folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Notebook Alacağım Yardım İstiyorum Muritler .

Notebook Alacağım Yardım İstiyorum Muritler .

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

Coiner bunu yazdı:
    -----------------------------

optimus yokmu yani bu 550'de ? YBirde bu asus teknik servis olayında iyi diye duydum :/

vardır ama ayriyetten yazmamışlar nedense :)
    asus'un servisinden çok tasarım konusunda sıkıntı çekiyorlar fanları laptop altında oluyor ve yarım saat oyundan sonra restart kaçınılmaz :)
    samsungda o yok çift fan sol yan ve sol arka. klavyesi aralıklı mac tarzı.

http://www.leyladansonra.com/
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Coiner
    Coiner's avatar
    Erkek

peki sorum şu senin notebook'taki şarj süren nedir usta ? yani kaç saat çalışabiliyosun normal gezinsen oyun falan oynamasan ?

www.fenomenevi.com | Sosyal medyanın her mecrasında 6 yıldır kesintisiz olarak müşterilerimize destek vermekteyiz. Amacımız müşteri deneyimini en üstte tutmak ve hizmetlerimize 24 saat devam edebilmek. Fenomenevi.com adresinden 7/24 kesintisiz olarak sipariş verebilirsiniz...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

Coiner bunu yazdı:

peki sorum şu senin notebook'taki şarj süren nedir usta ? yani kaç saat çalışabiliyosun normal gezinsen oyun falan oynamasan ?

optimus ile wifi açık ekran parlak genel uygulama olarak messenger ve ie9 yaklaşık 3buçuk saat.
    samsung battery life extender açıkken yani batarya yüzde 80 iken. daha uzun pil ömrü için %100 doldurmuyor.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Coiner
    Coiner's avatar
    Erkek

BarisYigit bunu yazdı:

Coiner bunu yazdı:

optimus ile wifi açık ekran parlak genel uygulama olarak messenger ve ie9 yaklaşık 3buçuk saat.
    samsung battery life extender açıkken yani batarya yüzde 80 iken. daha uzun pil ömrü için %100 doldurmuyor.

soktun aklıma samsung'u hocam :D her gün indirim olur inş. diye dua ederek giricem vatanın sitesine :))

www.fenomenevi.com | Sosyal medyanın her mecrasında 6 yıldır kesintisiz olarak müşterilerimize destek vermekteyiz. Amacımız müşteri deneyimini en üstte tutmak ve hizmetlerimize 24 saat devam edebilmek. Fenomenevi.com adresinden 7/24 kesintisiz olarak sipariş verebilirsiniz...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

Coiner bunu yazdı:

BarisYigit bunu yazdı:

Coiner bunu yazdı:

soktun aklıma samsung'u hocam :D her gün indirim olur inş. diye dua ederek giricem vatanın sitesine :))

bende takip ediyim sizin için ;)

sizin için diyorum hocam :)

yoksa ne samsung'da çalışıyorum nede prim alıyorum :)
     madem o kadar para vericeksiniz iyi birşey olsun değil mi uzun süre götürsün sizin :)
    yoksa bende herkes gibi asus al acer al onu al bunu al demesini bilirim.

haftasonu veya özel günlerde çok indirim oluyor ben 2.100tl laptopu 1730a aldım.
    haftasonunu ve 19mayısı kaçırmayın :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    solstice
    solstice's avatar
    Erkek

hocam bimeks.com.tr yi takip et güzel indirimler kampanyalar oluyor. 

asus dell samsung hp gibi ürünler fiyat olarakta uygun bişiler bulabilme ihtimalin var kampanyaları takip edersen.

https://www.youtube.com/watch?v=k6LrGZGqYn8
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Afyon
    Afyon's avatar
    Erkek

Kardeşim Bas Bas Parayi Sony Ewladına Miras Birak  Bu kadar ;-))

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Coiner
    Coiner's avatar
    Erkek

Afyon bunu yazdı:

Kardeşim Bas Bas Parayi Sony Ewladına Miras Birak  Bu kadar ;-))

onlar içten girişkenli gelir bana :P şaka maka çok pahalı sony'ler hocam :/ Sony hiç düşünmüyorum şuan itibari ile samsung'a odaklanmış durumdayım .

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bryce
    Bryce's avatar
    Erkek

samsungu bende cok arastırdım hocam ama asus serisi daha cazip geliyor arkadasında dediği gibi asusta gt550m samsung da gt540m tasarımları 2sininde güzel ama asusta artı olarak super multi bluray sürücüsünüde bulabilirsin, ramler asusda 1333mhz samsungta 1066mhz ! samsung full hd değil 1366*768 çözünürlük üstelik fiyat konusundada samsung daha pahalı sanırım asusa göre.
    asus n53sn
           n53sv  serilerinin birinde 6gb ddr3 1333mhz, bluray, i7 2630qm işlemci,gt550m ekran kartı (full hd 1920) olan makine denk getirirsen bence asus al.

RESPECT !
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Coiner
    Coiner's avatar
    Erkek

berkan_gul bunu yazdı:

samsungu bende cok arastırdım hocam ama asus serisi daha cazip geliyor arkadasında dediği gibi asusta gt550m samsung da gt540m tasarımları 2sininde güzel ama asusta artı olarak super multi bluray sürücüsünüde bulabilirsin, ramler asusda 1333mhz samsungta 1066mhz ! samsung full hd değil 1366*768 çözünürlük üstelik fiyat konusundada samsung daha pahalı sanırım asusa göre.
    asus n53sn
           n53sv  serilerinin birinde 6gb ddr3 1333mhz, bluray, i7 2630qm işlemci,gt550m ekran kartı (full hd 1920) olan makine denk getirirsen bence asus al.

hocam şimdi o ekran kartıyla hd izlemek istersem zaten 15.6'' de yapmam onu. Ekran 'ın hd olması önemli değil onu büyük bir ekrana bağlamadığın sürece de filmden bi b*k anlamasssın en azından ben öyle düşünüyürorum benim tarzım değil . Blu ray desen zaten kullanmıyorum . Vatandada yok o model işin kötüsü bu eğer indirime girerse samsungu alacağım olmadı bu modele yönelecepğim . Teşekkür ederim yardımcı olmaya çalıştığın için ...

Toplam Hit: 4433 Toplam Mesaj: 37