. Para gonderdim transfer yaptim. Nereye yaptim para gitti mi,  transfer oldu mu hersey muallakta. Uzay boslugu gibi :) giden kayboluyor :)  neyseki sorulara aninda cevap geliyor.  Simdilik iyi bakalim.

Turhost u begendim. Sitesi guzel herseyi duzenli. Hem mail atiyor hem sms atiyor. Her konuda bilgilendiriyor. 8 gun oldu daha transfer gerceklesmedi bekliyorum. Bir sorun cikmazsa hizmet iyi. 

Simdi geriye hosting kaldi. Birde kendime yeni yil hediyesi bir domain daha alicam :) 

Natro uzgunuz saldiriya ugradik diye mail atmis .bu kadar kazik fiyat ile  milleti soymasaydi  üzülürdüm.

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    handshaker
    handshaker's avatar
    Erkek

Ben Veridyen, Turhost, Hostinger, Alastyr, Netinternet ve Güzel Hosting gibi firmaları tavsiye edebilirim. Bu firmalar, sizin de muhtemelen adını daha önceden duyduğunuz firmalardan ve iyi bir müşteri deneyimine sahipler. Buna ek olarak, oldukça iyi tepki süreleri de mevcut. Google'ın SEO sonuçlarında hızı daha fazla dikkate aldığını göz önünde bulundurursak site hızı oldukça önemli. Site hızını arttırmanın önemli bir yolu da sunuculardan geçiyor. Bundan dolayı bu firmalar tepki sürelerinin iyiliği sebebiyle de tercih edilebilir. 

1) Hostinger: 2 MS

2) Turhost: 8 MS

3) Güzel Hosting: 20 MS

4) Alastyr: 20 MS

5) Veridyen: 21 MS

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo

burtinet

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek

@futurist bacım sana iyilik yapayım, buradaki firmaların neredeyse hepsi problemli; sunucusu iyi olsa ödeme, ödeme iyi olsa teknik ekip, teknik ekip iyi olsa güvenlik vb.

domain için godaddy, sav

hosting için hostinger, ionos veya namecheap

tavsiyemden çıkma, rahat et :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jargonphp
    jargonphp's avatar
    Erkek

Wixe transfer et hocam

“Bâkî kalan bu kubbede bir hoş sadâ imiş”(Gazel-i Baki)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    engin01288
    engin01288's avatar
    Erkek

Kimsede dememiş aradan neredeyse 1 yıl geçmiş bu konu nasıl hortaladı diye :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek
    engin01288 bunu yazdı

@handshaker yeni geldi sanırım, geçen gün daha eski bir konuyu da hortlatmıştı.

vatandaşa kafam girsin!..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zputnik
    zputnik's avatar
    Erkek

Domain için Godady, DNS hizmeti için Cloudflare, hosting için vps (Digitalocean, aws vs artık bütçe neyse) üzerine kuracağın plesk.

İpimle kuşağım..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    can498
    can498's avatar
    Erkek
    telekom bunu yazdı
    engin01288 bunu yazdı

@handshaker yeni geldi sanırım, geçen gün daha eski bir konuyu da hortlatmıştı.

Ciddi ciddi bende konuya bir yorum atacaktım(tavsiyem netinernet). Baktım ki 1 yıllık konu tozlu raflardan çıkmış. Tozdan öksürmekten yazamadım..

Bir bulutun aya ulaşma mücadelesiydi hayat...
Toplam Hit: 19163 Toplam Mesaj: 63
hosting domain site tavsiye domain şirket