folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Oda Tv Baskını Ve F Tipi Polislerin Videoları

Oda Tv Baskını Ve F Tipi Polislerin Videoları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nitrous
    Nitrous's avatar
    Erkek

Selam cömeat. 

siyaset yasağı kalkmış haberimiz yok ayıp size isan bir söyler boşuna zaman kaybetmişiz:)

Zaten takıldığım fazla forum yok en seviyeli ve dengeli tartışmalar burda yaşanıyor. Akpartiforum a giriyorum bazen banlanmadan çıkmıyorum bu bahsettiğim videoları koydum sadece yorum yazın dedim siz ne düşünüyorsunuz dedim maksadım nasıl bakış açısına sahip olduklarını öğrenmekti ama ne benim ömrüm ne de konunun ömrü görmeme yetmedi.  Ama anlamama yetti:)

Şimdi ne oldu bitti bu adamlar neden alındı içeri o videolar neyin nesiydi? Amaç ne ne planlanıyor bu adamlar gerçekten suçlu mu? Yoksa söyledikleri gibi bir komplo mu? 

Baskın anından itibaren haberleri canlı olarak takip ettim odatv yi internette olduğum her vakit ziyaret ederim sağlamda yorum yazarım haberlere aktif olarak kullanırım yani. Tabi site tarafsız olduğunu iddaa edemez. Tamamen akp karşıtı bir site. Tıpkı habervaktim samanyoluhaber gibi ve son zamanlarda internethaber gibi siteler nasıl akp yandaşı diğer partilerin karşıtı ise. 

Chp ve sol eksenli olduğunuda söyleyebiliriz ama chp belediyeleri ile ilgili çıkan bazı yolsuzluk iddaalarını da atlamadı.

Neyse videoları görmeyenler olabilir sizlerin yorumu nedir? o habervaktimin samanyoluhaber'in çıkardığı 

"İDDAA EDİLİYOR" içerikli ses kayıtları mı gerçek bu videolar mı? 

Allah sonumuzu hayır etsin. İçimdeki felaket tellalı bu adamlar orduyu ele geçirmeye ya da pasifize edip savaş durumunda savunmasız bırakmayı amaçlıyor diyor. İnşallah yanılıyordur.

http://www.youtube.com/watch?v=SYSRzAJKdeE&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=urusR6vRWbw&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=tl5i75ku5AY&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=3zwbfn01LY8&feature=related

<< Nitrous@TahriBaT.com >>
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

eşşeğimizi sağlama alalım :)

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    B0LDPiL0T
    B0LDPiL0T's avatar
    Erkek

ulan ben bu heriflerdeki kadar büyük bir kin ve nefret görmedim. ya onlardan olacaksın yada hiçbir değerin yok. iki paket makarnaya üç torba kömüre oyunu satıp sonra ağlayanlara acıyorsam şerefsizim.

not: fetoya kul köpek olmuş ona iman etmiş bi dalyarak çıkıp bana makarna/kömür mevzusundan laf atmasın yok millet aç yok diğerleri hiçbişey vermiyordu bla bla die. uğraşamam.

ha bu arada bir aralar bir deniz feneri davası vardı ne oldu o iş? kaç kişi tutuklandı saf samimi müslümanlardan çalınan paralar hangi siyasi partinin seçim propaganlarında kullanılmış? kimlerin cebine gitmiş? kimler zengin olmuş? nedir durum varmı haberi olan.

Kendine özgü fikir ve görüşü olmayıp, sadece başkalarının ağızlarının içine bakarak yorum yapabilmek nasıl bir duruştur, nasıl bir kişilik profilidir hiç anlayamamışımdır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nitrous
    Nitrous's avatar
    Erkek

B0LDPiL0T bunu yazdı:
    -----------------------------

ulan ben bu heriflerdeki kadar büyük bir kin ve nefret görmedim. ya onlardan olacaksın yada hiçbir değerin yok. iki paket makarnaya üç torba kömüre oyunu satıp sonra ağlayanlara acıyorsam şerefsizim.

not: fetoya kul köpek olmuş ona iman etmiş bi dalyarak çıkıp bana makarna/kömür mevzusundan laf atmasın yok millet aç yok diğerleri hiçbişey vermiyordu bla bla die. uğraşamam.

ha bu arada bir aralar bir deniz feneri davası vardı ne oldu o iş? kaç kişi tutuklandı saf samimi müslümanlardan çalınan paralar hangi siyasi partinin seçim propaganlarında kullanılmış? kimlerin cebine gitmiş? kimler zengin olmuş? nedir durum varmı haberi olan.

Hocam lütfen kul hakkına giriyorsun adamların günahını alarak!

Deniz fenerinden üttüklerini:) seçimde filan harcamadılar. 

Başbakanlık otobüsleri Makam araçları helikopterleri devletin tüm teknik ekipmanları elemanları araçları "ÖRTÜLÜ ÖDENEK" "TOKİ" "SOSYAL YARDIM FONU" "DEVLET KÖMÜR İŞLETMELERİ"  bunlar ne güne duruyor niye öyle çetrefilli işe girsinler sağolsun devlet baba kendilerine esir düştü.

AKP MİLLETVEKİLİ ULTRA EMPERYALİST VE FETULLAHÇI KİLER HOLDİNG'İN SAHİBİ mağazalar avrupanın en yüksek gökteleninin sahibi filan işte bu adam devletin şeker fabrikasını "İHALE" ile alıyor. İyi bilirim o ihaleleri.Hadi bu ihaledeki fesatlık içlerine işledi artık biz de alıştık alsınlar anasını satim. Ulan aç gözlü herif fabrikayı 3 kuruşa kapattığın yetmiyormuş gibi fabrikanın evraklarında sahtecilik yaparak hazine arazinini resmen "CUKKA" etti bu adam. 

DİN BUNLARDA  ALLAH KORKUSU BUNLARDA İMAN BUNLARDA  E BUNLAR OLUNCA ALLAH HADİ YÜRÜ YA KULUM DİYOR. Bize yani onlara göre "dinsiz" olan bizlere neden Allah böyle kapılar açsın ki değil mi? 

Ulan varya eğer içimde biraz ateizme meil olsaydı kesin yoldan çıkmıştım bunları müslüman belleyip. 

Ha geçen düşünürken aklıma geldi 

"YETMEZ AMA EVET!"  diye bir taraflarını yırtanlar yetmedi herhalde yırrığınız birazdaha oturun o kazığın üstünde. 

Hani içeri attınız değil mi kenan evreni?

ya e- muhtıra cı büyükanıt'ı?

gündemi pek takip edemiyorum ya akpnin icraatlarını izlemekten onlara sıra gelmiyor. 

Emekliye 60 lira Darbeciye 900 lira zam yaptı diyorlar doğru mu?

Hiçbir emekli g.k başkanına yapılmayanı yapıp yanına koruma altına 1 milyon dolarlık özel üretim zırhlı 12 silindir a8 verdiler diyorlar. Yok artık bunlarda iftiranın ayarını kaçırmışlar yav. Doğru olabilir mi böyle birşey adamlar "İLERİ DEMOKRASİCİ" "DARBE KARŞITI" yapmazlar böyle şey.

Darbecileri madem yargılamak istiyorsunuz o zaman gelin şu zaman aşımı meselesini ortadan kaldıracak düzenlemeyi yapalım diye önerge verdi "MİLLİYETÇİ HAREKER PARTİSİ" madem ciddisiniz istemiyorsunuz darbe olmasını yapanların cezalandırılmasını istiyorsunuz gelin dediler. ne oldu "HAYIR" demediniz mi? 

Olay belli sonuç ortada. Adamlar burdan bile nemalanacaklar bakın görün. Dava zamanaşımından dolayı açılamayacak seçime yakın Cumhuriyet başsavcılığı bu gerekçe ile düşürecek dosyayı. O zaman gör sen bunları.

Alllaaahh bakın halkın iradesine saygıları yok bunların

Biz yasayı değiştirdik hala bu yargıdaki ergenekoncular yargılatmıyor

hep karşımızdalar demokrasiyi istemiyorlar

hep bizi eziyorlar elimize vurup ekmeğimizi alıyorlar ühühüüüü bana biraz daha oy verin hepsinin anasını dahi sürgün edeyim diyerek ağlayacaklar. 

E benim saf halkımda dünyadan bi haber. Tv de gördüğünü gazetede okuduğunu gerçek sanıyor ama bilmiyor ki basın kime çalışıyor. 

Neyse çok dertliyim lan benide ergenekondan içeri alsınlar anasını satim

Başta şüpelerim vardı vap puştlar dedim hatta doğu perinçek gibi sevmediğim insanlar vardı içlerinde. ilk çıktığında neler çevirmişler haberimiz yokmuş dedim.Sonra baktım ki alakasız kişiler hep aynı davada baktım hepsinin bir ortak noktası var o da AKP karşıtı olmaları. Sonra anladım bu işin tezgah olduğunu ve çok ciddi zararlar vereceğini.Selametle.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Frank
    Frank's avatar
    Erkek

@Nitrous: Doğu perinçek, Eşref Bitlis suikastini en çok gundeme getiren, halkı bilinçlendirmeye çalışan kişi zamanında. He Eşref Bitlis ne için uğraşıyordu zamanında- Irak'ın toprak bütünlüğünü korumak için ki şu anda içinde oldugumuz duruma düşmemek için. Onlara bakarsan ülkesine o kadar hizmet etmiş ve en sonunda suikastle şehit olmuş Eşref bitlis erkenekon'un üst isimlerinden.

Her yeri kazıp define gibi sözde ergenekon terör örgütünün mühimmatları diye silahları çıkartıyorlar. Bu pkk nın silahları daha derinlere mi gömülü ki bir türlü çıkmak bilmiyorlar ?

Tüm sıkıntı ve üzüntülerin kaynağında iradenin arzuları vardır; çünkü tatmin edilmemiş bir arzu bizi özlemle dolu olarak bırakır, tatmin edilen bir arzunun yerine bir yenisi alıncaya kadar da can sıkıntısı yaşarız.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek
    Gözlerim açıkistihbarat muridini aradı la :D

"bea"
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek

ExpirE bunu yazdı:

birazdan damlayıp tarafvari yorumlarını bizden esirgemez :)

le le le sakine
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek
    Maaşı ne kadar acaba? Sigortası yatıyormudur la onun acaba?

"bea"
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Balyoz99
    Balyoz99's avatar
    Erkek

3. videoda "uzman" herif law(bu arada law silahı değil sadece law) için "en az 25-30 cm zırh delici" diyor ardından "dehşet verici" olarak bahsediliyor  gülsem mi üzülsem mi karar veremedim.

G3 bulunsa biliyorumki o "uzman" herif çıkacak "g3 en az 2 - 2,5 km'den nokta atışı yabilen..." diyecek haberde ise g3'ün 20 mermili ve bombaatarlı süper bir suikast silahı olduğundan bahsedecekler.

Adamlar tiyatroyu kurmuş kendileri yazıp, oynuyorlar.

arbeit macht frei
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nitrous
    Nitrous's avatar
    Erkek

Frank bunu yazdı:

@Nitrous: Doğu perinçek, Eşref Bitlis suikastini en çok gundeme getiren, halkı bilinçlendirmeye çalışan kişi zamanında. He Eşref Bitlis ne için uğraşıyordu zamanında- Irak'ın toprak bütünlüğünü korumak için ki şu anda içinde oldugumuz duruma düşmemek için. Onlara bakarsan ülkesine o kadar hizmet etmiş ve en sonunda suikastle şehit olmuş Eşref bitlis erkenekon'un üst isimlerinden.

Her yeri kazıp define gibi sözde ergenekon terör örgütünün mühimmatları diye silahları çıkartıyorlar. Bu pkk nın silahları daha derinlere mi gömülü ki bir türlü çıkmak bilmiyorlar ?

Hocam haklı olabilirsin o konuda belki benim eksik bilgilerim vardır yanlış tanıyor olabilirim.Pek ilgilenemiyorum ancak şu an ama ermeni meselesindeki tavrına destek veriyorum kimse o cesareti gösteremedi hakkını vermek isterim.

umit bunu yazdı:

ExpirE bunu yazdı:

birazdan damlayıp tarafvari yorumlarını bizden esirgemez :)

Gelmez hacım nereye gelecek neyle savunacak?

Ama belli mi olur bunlar "ergenekonun oyunu" der polis teşkilatınada sızmışlar der herhalde.

+

Gündemi sıcak tutalım arkadaşlar bence bu olay öyle basit birşey değil koca uydurma davayı çökertecek bir delil olarak görüyorum.Basın yine yapacağını yapıyor ama.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Ne Diyim Hangi Taraf Doğru Bilmez OLduk En İyisi Hakımı Yiyenin ALLAH Belasını Versin Diyim Zalimleri Koruyan Bir ALLAH Yok Benim Nezdimde inancımda

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
Toplam Hit: 6151 Toplam Mesaj: 46