Ne Olacak Bu Suriyeliler ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Kadınlar ve 13 yaşın altındaki çocuklar ülkeye alınmalı, gerisi alınmamalıydı. 13 e basanları da kayıtlara göre takip edip 13 e geldiği an öso ya genç asker olarak teslim etmelilerdi. Türkiyedeki it sürüsünü toplayıp öso ya + ordu kurulurdu aq. Bizimkiler hiç bişi bilmiyor. Topla silahlandır sal pkk nn üzerine. Bot gibi takılsınlar. Nasıl olsa böcek gibi ürüyorlar bu da ek ordu gücü demek. 20 yılda 100K yetiştirsen offf 82 Suriye

next next next install
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

Karadeniz de pkk neden hiç barınamadi? Çünkü halk destek vermedi. Suriyelilere halk destek veriyo ve barıniyolar. Filistinli araplar israile toprağını sattı diye adamlari eziklerken ayni duruma biz geldik. Bütün tabelaları Arapça yapan , uzun gölün yarısını suri lere satan sanki Tayyip amk.

Çözüm bu insanlara parasıyla da olsa hiç bir şey vermemek ama nerde o iradeye sahip halk. Daha memleketin yarısından çoğu tuvaletten sonra elini yıkamak, yere çöp atmamak gibi temel şeyleri öğrenememiş.

Bir de bütün gençleri sik sok üniversitelere gönderip bizi surilere muhtaç eden sikik kültürümüz var ki sorma. gidip meslek öğrenen genç yok, bi sike yaramayan üniversitelerden mezun olmuş hepsi. Çok değil on seneye arabanı tamir edecek mutfağına mermer döşeyecek Türk bulamayacaksın.

Şu halkın ilk yapması gereken  mevzu ne olursa olsun birilerini suçlamayı bırakıp "ya 80 milyonda bir de olsa benim kusurum var, bu kusuru nasıl düzeltirim" demek. Ama herkeste "konu ne kadar ufak olur sa olsun hata yaptığımı kabul etmemeliyim" modu var.

"Ekonomi mi? Tayyip yaptı,, Tayyip niye mi başta? Çünkü halk gerizekalı ben akıllıyım vs vs"

Açın bi gençliğe hitabeyi okuyun lan, hepsi yaziyo olum. Adam bize spoilerin Allahını vermiş 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chappia
    Chappia's avatar
    Erkek
    LhaNeT bunu yazdı

Bide kadınlarının kucağında çocuk görmezsem şaşarım

Bende bunu anlamıyorum harbiden durmadan çocuk yapıyorlar

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

Kadınlar ve 13 yaşın altındaki çocuklar ülkeye alınmalı, gerisi alınmamalıydı. 13 e basanları da kayıtlara göre takip edip 13 e geldiği an öso ya genç asker olarak teslim etmelilerdi. Türkiyedeki it sürüsünü toplayıp öso ya + ordu kurulurdu aq. Bizimkiler hiç bişi bilmiyor. Topla silahlandır sal pkk nn üzerine. Bot gibi takılsınlar. Nasıl olsa böcek gibi ürüyorlar bu da ek ordu gücü demek. 20 yılda 100K yetiştirsen offf 82 Suriye

Hocam askeri boyutu bırak bu insanlara para bağlayacağına o parayla devlet eğitim verebilirdi bu zamana kadar. Cidden vizyonsuz bizi yönetenler. Bu kadar para dökeceksin madem kalifiye eleman yap bari onları. Gerçi bizim kendimizi eğittiğimiz yok ama olsun

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CanKirca
    CanKirca's avatar
    Erkek

Yine rahmetli Kemal SUNAL'ın bir başka filminde, Almanya'da her çocuk başına para alıyordu, burada da gizliden gizliye böyle bir şey olmasın? ;) @LhaNeT

Twitter: @CanKirca
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    Dentist bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı

Hocam askeri boyutu bırak bu insanlara para bağlayacağına o parayla devlet eğitim verebilirdi bu zamana kadar. Cidden vizyonsuz bizi yönetenler. Bu kadar para dökeceksin madem kalifiye eleman yap bari onları. Gerçi bizim kendimizi eğittiğimiz yok ama olsun

katranı kaynatırsan olur mu şeker? :D Eğitsen eğitilmez bunlar. Bunları counter strike botu gibi salacaksın sınıra.

next next next install
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek
    Chappia bunu yazdı
    LhaNeT bunu yazdı

Çocuk basına para yardımı alıyorlar.

Türk çocuklarıda donarak ölüyor 

طדṮ
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chappia
    Chappia's avatar
    Erkek
    Cesnist bunu yazdı
    Chappia bunu yazdı
    LhaNeT bunu yazdı

Çocuk basına para yardımı alıyorlar.

Türk çocuklarıda donarak ölüyor 

Kemal Sunal hesabı çocuktan mı para kazanacaklar vay arkadaş ya

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    MhmdAlmz bunu yazdı

Ne olacak bu Türkler demen gerekiyordu. Göçebe gibi geldik yerleştik Türkiyeye adamlar rahatsız oldu. En iyisi suriyeye dönelim biz. 

"Bre" MhmdAlmz ^^D`.  ColdPlay, clock; /confusions never stops/

Buraya reklam alınır. (bu mesaj, site saati itibariyle 3 saat için dikkate alınıp, 1 TbTcoin ile ücretlendirilip değerlendirilmelidir.)

ImagineDragon,Shots.

Aklıma niyeyse GündemGüncel konusundaki @SalihGS ve @ShockMan tartışması geldi. Yaşasın imam,önder,dünyanın lideri TayyiBetDin. Dinimize bet oynayan Güzel, amin. 

--

Konu içi, @Seminerist tuttum fikrini. 

ne diyon hocam allahaşkına

le le le sakine
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

https://www.ensonhaber.com/bakan-soyludan-suriyeliler-degerlendirmesi.html

"BUNLAR BİZİM KARDEŞLERİMİZ"

Dün akşam Habertürk TV'de Veyis Ateş'in konuğu olan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Suriyelilerin gelmemesiyle ilgili çalışmalar yaptıklarını belirterek; "Niye doğuda sınırımıza duvarlar yaptık. Çok önemli teknolojik avantajlarla dolu sınırlarımızı donatmaya çalışıyoruz? 2027 sonu itibarıyla bütün deniz sınırlarımızı radarlarla donatıyoruz. Aynı zamanda biz bu toplulukları kırmamalıyız. Gelmemesini temin edecek yöntem bulmalıyız. Bunlar bizim kardeşlerimiz. Şu soruyu soruyorum kendimi: Bu adamları sınır dışı ediyoruz, bunlar bizim kardeşlerimiz. Bunlar yarın Türkiye ile ilgili kötü bir algı oluşturacaklar. Aslında bu bir tezgâh. Ben bunu yapmazsam oradan akım sürekli devam edecek." dedi.

Konu kapanabilir... 

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
Toplam Hit: 5457 Toplam Mesaj: 49
suriye suri