folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Oda Tv Baskını Ve F Tipi Polislerin Videoları

Oda Tv Baskını Ve F Tipi Polislerin Videoları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    warlife
    warlife's avatar
    Erkek

Bana biraz Tr de bi isyan cıkarıp bop projesi kapsamında sınırları yeniden cizmek(bknz. Kürdistan haritasu) için yapılıyor gibi geldi .Komplo teorisi tabi bu.

diyalektik için kesin, mutlak hiç bir şey yoktur..Her şeyin bir geçmişi vardir ve bir geleceği olacaktır. Her şey bir kez bulunduğu yerde her zaman icin kesin olarak bulunmaz, ve o bugünki o,kesin ve son değildir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Alcarondas
    Alcarondas's avatar
    Erkek

Benim anlamadığım,madem böyle videolarda iddialar var.Ki bu videolar tamamen ergenekonun düzmece olduğunu gösteren deliller... Bunlar gerçekse CHP genel başkanı Kılıçdaroğlu neden bu delilleri kullanmıyor.Bir kere bile ağzından çıkmadı bu delillerle ilgili birşey bildiğim.Ergenekon'un düzmece olduğunu söylüyor madem,bunun üzerine neden gitmiyor.Kendisi için büyük bir sükse şansı.Korkutuluyor,hükumet baskısı var deseniz,yahu adam en büyük muhalefet partisinin genel başkanı,bu adama dava açmaya susturmaya kalksalar tüm türkiye ayağa kalkar,o yüzden herşey serbest.Adamların elinde de koz var desek o zaman Kılıçdaroğlu da suçlu,o da birşeyler yapmış.Büyük bir paradoks bence.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek

Nitrous bunu yazdı:
    -----------------------------

manhyak bunu yazdı:

Her türlü DİN ve SİYASET konusu açmak KESİNLİKLE yasaktır. "Bu konuyu siyaset yapmak için açmadım sadece görün diye açtım" tarzı konular açmak ve herhangi bir konuya siyasi yorumlar yapıp tartışma yaratmakta bu yasak kapsamındadır.
    Yönetim

Tekrar mı geldi yasak?

Geldiyse dahi hukukta şu vardır.

Bildiğim kadarı ile suçu işlediğin dönemdeki kanun ve yargılandığın dönemdeki kanunlar göz önüne alınır hangisi sanık lehine ise o kanun üzerinden yargı süreci başlar.

Ben konuyu açtığımda yasak yoktu. Şimdi olsa dahi ben var olan konuya yorum yapıyorum. "Konu açmak" suç olabilir yorum yapma hakkında bir yasak göremedim ben.

Ve tebrik ederim eğer geçekten çok duyarlısın kurallar konusunda.

Bu duyarlılığını şu an devam eden demokrasi ve hukuk kıyımında da göstermeni bekliyorum.

---------------------------

yasak hiç kalkmadıki Genel bölümüne girersen üst tarafta o yazı sürekli duruyor

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

manhyak bunu yazdı:

Nitrous bunu yazdı:

manhyak bunu yazdı:

Her türlü DİN ve SİYASET konusu açmak KESİNLİKLE yasaktır. "Bu konuyu siyaset yapmak için açmadım sadece görün diye açtım" tarzı konular açmak ve herhangi bir konuya siyasi yorumlar yapıp tartışma yaratmakta bu yasak kapsamındadır.
    Yönetim

Tekrar mı geldi yasak?

Bildiğim kadarı ile suçu işlediğin dönemdeki kanun ve yargılandığın dönemdeki kanunlar göz önüne alınır hangisi sanık lehine ise o kanun üzerinden yargı süreci başlar.

Ben konuyu açtığımda yasak yoktu. Şimdi olsa dahi ben var olan konuya yorum yapıyorum. "Konu açmak" suç olabilir yorum yapma hakkında bir yasak göremedim ben.

Bu duyarlılığını şu an devam eden demokrasi ve hukuk kıyımında da göstermeni bekliyorum.

Hocam yasak duruyorda bunun siyaset ile bir alakasını göremiyorum nede hep siyaset ile politika yada uluslararsı stratejik konular karıştırılıyor? Parti propagandası yokki ortada

"bea"
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek

ExpirE bunu yazdı:

manhyak bunu yazdı:

Nitrous bunu yazdı:

manhyak bunu yazdı:

Yönetim

Tekrar mı geldi yasak?

Hocam yasak duruyorda bunun siyaset ile bir alakasını göremiyorum nede hep siyaset ile politika yada uluslararsı stratejik konular karıştırılıyor? Parti propagandası yokki ortada

Hocam konuyu açan arkadaş siyaset yasağı kalkmış haberimiz yok yazısına karşılık yorum yaptım

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

manhyak bunu yazdı:

ExpirE bunu yazdı:

manhyak bunu yazdı:

Nitrous bunu yazdı:

manhyak bunu yazdı:

Yönetim

Tekrar mı geldi yasak?

Hocam konuyu açan arkadaş siyaset yasağı kalkmış haberimiz yok yazısına karşılık yorum yaptım

He tamam anladım hocam :D öyle görünce bende şey ettim :)

"bea"
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nitrous
    Nitrous's avatar
    Erkek

http://www.vidyoara.com/izle/10150105209197570/iste-pusu-odatv-operasyonu-ve-gomulu-silahlar/

Güzel bir yorum idrak edemeyenler için.

Dağdaki terörist haburdan girdi kahraman oldu ayağına mahkemeler getirildi. Mahkeme salonundan "tepki çeker" diye Türk Bayrağı indirildi jet hızıyla yargılanıp aklanıldı.

Yine aynı teröristle kelle koltukta mücadele veren askerler gece yarısı evlerinden alındı 

yalan ve iftiralarla "intihar"a sürüklendi.

Hastalandı hasta yatağında can verdi. Aylarca hatta yıllarca duruşmaya dahi çıkmadan hapsoldu ve halen olmakta. En kötüsüde adı Terörist oldu.

<< Nitrous@TahriBaT.com >>
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nitrous
    Nitrous's avatar
    Erkek

http://www.odatv.com/n.php?n=nedir-bu-ergenekon-0803111200

NEDİR BU ERGENEKON

Dünyadaki en “gizli”, en“tehlikeli” ve bütün diğer örgütleri kontrol edecek kadar “zeki” olan bir örgütten bahsediyoruz.

Sürekli bıkmadan, usanmadan ve korkmadan darbe planı yapıyorlar!

Bu planların başına da “Darbe Planı” yazıp ortalıkta bırakıyorlar!

Henüz başarabildikleri, yapabildikleri bir darbe planı olmadığı gibi sürekli darbeye maruz kalıyorlar. Çok güçlüler ya…

Örneğin medyayı kontrol edecek bir plan hazırladıklarında bunun adını “basını kontrol etme planı” koyup bilgisayarlarında bulunduruyorlar!

Silahlarını saklarken de bu becerikli özellikleri öne çıkıyor. Bir manavın çatı arasına, üzerinde “KKK’ye aittir” etiketi ile saklıyorlar.

Ya da derneklerin içine saklıyorlar, o da olmasa denizin dibine! Üstelik yanına bir de SAT tabelası koyuyorlar. Çok akıllı oldukları için gömdükleri yerin krokisini çizip masanın üzerine bırakıyorlar.

Her evde bir darbe CD’si ya da krokisi bulunduruyorlar. Askerleri bile patlayıcı maddeyi buzdolabının arkasında saklıyordu. Çok becerikliler yani!

Bu örgütün gazetecileri de kendisi gibi. Davayı sulandırmak istedikleri zaman adını “davayı sulandırma planı” koydukları bir plan hazırlayıp sağa sola mail ile gönderiyorlar.

Türkiye 4 yıldır Ergenekon davasıyla yatıp kalkıyor. Örgüt elemanları sürekli bilgisayarında “belge” bulunduruyorlar.

En gizli sırlarını bile hiç tanımadıkları insanlara anlatıyorlar. Onlar da“kahraman gizli tanık” olarak “adalete” yardım ediyor! Zaten bu davada kimliği bilinmeyen tanıklar, mektuplar, mailler, virüsler havada uçuşuyor.

Bu “tehlikeli” örgütü en iyi tanıyanlar ise “süper zekalı” liberaller tayfası! Çünkü çok çalışkanlar, davayı hep takip ediyorlar!

Bu örgütü MİT duymamış, jandarma rastlamamış, Genelkurmay bilmiyor ama liberaller biliyor. Açın televizyonları, her yerde anlatıyorlar.

Siz bu 4 yıldır bir türlü ortaya çıkarılamayan tehlikeli örgütü iyi tanımak istiyorsanız, çok bilmiş liberalleri okuyup dinleyin!

Yoksa bir gün sizin de başınıza çorap örülebilir.

Odatv.com

<< Nitrous@TahriBaT.com >>
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tengri
    Tengri's avatar
    Erkek

Örgütün adı ne?

Türk Silahlı Kuvvetleri.

Ben Fight Clubı izledin mi? derken utanıyorum, adam İzlemedim. derken utanmıyor. Bi de nasıl güzel mi, diyo... Bi bitmediniz amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniperscope
    sniperscope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Nu hergelekon baskinlari ile osman pamukoglu nun yorumlarini dinleyin.

http://www.facebook.com/video/video.php?v=493412551701&oid=298367038149 (uyeliksiz izlenebillir)

"Yer yuzunde hic bir pislik yoktur ki; altindan bir yahudi cikmasin" Adolf Hitler... "Turkiye de hicbir pislik yokturki altindan cemaat cikmasin" SniperScope "Nerede yavşak, hırsız varsa hepsi Allahçı" Fazil Say
Toplam Hit: 6173 Toplam Mesaj: 46