Newyorkta Beş Minare

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fmk
    fmk's avatar
    Erkek

http://videonuz.ensonhaber.com/izle/new-york-ta-5-minare-fragman-video-izle

bence gelmiş geçmiş en güzel türk filmi Mahsun bunu başabildiyese gerçekten helal olsun sabırla bekliyorum ve şiddetle izlemenizi ve kaçımamanızı öneriyorum

Eğer İnsanlar benimle aynı şeyleri düşünüyorsa bir yerlerde yanlış yaptım demektir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aliyk
    aliyk's avatar
    Erkek
    tamam mahsun güzel filmlere imza atıyor ama "gelmiş geçmiş engüzel türk filmi lafı" fazlaca bir abartma olmuş... bir Yol,Uçurtmayı Vurmasınlar,Sürü,Tatar Ramazan,Yer Demir Gök Bakır,Boş Beşik,Yılanların Öcü,Selvi Boylum Al Yazmalım ve sayamadığım nice Türk filmini neden gözardı ediyorsunki. Biraz duygusal bir yaklaşım ama filmi gerçekten merak ediyor ve sabırsızlıkla bekliyorum

Lekum Dinikum Veliye Din ...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fmk
    fmk's avatar
    Erkek

:) geçmiş demeyeyim o zaman son zamanlarda çekilenler arasında tabi fragmanına bakınca bu his uyanıyor inşşalah filimde fragmanı gibi kalitelidir

Eğer İnsanlar benimle aynı şeyleri düşünüyorsa bir yerlerde yanlış yaptım demektir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

konu daha öncede açılmıştı ama film güzele benziyor sinemaya gidip izlemeyi düşünüyorum

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek
    fetoculara buda takmış... Eminim film vizyona girer ilk gün gişe hasılatı yapar sonra ertesi günden terör örgütü ile bağlantısı yüzünden mahsun içeri alınır ve tutuklanır. Tıpkı Hanefi Avcı gibi demedi demeyin :}

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esconda
    Esconda's avatar
    Erkek

Bu Mahsun mal mal.Pkk ya veya Abd ye yaranacam diye yapmadığı b*k kalmıyor.

https://t.me/pump_upp
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VisualBoy
    VisualBoy's avatar
    Erkek
    sRcN bunu yazdı:
    -----------------------------
    fetoculara buda takmış... Eminim film vizyona girer ilk gün gişe hasılatı yapar sonra ertesi günden terör örgütü ile bağlantısı yüzünden mahsun içeri alınır ve tutuklanır. Tıpkı Hanefi Avcı gibi demedi demeyin :}
    böyle olmasını istemiyorum diyebilirim. ama mahsundan nefret ettiğim kadar kimseden nefret etmem. beyaz melek adlı resmen duygu sömürüsü yaptı, sömürüde begenildi, ondan sonra mahsun iyi film yapıyor. sömürü sömürü sömürü mahsunda başka bi bok yok...

HolyOne'a ulasinca, bildirecegim...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mad Scientist
    AMpul
    AMpul's avatar
    Erkek

Hocam birsürü film var, ayrıca daha yenilerden "hacıvatla karagöz neden öldürüldü", "istanbul kanatlarımın altında", "pardon" gibi şaheserler var, daha filmin fragmanına bakıp bunu nasıl söylüyorsun.

What I cannot create, I do not understand. — Richard Feynman
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

Esconda bunu yazdı:

ne alaka

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esconda
    Esconda's avatar
    Erkek

x-files bunu yazdı:

Esconda bunu yazdı:

ne alaka

Adamın pkk ya mensup olduğunu herkes biliyor.Bunun yanında birçok sanatçı daha var.Diğer sinema filmleri haricinde bu film tamamen Amerikaya ve pkk ya yaranmak için yapılmış bir film.Bu filmde "yapmadığı b*k kalmamış" demeliydim benim hatam.Diğer filmlerindede sürekli duygu sömürüsü var.Adam türkücü ne anlar yönetmenlikten, İbrahim tatlısese özeniyor git gide dönüp dolaşacağı yer kürtçü dükkanı, yani türkücülük olacak.Hem sen inanıyomusun kimsenin yardımı olmadan,Amerikalara gidip orada film yapacak.O kadar eğitilmiş yönetmenimiz var ve bu imkanları yakalayamazken nasıl olurda bu köylü adam Amerikalarda film çekiyor.Bu işte Amerika Mahsuna bol bol yardım ettiği anlaşılıyor pkk aracılığıyla.Biraz siyasete girmiş gibi oldum ama durum böyle.

https://t.me/pump_upp
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    break
    break's avatar
    Erkek

Konu boka sarar hatta kapanir.

Agronomist + Yaprak Tütün Uzmanı
Toplam Hit: 3946 Toplam Mesaj: 26