Nokia Lumia 630

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsaneburak
    efsaneburak's avatar
    Erkek

Hocalar babam geçen gün nokia lumia 630 almış kendine , telefon iyi güzel hoş fakat zil sesi ayarlamasını bir türlü yapamadık. Bilgisayardan müziği attık fakat zil sesi adım adım yükselerek çıkıyor yani bunu düzeltemedik. Bilen var mı direk yüksek normal çıkmasını nerden yapıcaz ?

wAreX!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdem358
    erdem358's avatar
    Erkek

Up

Yav he he
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

hocam yazık günah 1 hafta iade süreci varsa iade edin. 8 aydır parakende sektöründeyim yüzlerce cihaz sattım lumia 1-2 belki

kesinlikle uzak durun.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsaneburak
    efsaneburak's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

hocam yazık günah 1 hafta iade süreci varsa iade edin. 8 aydır parakende sektöründeyim yüzlerce cihaz sattım lumia 1-2 belki

kesinlikle uzak durun.

hocam tarifeye ek 6 liraya mı 8 liraya mı ne almış :D , iade kabul ederler mi yine?

wAreX!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo
    PanxeR bunu yazdı

kesinlikle uzak durun.

Bazen sırf laf olsun diye konuştuğunu düşünüyorum :D apple dışındaki telefonlar çöp, diğer markaların amacı bizi zikmek. Lumianın eko telefon serisi f/p açısından alınabilecek en iyi ürünlerdir. Bişeye bok atmadan önce bi araştır bi kullan. ayfon dışında telefon kullanmamış adam gelmiş konuşuyorsun.

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek
    interfector bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

kesinlikle uzak durun.

Bazen sırf laf olsun diye konuştuğunu düşünüyorum :D apple dışındaki telefonlar çöp, diğer markaların amacı bizi zikmek. Lumianın eko telefon serisi f/p açısından alınabilecek en iyi ürünlerdir. Bişeye bok atmadan önce bi araştır bi kullan. ayfon dışında telefon kullanmamış adam gelmiş konuşuyorsun.

bende arkdaştan ödünç aldım lumia 620 olması lazım gayer güzel telefon kullanması rahat pek bir zorluğu yok

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fdumanli
    Fdumanli's avatar
    Erkek

anladık telefoncusun, windows bok gibi, windows phone felaket, zorunda olmasan windows kullanmayacaksın, microsoft böyle giderse batacak ok. diğer telefonlar peynir ekmek gibi giderken lumia lar hiç satılmıyor bunu da anladık. iyi de adam senden telefon tavsiyesi istememiş ki.

Fdumanli tarafından 18/Oca/15 00:28 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    interfector bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

kesinlikle uzak durun.

hocam apple dışında telefon kullanmamış dediğin adam bundan 2 yıl önce samsung wave ine üretici ( samsung ) destek vermiyor diye android rom kuruyordu ki özgürce istediğini yapabilsin. Telefon ıslanınca çöpe gitti sonra o ayrı. Yine 2 yıl samsung s3 kullandım her türlü rom ile birlikte parandroid cynogen mi istediğim hızı bulmak için telefonun altından girdim üstünden çıktım.

Apple dışındakiler çöp demiyorum , ne kadar lumia telefon sattıysak hepsinin sahipleri şimdi bin pişman. Sizde pişman olmayın diyorum. Her türlü telefonu kullandım , lumia , htc , lg , samsung , sony , apple , huawei.

3 aydır iphone kullanıyorum sadece , sen gelip bilip bilmeden ne yorum yapıyorsun.

:D bilinçli kullanıcı olununca böyle insan dışlanıyor galiba.

Neyse.

1. Lumia serisi cihazların yarısında şarj soketi problemi var.

2. Cihaz ne ios kadar işlevsel nede android kadar özgür ikisinin arasnda kalmış ama yaramamış

3. Fiyat performans olarak iyi cihazlar ama gerçekten insan para vermeden önce tekrar düşünmesi gerek

4. sıfır kişiselleştirme

5. ne rom ne root böyle hayalleriniz olmasın

6. marketi düşük , uygulama sayısı az ve bir uygulama geliştirici iseniz hobi dışında yatırım yapmazsınız.

7. microsoft tarafından borçlandırılıp batırılan ve adı kötülenen bir nokia var , kendini toplarlaması ancak adam gibi amiral gemisi android cihazlar ile olur.

Bazı arkadaşlar beni android düşmanı sanmış ama öyle degil , nerde ne kullanacağınız önemli. Bir tablet alacak olsam kesinlikle samsung tab s alırdım. Bir bilgisayar alacak olsam yine lenovo alırdım. Kulaklık alacak olsam philips alırım.

Tek bir marka takıntım yok apple vibratör yapsa götüme sokmam ama bazı arkadaşlar herkezi öyle sanıyor. Bu arada apple ın ismi ve ünü yüzünden satın aldıgı beats den nefret ederim. vs vs.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek

el insaf Panxer mürid bi sen bilinçli kullanıcısın sanki , lumia kullanan yakınım var gayet memnun vs. vs. vs.

ReyiZ tarafından 18/Oca/15 00:30 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    ReyiZ bunu yazdı

el insaf Panxer mürid bi sen bilinçli kullanıcısın sanki , lumia kullanan yakınım var gayet memnun vs. vs. vs.

zil sesi için binbir takla gerekiyor hocam neyse memnun olan memnun kalsın ben insanlar madur olmasın diye uğraşıyorum , ama yanlış anlaşılıyorum işte.

Elimin altında lumia yok şuan olsa arkadaşın problemini çözmek için kasardım gerçekten biraz araştırdım ancak insanlar zil sesini seçebilmek için bile binbir uğraşmış.

NOT : demek istediğim yanlış cihaz tercihleri bu ve bunun gibi bir çok baş ağrısına neden olur. söyleyince de kötüleniyoruz nokia okadar para dağıtmasa firmalara dünya kadar prim vermese okadar cihaz satılmazdı.

PanxeR tarafından 18/Oca/15 00:36 tarihinde düzenlenmiştir
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo
    PanxeR bunu yazdı
    interfector bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

kesinlikle uzak durun.

hocam apple dışında telefon kullanmamış dediğin adam bundan 2 yıl önce samsung wave ine üretici ( samsung ) destek vermiyor diye android rom kuruyordu ki özgürce istediğini yapabilsin. Telefon ıslanınca çöpe gitti sonra o ayrı. Yine 2 yıl samsung s3 kullandım her türlü rom ile birlikte parandroid cynogen mi istediğim hızı bulmak için telefonun altından girdim üstünden çıktım.

Apple dışındakiler çöp demiyorum , ne kadar lumia telefon sattıysak hepsinin sahipleri şimdi bin pişman. Sizde pişman olmayın diyorum. Her türlü telefonu kullandım , lumia , htc , lg , samsung , sony , apple , huawei.

3 aydır iphone kullanıyorum sadece , sen gelip bilip bilmeden ne yorum yapıyorsun.

:D bilinçli kullanıcı olununca böyle insan dışlanıyor galiba.

Neyse.

1. Lumia serisi cihazların yarısında şarj soketi problemi var.

2. Cihaz ne ios kadar işlevsel nede android kadar özgür ikisinin arasnda kalmış ama yaramamış

3. Fiyat performans olarak iyi cihazlar ama gerçekten insan para vermeden önce tekrar düşünmesi gerek

4. sıfır kişiselleştirme

5. ne rom ne root böyle hayalleriniz olmasın

6. marketi düşük , uygulama sayısı az ve bir uygulama geliştirici iseniz hobi dışında yatırım yapmazsınız.

7. microsoft tarafından borçlandırılıp batırılan ve adı kötülenen bir nokia var , kendini toplarlaması ancak adam gibi amiral gemisi android cihazlar ile olur.

Bazı arkadaşlar beni android düşmanı sanmış ama öyle degil , nerde ne kullanacağınız önemli. Bir tablet alacak olsam kesinlikle samsung tab s alırdım. Bir bilgisayar alacak olsam yine lenovo alırdım. Kulaklık alacak olsam philips alırım.

Tek bir marka takıntım yok apple vibratör yapsa götüme sokmam ama bazı arkadaşlar herkezi öyle sanıyor. Bu arada apple ın ismi ve ünü yüzünden satın aldıgı beats den nefret ederim. vs vs.

1- Kvkda çalışan arkadaşım var lumialarda soket sorunu sandığın kadar büyük değil.

2- ios'a işlevsel dedi ya la :D Hayattaki en büyük başarıları araklama olan bir firmanın yazılımından bahsediyorsun. Android çok özgür şöyle böyle. Eee adam root atıyor ne için selfi çekiyor, face, twit falan :D Yemişim ozaman rootlu telefonu.

3- Wp8.1 düşük donanım ihtiyacından dolayı androidin veya ios'un çalışması cinnet geçirmertirecek modellerindeki donanımla aldığın performansı birtek 3310 da bulursun :D

4- ios ta neyi kişiselleştiriyorsun?

5- rom ve root kavramları android içindir. Wp yüklü cihaza rom atamıyom demek ne demek hacı abi :D

6- apple store ve google play ilk çıktıklarında ne kadar uygulama vardı aktif? 10 yıldır işleyen bir marketle 3-5 senedir aktif marketi karşılaştırman saçma. ayrıca ne aradın da bulamadın bi söylesene bana :D market işletim sistemi ile alakalı değil. yazılım yapan firma ve kişilerle alakalı bir durumdur ;) ticaret yapmak isteyen birisi ne kadar çok kitleye ulaşabileceğini hesaplayarak yapar. ekonomik beklentiler bunlar.

7- Ms, nokia yı satın aldı öyle yok android cihaz yapayım da falan yok.

Ek not : tüm dünyadaki bağımsız araştırmalar en stabil işletim sistemi olarak seçtikleri wp8.1 i itin götüne sokmadan önce bi düşün :) malzeme kalitesi ve donanım lumia serisinde şuana kadar nokia karar verdi. şu dakkadan sonra gelecek bütün telefonlar ms kalitesi ile gelecektir. hatırlatmak isterim. ms nin en iyi yaptığı iş işletim sistemidir ;)

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
Toplam Hit: 2565 Toplam Mesaj: 29