folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Okulda Dayak Yeseniz Ne Yaparsınız?

Okulda Dayak Yeseniz Ne Yaparsınız?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enes
    enes's avatar
    Erkek

belki senin ark. aynı okulda olmaya bilir belki tek olabilirsin ama ben içerde yesem dışarda s.kerim

Hanimabi Sen Neler Dedin Oyle :( http://www.youtube.com/watch?v=YRbUA9UuUqk
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamgibi
    adamgibi's avatar
    Erkek
    okulda  sağlam bi dayak yemiştim hocadan nemi yaptım  hiçbirşey  hoca  geldi özürdiledi mevzu kapandı :|

kontra bisiklet
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pc-ErrOr
    Pc-ErrOr's avatar
    Erkek
    amuna koyarım :) bende şu an lise 3 e gidiyorum hocalarla çok kez tartıştım.. ki haklı olmadığım bi sebepden dolayı dövecekse çeksin bi kenara konuşsun dayak çözüm değil.. 

Dalgasız denizde herkes kaptan.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Berkant
    Berkant's avatar
    Erkek

Berkant bunu yazdı:
    -----------------------------
    Kanuna göre öğretmenin sana vurduğu 3 saniye içinde hocaya girersen birde şahit bulursan sen suçlu sayılmıyorsun ve de dövdüğünle kalıyorsun :)

lan o boksdaydı:D hakem düdüğü çaldıktan 3 sn sonrasıa kadar vurunca bi sorun oluşmuyodu:D

3 saniye kuralı boksta ve daha başka spor müsabakalarındada var  fakat bu dediğim tamamen gerçektir..Varsa Hukuk bilgisi olan bunu açıklasın yoksa acayip g.t olcam :D

Söylemediğinin hakimi söylediğinin ise Mahkumusundur...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Metanet
    Metanet's avatar
    Erkek
    Berkant bunu yazdı:
    Kanuna göre öğretmenin sana vurduğu 3 saniye içinde hocaya girersen birde şahit bulursan sen suçlu sayılmıyorsun ve de dövdüğünle kalıyorsun :) 

5 saniye hocam (:

Burda cok felsefi bir yazi yazdigini dusun , ne sen yorul ne de ben yorulayım. İş yapılmayacaklar listem : hipokondriyak
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FeRoCi
    FeRoCi's avatar
    Erkek
    eğer kendimce değil herkes tarafından haklı olduğuna inanıyorsam hiç affetmem dalarım.. çünkü o ünvan onun bana vurmasını desteklemez... herkes akıllı olsun..

düşünüyorum oysa aklım var; aklım var oysa düşünmem gerek; düşünmem gerekse düşünülmesi gereken şeyler var; bazı var olan şeyleri düşünürsem zamanımı düşnmeye harcarım;harcanılan bi zaman varsa kıymeti bilinmeli; kıymeti bilinmeyen zaman tek canı kalmış süpermario ya benzer; süper marionun mantarı şirinlerin evine benzer; şirinlerin evinde bi kaltak var şirine o şirineyi bütün şirinler s*kmek ister... şirinler çok şey isterde ben hala neyi düşünüyorum anlamadım !!!!!...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MinervaL
    MinervaL's avatar
    Erkek

yorumlara şöyle bi baktımda alayı kolpa ..

Beni dövemezler falan filan :D sizin borunuz pısırık hocalara öter.. Bizim bi dündar vardı esrardan yakalanmıştı geçen haberlerde gördü meslekten atıldı galiba..O adamın dövdüğü reislerin haddi hesabı yoktu tekme tokat döverdi..

beden hocamız ayrı pisikopattı geçen sene bi bakışı yeterdi ne resiler önünü iliklerdi önünde :)

Yani demem o ki bu yalanları torunlarınıza saklayın onlar yer belki..:D 

Konumu silenlere inat kürdüm
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blue_moon
    Blue_moon's avatar
    Erkek

Bizim zamanımızda okullarda çok pis dayak vardı

Korkutuyorlardı bi de bizi yaşımızda ufaktı kimseye gidip şikayet edemiyorduk

müdüre çıkıyorduk zaten o da dayak, meraklısı hocaları savunuyordu o da

müfettişlere şikayet ediyorduk onlarda kulak asmıyordu

Böyle bir ülkede yaşıyoruz işte ne yapalım.....

Mülk Allahındır, Adalet Mülkün Temelidir (Hz.Ömer)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sabiano
    sabiano's avatar
    Erkek
    herkes bişliler salliyo xD
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blue_moon
    Blue_moon's avatar
    Erkek

ortaokula giderken daha dün gibi hatırlıyorum bizim hocaların tümü ortaokul mezunuydu.

Eskiden öğretmen ihtiyacı olduğu için ortaokul mezunlarını bile öğretmen yapmışlardı

ee tabi doğal olarak az eğitimli insanlar oldukları için öğrencilere çok eziyet ediyorlardı 

öğrenciler de korkudan kimseye sesini çıkaramıyordu şimdi biraz daha düzelmiş gördüğüm kadarıyla

iyi hatırlıyorum bizim derse giren öğretmenlerin tümünün elinde sopa vardı sopasız öğretmen yoktu

şimdi bazı okullarda öğretmenlerin sopa ile dolaşması yasaklanmış, zaten öle olması da gerekiyordu

Mülk Allahındır, Adalet Mülkün Temelidir (Hz.Ömer)
Toplam Hit: 3887 Toplam Mesaj: 35