Netbook Tavsiyesi Alabilirmiyim ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    o6u2
    o6u2's avatar
    Erkek

asus eee pc . nokta .

http://kocaer.me
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mercan
    mercan's avatar
    Erkek

Bütün netbookların özellikleri aynı atom işlem ve 1gb ram.sadece pil süreleri farklı.fiyat olarak en uygunu LG X130 dur.tavsiyem budur.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek

espir bunu yazdı:
    -----------------------------

gücü ekran kartı işlemcisi hafızası benim için önemli değil ben sadece internet için kullanacağım diyorsan git ikinci el al bitane otur aşağı paranıda heba etmemiş olursun. param çok sadece net için kullanan gerizekalılardanım diyorsan.. koş koş bütün kapılar sana açık..

bu ne sertlik hoca:S

performansı yerlerde olmasın bide işte film izliyim nete bakiim 3 5 tanede eski  oyunlardan calıstırsın yeter. o zaman 600-700 arası bi netbook gayet kullanıslı dediklerinize göre

devlet istatistik ensititüsüne göre kişi başına düşen tuğla öldürüyormuş
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

seadog bunu yazdı:

espir bunu yazdı:

gücü ekran kartı işlemcisi hafızası benim için önemli değil ben sadece internet için kullanacağım diyorsan git ikinci el al bitane otur aşağı paranıda heba etmemiş olursun. param çok sadece net için kullanan gerizekalılardanım diyorsan.. koş koş bütün kapılar sana açık..

performansı yerlerde olmasın bide işte film izliyim nete bakiim 3 5 tanede eski  oyunlardan calıstırsın yeter. o zaman 600-700 arası bi netbook gayet kullanıslı dediklerinize göre

benimde bir espir'e çüş diyesim geldi. :/ demiş oldum hatta :/

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

Acer Önerim Netbook kasaları çok güzel Gerçekten Bi araştır

edit

Dediğim kasa bak bu incele bir Tavsiye ederim

http://www.acer.com.tr/acer/product.do?link=oln85e.redirect&changedAlts=&kcond48e.c2att101=-1&CRC=2759084358#wrAjaxHistory=0%3ccer

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

ben kullanmadim ama yinede almadan önce büyük teknoloji marketlerinde, mümkünse netbooklari stres testine tabi tut. Nedir: ornegin aynı anda mp3 dinlerken pdf kullanımında sıkıntı yaratıyor mu? minimum 800x600 cözünürlkte 16 milyon renk derinliginde en azindan mkv filmleri seyredebiliyomusun bir denetle. :P

sonra yanında kocaman cep telefonu vari cihazi  tasırsin :P

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek

archair23 bunu yazdı:

Acer Önerim Netbook kasaları çok güzel Gerçekten Bi araştır

edit

Dediğim kasa bak bu incele bir Tavsiye ederim

http://www.acer.com.tr/acer/product.do?link=oln85e.redirect&changedAlts=&kcond48e.c2att101=-1&CRC=2759084358#wrAjaxHistory=0%3c3ccer

acer ısınmasıyla meşhurdur.

bunda da öyle bir sorun olmasın.

He is finding himself.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fth_
    fth_'s avatar
    Erkek

lg x130 aldık ablama cok memnun kaldı

bitanede babama aldık

ailecek tavsiye ediyoruz

çocuktum,büyüdüm
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    espir
    espir's avatar
    Erkek

eyvallah :))

5Agustos1921 bunu yazdı:

seadog bunu yazdı:

espir bunu yazdı:

benimde bir espir'e çüş diyesim geldi. :/ demiş oldum hatta :/

BİZ DOĞARKEN YETİM DOĞMUŞUZ,, BABAMIZ OLSA NE YAZAR..!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gecement
    Gecement's avatar
    Erkek

Lg lerde darty de kampanyada bi bak istersen

Solak Cerrah
Toplam Hit: 3956 Toplam Mesaj: 30