folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder New York'un Ortasındaki Boş Arsa

New York'un Ortasındaki Boş Arsa

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naruto
    Naruto's avatar
    Erkek

parsel parsel satılırsa iyi bir sarayda yapılır

la geldik bi fırtına gidiyoruz bi fırtına
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Mustaf gidip gezip gormedigin yerlede yasanir iddaai gutme , newyork dedigin yerin her tarafi gokdelen sehir merkezi gunes almiyor heryer arac o kadar sikko gokdelen icinde birakda bitane boyle park olsun, siz avm yapimina karsisiniz turkiyede bu kadar cok gokdelen olsa onada karsi cikarsiniz mimarisi guzel demezsiniz birakin abd ozentiligini.. Ben avm acilsin insanlar mal mal oralarda takilsin fikrinde degilim tabikide parklar cogaltilsin ama insanlar ilk once egitim ve maddi acidan iyi duzeye gelsin ulkede birseyler uretilsin adam evine ekmek goturemiyor borclu harcli parka gidip napicak ? Normal gelen adami gasp edecek.

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Easx bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    h2run bunu yazdı

Ak partiyo bok atmak icin acilmis gereksiz bir konu.

inadina ak parti :) ,evet turkiyeyede boyle parklar yapilirsa iyi olur ama ilk once ekonomik olarak bi gelis egitim olarak bi gelis sonra bu parklari iste , egitimin ve milli gelirin zayif oldugu biryerde parka ancak tinerciler gider yonetimin boyle konulara el atmasi lazim. 

Ha siz chpliler ve mhp liler devletin basina gelseniz kesin yaparsiniz bu parklari eminiz.

Suriyeliler gider bence. Acaba dünya üstünde kendi halkını bu kadar itin götüne sokan var mıdır. Varsa yoksa halk suçlu, halk eğitimsiz. Zaten halk eğitimli olsa bunlar seçilmiş olmazdı. Lise mezunundan aşağısı oy hakkına sahip olmamalı. 

Senelerdir bunu söylüyorum beni taşlıyorlar. Düşünme yetisinden yoksun insan olmalarının tek sebebi insan amından çıkmak olmak olan hayvanlar oy kullanmamalı. Benim merak ettiğim insanlar bu zeka seviyesiyle günlük ihtiyaçarını filan nasıl gideriyorlar. Çünkü bu zeka varken adam evde çıksa evinin yolunu bulamaması lazım. Normalde bazı konularda ana avrat sövmemek için zor tutuyorum kendimi ama bazende düşünüyorum bir köpeğe halıya sıçtığı için küfretmiyorum komiğime gidiyor kalkıp temizliyorum. Bunlarda böyle işte. Nasılki bir kuşa termodinamik öğretemezsen bunlarada düşünmeyi öğretemezsin. Sinirlenme diyorum kendi kendime. Çünkü bunlar senle aynı ırktan yada aynı güruhtan değil sen insansın. Mantıklı olman lazım. .

Adam gibi konus edepli saygi cercevesi icinde yazilar yaz agzini bozman senin hakli oldugun anlamina gelmez .

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek

Ulus heykel meydanı rulez. Şu konuda bile birbirinize küfür edecek şartları sağlamanız fevkalade ilginç.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek
    seboist bunu yazdı

ulan ne batı özentisi adamlarsınız amk ya .

adamlar şehrin anasını sikmiş göt kadar yer bırakmışlar adamları övüyorsunuz.yok bizde olsaydı falan.

lan orada insan yaşar mı lan.ne salak ne özenti ne bi bok bilmez adamlarsınız ya.

yarrak gibi yeri övüyonuz.

İstanbul gibi altyapısı olmayan çarpık bir toplama kampında bile milyonlarca insan yaşayabiliyorsa orada da yaşar hocam, sıkıntı değil.

Mevcut inşaat projeleri hayata geçtikten sonra Türkiye'nin de senin tabirinle bir yerlerini bilmem ne edecekler, ediyorlar. :) Örnek olay için Artvin'e bakman yeterlidir. 

Yol yapıyor, yurt yapıyor, köprü yapıyor diye inşaat üzerinden yıllarca büyük destek elde etmiş bir partinin, hizmet hareketi diye adlandırılan, bu uğurda nice ormanı (gayri)resmi projelere heba etmiş bir hareketin azılı bir destekçisi olarak bu lafları senden beklemezdim hocam.

Bahsedilen o gökdelenlerin pek çoğu senin hizmet hareketinin yıllarca ucuz dolarla yatırım yapmasına göbekten sebep olan büyük şirketlerin temsilciliklerini barındıran kapitalistlerin sembolleri. O gökdelenlere minnettar olmanız lazım. Oralarda dönen ekonomi sayesinde Türkiye gibi gelişmekte olan, sanayisi kıt ülkeler batıyorsa batıyor, yükseliyorsa oradan gelen artık ile yükseliyor. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hackingo
    hackingo's avatar
    Erkek
    literatur bunu yazdı

Ulus heykel meydanı rulez. Şu konuda bile birbirinize küfür edecek şartları sağlamanız fevkalade ilginç.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek
    h2run bunu yazdı
    Easx bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    h2run bunu yazdı

Ak partiyo bok atmak icin acilmis gereksiz bir konu.

inadina ak parti :) ,evet turkiyeyede boyle parklar yapilirsa iyi olur ama ilk once ekonomik olarak bi gelis egitim olarak bi gelis sonra bu parklari iste , egitimin ve milli gelirin zayif oldugu biryerde parka ancak tinerciler gider yonetimin boyle konulara el atmasi lazim. 

Ha siz chpliler ve mhp liler devletin basina gelseniz kesin yaparsiniz bu parklari eminiz.

Suriyeliler gider bence. Acaba dünya üstünde kendi halkını bu kadar itin götüne sokan var mıdır. Varsa yoksa halk suçlu, halk eğitimsiz. Zaten halk eğitimli olsa bunlar seçilmiş olmazdı. Lise mezunundan aşağısı oy hakkına sahip olmamalı. 

Senelerdir bunu söylüyorum beni taşlıyorlar. Düşünme yetisinden yoksun insan olmalarının tek sebebi insan amından çıkmak olmak olan hayvanlar oy kullanmamalı. Benim merak ettiğim insanlar bu zeka seviyesiyle günlük ihtiyaçarını filan nasıl gideriyorlar. Çünkü bu zeka varken adam evde çıksa evinin yolunu bulamaması lazım. Normalde bazı konularda ana avrat sövmemek için zor tutuyorum kendimi ama bazende düşünüyorum bir köpeğe halıya sıçtığı için küfretmiyorum komiğime gidiyor kalkıp temizliyorum. Bunlarda böyle işte. Nasılki bir kuşa termodinamik öğretemezsen bunlarada düşünmeyi öğretemezsin. Sinirlenme diyorum kendi kendime. Çünkü bunlar senle aynı ırktan yada aynı güruhtan değil sen insansın. Mantıklı olman lazım. .

Adam gibi konus edepli saygi cercevesi icinde yazilar yaz agzini bozman senin hakli oldugun anlamina gelmez .

Otur oğlum. Bekle. 

Memleketin anasını siktiniz hala sana karşı saygı çerçevesinde konuşmamı mı bekliyorsun? Benim için bir pkklı neyse sizde osunuz. Sana saygı duymak yada düzgün konuşmak zorundada değilim. Ayrıca benim ordaki girişim direk olarak seni işaret etmemekte. Lise mezunu olmayan adam oy kullanmamalıya kasıt yazılmış birşeydi

www.kriptopedi.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seboist
    seboist's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

neymiş efendim şehrin dizlimine bakmış yav 200 - 300 yılık bir geçmişi var ne bekliyorsun.

e tabi geç kurulduğu için olabilir mi acaba ?

ebedi devlet
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seboist
    seboist's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

neymiş efendim şehrin dizlimine bakmış yav 200 - 300 yılık bir geçmişi var ne bekliyorsun.

e tabi geç kurulduğu için olabilir mi acaba ?

ebedi devlet
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

New York kenti 1615 yılında Hollandalılar tarafından New Amsterdam adı altında kuruldu. Kent 1664 yılında Birleşik Krallığa geçti ve New York adını aldı. 1778 yılında kent 2 yıl süreyle yeni kurulan Amerika Birleşik Devletleri'nin başkenti oldu. BaşkentWashington'a taşındıktan sonra da kentin önemi büyümeye devam etti.

-----------

İlla eski şehir diyorsan Paris'i ele alalım. Sezar'ı bile görmüş bir şehir :

https://www.google.com.tr/maps/place/Paris,+Fransa/@48.8777443,2.188248,11z/data=!4m2!3m1!1s0x47e66e1f06e2b70f:0x40b82c3688c9460

Moskova'yı ele alalım :

https://www.google.com.tr/maps/place/Moskova,+Rusya/@55.798136,37.4923956,10z/data=!4m2!3m1!1s0x46b54afc73d4b0c9:0x3d44d6cc5757cf4c

mkyb tarafından 21/Şub/16 22:06 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 11361 Toplam Mesaj: 75
amerika