folder Tahribat.com Forumları
linefolder Domain - Hosting - Reseller - Dedicated Server - Virtual Server - IRC Shell - Seedbox
linefolder Natrodan Nereye Kacayim? Musteri Hizmetleri İyi , Ucuz, Guvenilir Domain Ve Hosting Firmasi Tavsiyesi İstiyorum

Natrodan Nereye Kacayim? Musteri Hizmetleri İyi , Ucuz, Guvenilir Domain Ve Hosting Firmasi Tavsiyesi İstiyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuhammeT
    MuhammeT's avatar
    Erkek

Hosting konusunda yardimci olabilirim dusunurseniz ozelden yazin.

Hangi Cennetten Geldik Bu Cehenneme
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    handshaker
    handshaker's avatar
    Erkek
    handshaker bunu yazdı

Ben Veridyen, Turhost, Hostinger, Alastyr, Netinternet ve Güzel Hosting gibi firmaları tavsiye edebilirim. Bu firmalar, sizin de muhtemelen adını daha önceden duyduğunuz firmalardan ve iyi bir müşteri deneyimine sahipler. Buna ek olarak, oldukça iyi tepki süreleri de mevcut. Google'ın SEO sonuçlarında hızı daha fazla dikkate aldığını göz önünde bulundurursak site hızı oldukça önemli. Site hızını arttırmanın önemli bir yolu da sunuculardan geçiyor. Bundan dolayı bu firmalar tepki sürelerinin iyiliği sebebiyle de tercih edilebilir. 

1) Hostinger: 2 MS

2) Turhost: 8 MS

3) Güzel Hosting: 20 MS

4) Alastyr: 20 MS

5) Veridyen: 21 MS

Arkadaşlar sonuçlar ile ilgili bazıları sorular soruyor ancak ölçümleri ben yapmadım, https://www.blogacmak.com/en-iyi-hosting-firmasi-turkiye-lokasyon/ adresinden aldım. Muhtemelen onlar kendisi yaptı ölçümleri, başka bir yerden aldılarsa kaynak için oraya bakabilirsiniz. 

Toplam Hit: 19141 Toplam Mesaj: 63
hosting domain site tavsiye domain şirket