Numaramdan İsmimi Bulabilir Ler Mi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı

Elbet rehber paylasan uygulama kullanan salagin biri numarani kaydedecek, kacisi olan bir sey degil. En fazla HERKESLE fake isimle iletisim kurup o sekilde sizmasini saglayabilirsin.

yok bu şekilde vermediğimi ve kimseye soylemediğimi vasayıyorum . sosyal medyada açmadım bu numarayla.

poliste falan tanıdığı olmadan ulaşabilir mi kimse bana ?

sana gelelim.

fatura / kontor bakiye neyse yuklersen kendi adinla banka sisteminden bulabilir.

en ufak resmi is iletisimi icin okul banka sigorta hastane (ozel/devlet)

o erisimi olan insan zaten senin yerini de bulur.

hicbiryere vermezsen de .birsey duymustum ilgili bir arkadastan .telefondaki imei faturali ise klon imei degilse bulunuyor dedi. wp e login yapincada numara ve imei iliskilendiriyormus

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı
    hipokondriyak bunu yazdı
    KaptaN bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı

Elbet rehber paylasan uygulama kullanan salagin biri numarani kaydedecek, kacisi olan bir sey degil. En fazla HERKESLE fake isimle iletisim kurup o sekilde sizmasini saglayabilirsin.

mesela ben rahatım herkes beni kaptan diye kaydetmiş sorun olmuyor :)

ben de ,,1. adin 2.adin soyadin la kayitlisin :D

ben adı soyadı ev adresi şeklinde kaydettim kolaylık oluyor diye

höhhhh maşallah :) 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aress
    Aress's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı
    KaptaN bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı

Rehbere nasıl sığdırdın. :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı

Anahtar kelime Operatör. 

Kafa kağıdı, nüfus cüzdanı bilgileriyle kaydolduysa @AnaMuhalefet'ın söyledikleri Birincil Derecede geçerlidir, diye düşünüyorum. 

Senin ifade ettiğin İkincil derecede önemli, gibi  görünüyor. 

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı

Anahtar kelime Operatör. 

Kafa kağıdı, nüfus cüzdanı bilgileriyle kaydolduysa @AnaMuhalefet'ın söyledikleri Birincil Derecede geçerlidir, diye düşünüyorum. 

Senin ifade ettiğin İkincil derecede önemli, gibi  görünüyor.  Ama şüpheye düşürmek için güzel yöntemmiş. ve yönteminde kararlı olmak lazım. 

RitmFarbRacourci tarafından 14/Eki/19 21:32 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı
    Prometheus bunu yazdı
    hipokondriyak bunu yazdı
    KaptaN bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı

ben adı soyadı ev adresi şeklinde kaydettim kolaylık oluyor diye

höhhhh maşallah :) 

Ben kimliğine bakmıştım ama bir daha bakıcam 25326 kere bakmak pek inandırıcı gelmedi. Ne zaman geliyorsun 

iyibu! yeniden..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek

Ben açık hat çözerdim sana niye bu kadar aksiyona girdin ki ali

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    Mylitta bunu yazdı

ya yok aksiyona girmedim sadece merak ettim, ama açık hat lazım yazıyorum whatsappten.

konuya dönersek : merak ettiğim şey şu ya. operatörde devlette mit te cia de tanıdığı olan varsa tabiki bulur hat kimin üstüne ama normal bi vatandaşım bi numara beni aradı. operatörün rehberinden kaydını sildirmiş. kargoda sosyal medyada falan filan kaydı da yok. bunu bulmanın bi yolu olur mu ? 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
    Mylitta bunu yazdı

how much hocam?

az insan çok huzur.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

bet siteleri artık bana isim soyisim sms atıyorlar.

yakında kapı ziyareti yapıp hacı abi 100 tl at yarısı bonus geliyor diye gelecekler diye korkuyorum 

hayır hayatımda iddaa oynamamış adamım aq

ABV

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
Toplam Hit: 2068 Toplam Mesaj: 22
numaradan isim