folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Odamda Fare Olabilir Mi?

Odamda Fare Olabilir Mi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    kilit11 bunu yazdı
    NoToLeRaNcE bunu yazdı

O değilde el iyi nasır tutmus hayırlı işler hocu :D

İyi güldüm sabah sabah :D

Kreyzi bence fare yok kardeş odanda

eyv. hocu valla içime su serptin.

ayrıca o nasır değil de açıklaması ile uğraşamam şimdi.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShyRain
    ShyRain's avatar
    Erkek

Çok daha iyi hissetmek istiyorsan kardeş.

Sinek ilacı var ya demir kutu sprey olanlarından eski tip, ondan al sık tüm sıkışık yerlere,

Farelerde ciğerle solunum yaptığı için nefessiz kalıp rahatsız olup hızla kaçmaya başlayacaktır o zaman %100 anlarsın.

Ancak bu süreçte sende nefessiz kalacağın için sen de hızla kaçmaya başlayabilirsin yoksa zehirlenirsin :)

Computer Engineer/SyStem Analyst/ Coder ShyRain
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı
    ya işte bazen bisküvi açıkta kalıyor. poşette ekmek vardı misal patates var odada.

küp şeker var açıkta ama hala kemirilen bişi görmedim. bulnduğum yer zaten iklim olarak soğuk kendi kendime elham yapıyorum sanırım ama insan rahat edemiyor ki.

artık su damlasa irkiliyorum böyle. bulduğum şeyin fotosu:

@aliyk

abi öyle deme valla sıkıntı durum ya.

sikinti yok kertenkele boku bu hafiz.. yasarcik, yusufcuk vs..

bok degilse de bir tur tahta kurusugillerden bocek bu, icinde ufak hayvan bu dis kabuk evi gibisinden , duvarlara tahtalara yapisik olur kuru bok gibi, kuuyunca duser.

hojucuk tarafından 12/Kas/13 07:51 tarihinde düzenlenmiştir

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FiL3MAN
    FiL3MAN's avatar
    Erkek

Bu arada elham yaptım değil evham yaptım :D:D:D:D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

senin elini değdiği hiç bişeyi fare yemez insan dokusu ve kokusu olan o yüzden temas etmeden bir yerlere birşeyler bırakmaya çalış, en bilemedin yoğurtla alçıyı karıştır bir köşeye koy temas etmeden eldivenle , yiyince içinde şişer taş gibi oluyo itneler bizzat denedim.

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı

senin elini değdiği hiç bişeyi fare yemez insan dokusu ve kokusu olan o yüzden temas etmeden bir yerlere birşeyler bırakmaya çalış, en bilemedin yoğurtla alçıyı karıştır bir köşeye koy temas etmeden eldivenle , yiyince içinde şişer taş gibi oluyo itneler bizzat denedim.

olm sen nasıl bir manyaksın lan :|

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HighElf
    HighElf's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı

Birleşmiş milletlerden insan olduğuna dair belge alman lazım, oha lan bunu ciddi ciddi yaptın mı :/

Bir Arnavut atasözü der ki: Burri pa arme si gruaja pa breke ! Silahsiz adam donsuz kadin gibidir !
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    Amd-x bunu yazdı
    DevilKingtr bunu yazdı

olm sen nasıl bir manyaksın lan :|

kardo tuğla yap eve döşe belli bi zamandan sonra alçı yavaş yavaş donuyo içinde yürürken ayağını daşa çarpmış gibi hissedersin lağım farelerinde daha etkili bi yöntem

DevilKingtr tarafından 12/Kas/13 13:13 tarihinde düzenlenmiştir

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akustikelektrik
    akustikelektrik's avatar
    Erkek
    HighElf bunu yazdı
    DevilKingtr bunu yazdı

Birleşmiş milletlerden insan olduğuna dair belge alman lazım, oha lan bunu ciddi ciddi yaptın mı :/

oha hacı nerden aklına geldi bunlar :D

Toplam Hit: 6685 Toplam Mesaj: 50