folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Odamda Fare Olabilir Mi?

Odamda Fare Olabilir Mi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hetepor
    Hetepor's avatar
    Erkek
    sanane bunu yazdı
    Hetepor bunu yazdı
    sanane bunu yazdı

yeni konu açmaya gerek yok.

gençler evi fareler bastı. 

neler yapabiliriz. 

yapışkanlardan aldım 4 tane yakaladım hala dolanıyo namussuzlar. evde de 8 aylık kızım var. o olmasa alıştık ipnelere.

zehir almaya gittim az önce eczaneye. kutunun üstünde 3-5 gün içinde ölür diyor. o kadar bekleyemem. hemde zehiri yiyip kimbilir nerede ölecek. sonra ortalık leş kokacak.,

bunların kökünü kurutmak için neler yapabilirim.

Bizim evde de var ama sadece benim oda da nerden geldiklerini bir türlü anlamıyorum.

Hocam ben yapışkan kullanıyorum. Kare şeklinde camı kesiyorum üstüne yapıştırıcıyı döküyorum sabaha kesin 1 tane düşüyor gece bazen uyanıyorum sesine ciyaklıyor sabah baktığımda yapışkana düşmüş oluyor. yapışkanın üstüne de peynir dök hocam kesin düşüyorlar.

yapışkan var zaten hemde 2 tane aldım. ilk gün 2 tane yakaladık. bitti sandık. sonraki günler çıktıkça çıkıyor. en son dün akşam bi tanesi daha yakalandı. yine bitti sandım. mutfağa bi girdim tezgahın üstünde bana bakıyo şerefsiz. toplamda 4 tane yakaladık ve hala var. yapışkanın ortasına peynir ekmek fındık koydum. geri kalan fareler gittikçe akıllanıyomu nedir. eski tuzaklara düşmüyolar. 

kedi al hocam en son o zaman eve :P

Vatan Sevgisinin Ölçülmesi İmkansızdır...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek

nane , feslegen doldur gezdikleri koselere veya kesme seker erit damlat gezdikleri yere kokusunu sevmezler demisti bir dervis. 

farenin imanlisi kacar gider , eceli gelmis arsizi naneleri yerde gidermis.

hojucuk tarafından 25/Eyl/14 16:15 tarihinde düzenlenmiştir

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek

hocam bi radar al onunla tespit et :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    imlegend
    imlegend's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

O eve sadık bir kedi lazım. Aga fareye bir kilitleniyor ki en gelişmiş silah sistemleri yanında halt etmiş. Isıya Güdümlü füze gibi bir saldırıyor ki affetmiyor.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

akrabaların evine fare girmiş.. doğuluların lafıyla bildiğin cordon amk :D

kediyi kovalamış amınoğlu.. zehir zıkkım ne varsa dayadık.. hayvan aspirin gibi yedi yuttu amk.. koltuk kanepe anasını ağlattı.. sonra golf sopasıyla gelişine çaktıkta hayvan ikiye ayrıldıydı..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Olgunisik
    Olgunisik's avatar
    Erkek

Sana kedi satayım. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    watervay
    watervay's avatar
    Erkek

O kesin faredir. Gece uyuyunca kulak memesini yiyor bunlar nefesiyle uyuşturup hissetmiyorsun bile bi an önce odayı değiş :) 

Syntax error..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek

Az önce tv nin arkasında anten kablosundan aşağı indi o.ç.  Hemen kaçtı bi yerlere.  Yapışkandan koydum yine sağa sola.  Ellerim yapış yapış oldu şerefsizler yüzünden. Bide yeni taşındım buraya. Bi daha taşınamam da. 

Naber la?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek
    sanane bunu yazdı

Az önce tv nin arkasında anten kablosundan aşağı indi o.ç.  Hemen kaçtı bi yerlere.  Yapışkandan koydum yine sağa sola.  Ellerim yapış yapış oldu şerefsizler yüzünden. Bide yeni taşındım buraya. Bi daha taşınamam da. 

üstlerde yazmışsın zehir diye de.. yanlışım yoksa raid marka bişi aldık... pembe hap gibi.. gezdiği sıçtığı yerlere bırakmış bizim akraba.. 3 4 gün düzenli olarak yemiş sonra hayvan gündüz vakti meydanda salak salak gezer hale gelmiş.. sarhoş gibiymiş.. balkondan savurup atmışlar :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Janitschar
    Janitschar's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hayvanlar nereden geliyorlar ?

tespit edebildin mi ?

Janitschar tarafından 25/Eyl/14 21:56 tarihinde düzenlenmiştir

Acaip derecede agresifim !
Toplam Hit: 6674 Toplam Mesaj: 50