folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Nazar Hakkında Ne Biliyosunuz ? Başınıza Geldi Mi ? (Benim Başıma Geldi)

Nazar Hakkında Ne Biliyosunuz ? Başınıza Geldi Mi ? (Benim Başıma Geldi)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek

Nazar denen olgu var olmasına var da öyle mavi falan değil mesele. mavi renkle ilgili geçmişte kutsallık simgesi olarak kullanılan renklerden olduğu için kılıf

yapılmıştır. Şu enerji denen şey olumlu veya olumsuz insanları etkileyen gözle görülmeyen naneye inanırım ben. Bunun haricinde mavi gözmüş, lekeymiş, cam

çerçeve inmiş bunlar sebep sonuç ilişkisiyle bağlanamaz. Hayatta okadar çok enteresan şey oluyor ki biz bunlardan inandıklarımız seçip "enteresanlaştırıyoruz"

Algıda seçicilik de denebilir. Ben inanmıyordum ama inanmaya başladım ona ne diyeceksin diyen kişiye de "senin tutunacak bir dala ihtiyacın varmış. kupkuru

kırılmaya müsait dalı seçmiş olabilirsin" derim.

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WingTsun
    WingTsun's avatar
    Erkek
    KarasuZanu bunu yazdı:
    -----------------------------

hea bide bu eksikti millete gidip bana bakk diye yalvarıcam.. yaa şu adam varya allah dostu bi şeh dicekler şişircekler gitcem üfürütcem..poffff...

sırf yazmış olmak için yazma hocam kimse sana zorla git birilerine nazar değdir üfüttür felan demedi kazıkmı battıda böle bi yorum çıkıo senden? boş boş yazıyonuz deli oluyorum ya

Karşılıklı duran iki aynanın tam ortasındayım.. Kendimi kendimden ayırmışım.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Bir de nazar sakizlari vardi. Nazar etme ne olur, cigne senin de olur.

while (1<2)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek

ne cini lan saçmalamayın. cinlerle nazarın alakası yok. tabikide vardır ve enerjidendir. bilimsel açıklaması bile var

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KarasuZanu
    KarasuZanu's avatar
    Erkek

WingTsun bunu yazdı:
    KarasuZanu bunu yazdı:

hea bide bu eksikti millete gidip bana bakk diye yalvarıcam.. yaa şu adam varya allah dostu bi şeh dicekler şişircekler gitcem üfürütcem..poffff...

sırf yazmış olmak için yazma hocam kimse sana zorla git birilerine nazar değdir üfüttür felan demedi kazıkmı battıda böle bi yorum çıkıo senden? boş boş yazıyonuz deli oluyorum ya

Seni deli etmek için bakmama bile gerek kalmadı vay bea bende gerçekten potansiyel var bu konuda.

Bana delillerini sun, videolarını göster inanıyım seni kale alıyım.

Burda birşeyler paylaşılmış, başından geçeni yada geçtiğine inandığı şeyi yazmış ben ona, adamgibi bir delilin varsa yaz diyormuyum yooo... sen niye deliriyorsun. saçma geliyor nazar olgusu bana yada üstünden üfürükçüsüydü hocasıydı çok milleti kandırdı rant sağladı bu işten o yüzden nefret ediyorum.

Telekinessise inanabilirim belki ama nazar olgusu tamamen ayrı bi konu gibi lense ediliyor.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zynp92
    zynp92's avatar
    Dişi

Ben inanıyorum en yakın örneğini de dün yaşadım,buz patenine gitmiştim dün arkadaslarla ooo ne güzel kayıyosun falan demeleriyle sırt üstü yere yapışmam bir oldu ayağa zor kalkıyorum şu anda

açılın ben doktorum:P
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    casey
    casey's avatar
    Erkek

karahanx bunu yazdı:

sen bunLarı bize degiL fLash TV ye anLat hocam . 2 gün büLtende haber olarak kalırsın vaLla :D

kesin olur

Zamanı durduramazsın.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

konunun üstüne 2 gündür hastaneden çıkamamam bide üstüne tedawi olmaya gidipte orda düşmem sol elimin sargıda olması kim nazar ettiyse gözü çıksın :D

dewdim dewrildim geldim
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WingTsun
    WingTsun's avatar
    Erkek
    KarasuZanu bunu yazdı:

WingTsun bunu yazdı:
    KarasuZanu bunu yazdı:

Seni deli etmek için bakmama bile gerek kalmadı vay bea bende gerçekten potansiyel var bu konuda.

Bana delillerini sun, videolarını göster inanıyım seni kale alıyım.

Burda birşeyler paylaşılmış, başından geçeni yada geçtiğine inandığı şeyi yazmış ben ona, adamgibi bir delilin varsa yaz diyormuyum yooo... sen niye deliriyorsun. saçma geliyor nazar olgusu bana yada üstünden üfürükçüsüydü hocasıydı çok milleti kandırdı rant sağladı bu işten o yüzden nefret ediyorum.

Telekinessise inanabilirim belki ama nazar olgusu tamamen ayrı bi konu gibi lense ediliyor.

senin şu anda kanıtlamamı istediğin şey metafiziksel birşey şuna benzer yani bana sevgiyi kanıtla demek gibi oluyor birbirini seven iki kişiyi getirirsin yanyana dersin şimdi ben sana bi video koysam nazarla ilgili biri baksa diğeri yere düşse hadi len tiyatro bu dersin yani senin sorduğun şey sevgiyi acıyı ispatla demek gibi birşey..

Karşılıklı duran iki aynanın tam ortasındayım.. Kendimi kendimden ayırmışım.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mescarine
    mescarine's avatar
    Erkek

Ya geçen bi fıkra okudum, hakkatten tam konuya göre:

Adam ölüm döşeğinde, yanında karısı ağlıyor. Adam biran başlıyor konuşmaya;

-Hanım hatırlarmısın bacağımdan vurmuşlardıda beni, hastanede yanımda sen vardın. Araba çarptı yanımda yine sen vardın. Prostat ameliyatı geçirdim yine sen. Anamı babamı kaybettim yanımda hep sen vardın...

Kadın kocası tarafından son anlarında övülmenin verdiği marur gururla şöyle bi bakar...Adam kadının yüzüne bakarak konuşmaya devam eder;

-Ya düşünüyorumda... ne uğursuz karı çıktın sen benim başıma be... XD...

YGS: Yeni Gelin Sınavı.. Bir heyecan, bir arzu, bir istek.. Biraz hüzün, biraz acı, biraz gözyaşı..
Toplam Hit: 5706 Toplam Mesaj: 47