folder Tahribat.com Forumları
linefolder Domain - Hosting - Reseller - Dedicated Server - Virtual Server - IRC Shell - Seedbox
linefolder Natrodan Nereye Kacayim? Musteri Hizmetleri İyi , Ucuz, Guvenilir Domain Ve Hosting Firmasi Tavsiyesi İstiyorum

Natrodan Nereye Kacayim? Musteri Hizmetleri İyi , Ucuz, Guvenilir Domain Ve Hosting Firmasi Tavsiyesi İstiyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    DrKill bunu yazdı

Domain'leri dünyada kontrol eden kuruluş.

Türkiye de icann akredite sadece ihs yok. Başka firmalarda var. Aşağıdaki bağlantıdan "turkey" diye arat.

https://www.icann.org/registrar-reports/accreditation-qualified-list.html

İcann akredite olan firma icann kurallarına uyan daha güvenli firmalardır. İcann akredite olmayan yerden domain almak kaskosuz e serisi mercedes almaya benzer. Ama bu demek değil ki icann akredite olmuş kuruluş sorunsuzdur veya üçkağıtçı değildir.

Açık senetle araç kiralama ile uluslar arası araç kiralama firmasın araç kiralama gibi düşün.

Host'ing eden şirketler için de böyle aKredide eden, uluslararası Yapılar var mı? kısmen de olsa. 

RitmFarbRacourci tarafından 16/Kas/20 13:18 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jargonphp
    jargonphp's avatar
    Erkek
    C_e_Z_a bunu yazdı

tereddüt etme - cliaweb.com - Rıdvan sahibinin adı - malaleyaz.net yönlendirdi de ve başla hocam.

Öyle dersek indirim yapıyor mu ?

“Bâkî kalan bu kubbede bir hoş sadâ imiş”(Gazel-i Baki)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    jargonphp bunu yazdı
    C_e_Z_a bunu yazdı

tereddüt etme - cliaweb.com - Rıdvan sahibinin adı - malaleyaz.net yönlendirdi de ve başla hocam.

Öyle dersek indirim yapıyor mu ?

şuan indirimli paketleri var bildiğim kadarıyla. senin seçtiğin hizmetlerde indirim yoksa bile, kurulum+taşıma gibi bazı yerlerde ücretli yapılan işlemleri ücretsiz yapabilir senin için hocam.

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

Hetzner

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dekasya
    Dekasya's avatar
    Erkek

Paylaşımlı hosting yerine kendinize ait bir sanal sunucu da sitenizi barındırmak isterseniz , tahribat'a özel kampanyamızdan yararlanabilirsiniz.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neverland
    neverland's avatar
    Erkek

8 senedir ihs kullanıyorum. En ufak bir tersini görmedim. Fiyatları biraz pahalı ama bence kesinlikle güvenli ve destek kısmı çok iyi.

Bütün müşterilerimi de tek yönlendirdiğim ve kefil olduğum firma.

Bir gece her zamanki gibi yatağına girip gözlerinin ağırlığına dayanamayıp huzurla uyuduğunu düşün. Sonrasında da hiç uyanmadığını düşünmeye çalıştığında aklında hiçbir şey canlanmayacaktır, çünkü beynin kapalıyken neler olup bittiğini bilemezsin, bu yüzden bu noktayı hayal edebileceğin bir veri yok elinde. Ölüm de tam olarak böyle bir şey. Uykunun 4. saatindeki hissettiklerin, yani; hiçlik, hissizlik. Varlığından ya da yokluğundan haberinin olmaması. Böyle düşününce ölüm biraz daha tanıdık geliyor, daha kabullenilebilir geliyor. Belki de içindeki o çılgın yaşama arzusuna sahip olan egonu ancak böyle ehlileştirebiliyorsun. Aksi halde çılgınca yaşama arzusuna sahip egon sana tanrılar yaratıyor, cennetler vaat ediyor, seni sonsuz bir yaşamın varlığı ve zevkleri ile kandırıyor.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek

isimtescil demeyin demişsin ama ben yine diyorum. Üzerine cloudflare yönlendirmesi. Domain konusunda başım hiç ama hiç ağrımadı

iyibu! yeniden..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aloryan
    Aloryan's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı

güzel hosting der kaçarım. müşteri hizmetleri her konuda yardımcı oluyor. en azından ben memnunum

Katılıyorum müşteri hizmetleri iyidir.

Her zaman derim = Bilmemek Ayıp deil Ögrenmemek Ayıp
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek

alastyr bunlarla çalışma derim projen çöp olur hiç arkanda durmazlar. beleş verse barınma o derece.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    samato
    samato's avatar
    Erkek

ne çok güzel hosting kullanan varmış .

Bende güzel hosting kullanıyorum.

Toplam Hit: 19165 Toplam Mesaj: 63
hosting domain site tavsiye domain şirket