folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Neden Birsey Uretemiyoruz?

Neden Birsey Uretemiyoruz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    egalix
    egalix's avatar
    Erkek
    "Halbuki hangi istiklal vardır ki, ecnebilerin nasihatleriyle, ecnebilerin planlarıyla yükselebilsin? Tarih böyle bir hadiseyi kaydetmemiştir."

M.Kemal.ATATÜRK (TBMM 6 Mart 1922)

ignotum per ignotius obscurum per obscurantius
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

egalix bunu yazdı:
    -----------------------------
    "Halbuki hangi istiklal vardır ki, ecnebilerin nasihatleriyle, ecnebilerin planlarıyla yükselebilsin? Tarih böyle bir hadiseyi kaydetmemiştir."

M.Kemal.ATATÜRK (TBMM 6 Mart 1922)

iyi bir hatırlatma dostum teşekkürler. 

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    egalik guzel hatirlatma... kralsam bikmak yok yola devam.. vala rahatladim yaa. bole dusunenleri gorunce..

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

aslında $u an içinde bulunduğumuz büyük bi proje :|

tahribat..

bakın devletin yardımı olmadan nasıl ayakta duruyor !

reklam falan alsa geliriyle öyle bir uçar ki burası..

Ama google de parayı vermiyor?

...

( aslında şöyle yukardaki tahribat.com logo/banneri herneyse sağ tarafında iyi gider minik bi reklam. ) 

O bile yeter yani :| 

Forumtr ye bak , adam yapmış , gelirini elde ediyor ,

mahkemeler sakıncalı içerik diye domaini engelliyor bunar gidip yeni domainle devam.. :|

Destek beklemek değilde ,

köstek de olmasalar.. 

...said addicted.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    egalix
    egalix's avatar
    Erkek
    xyzw__ bunu yazdı:

aslında $u an içinde bulunduğumuz büyük bi proje :|

tahribat..

bakın devletin yardımı olmadan nasıl ayakta duruyor !

reklam falan alsa geliriyle öyle bir uçar ki burası..

Ama google de parayı vermiyor?

...

( aslında şöyle yukardaki tahribat.com logo/banneri herneyse sağ tarafında iyi gider minik bi reklam. ) 

O bile yeter yani :| 

Forumtr ye bak , adam yapmış , gelirini elde ediyor ,

mahkemeler sakıncalı içerik diye domaini engelliyor bunar gidip yeni domainle devam.. :|

Destek beklemek değilde ,

köstek de olmasalar.. 

Tahribat'in reklam politikasi / Turkiye'nin birsey uretememesi.

helal olsun sana, ne diyim ki ben =)

ignotum per ignotius obscurum per obscurantius
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murathan
    murathan's avatar
    Erkek

Tahribat.Com reklam almaz.evet boyle bir sey olsa sonucun ne olacagı zaten belli.maddi olarak cok guzel ilerlemeler olabilir ama,burası basta seyhimiz HolyOne,Renegadealien ve admin arkadasların desteğiyle ayakta.Düşünsenize; 3 yıl sonra Tahribat.Com 10.yılını kutlayacak.Geçenki 20 milyonuncu hitin verdiği heyecan,gururla 10.yılın vereceği gurur,sevinç,hüznün nasıl olacagini tahmin edemiyorum.Burada geçen yılları şeyhimize,Rene ye,Decameron hocaya,Compu hocaya,Antikky hocaya,Gladio hocaya ve diger admin-mod arkadaslara sormak gerekir.

biraz olsun onları anlayabiliyorum.böyle bir Tahribat var işte.zamanında bazı yaralar almış ama bunların acısını da namına yakışır şekilde ödetmiş bir Tahribat.Şu an duygulandım lan valla :)

Üzerimize düşecek bir şeyde de kendi adıma konusacak olursam,tum gucumle desteklerim.İnşallah kimseye bir şey olmaz da şu nice 10. yıllara diyorlar ya hani,o duyguyu da yaşarsaq,sırtımız yere gelmez.

Anlayana sivrisinek,saz ; Anlamayana davul zurna az. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kralsam
    kralsam's avatar
    Erkek

thrbtcell bunu yazdı:
    egalik guzel hatirlatma... kralsam bikmak yok yola devam.. vala rahatladim yaa. bole dusunenleri gorunce..

Arkadaşım soyadım yılmaz... ne bıkması teknoloji yenilik benim sevdaam...:D

bu arada vefat eden arkadaşımıza Allah rahmet eylesin...

Üzülme...!!! İstediğin Bir Şey Olmuyorsa, ya Daha İyisi Olacağı İçin yada, Gerçekten de Olmaması Gerektiği için Olmuyordur. (Hz Mevlana)
Toplam Hit: 4759 Toplam Mesaj: 28