folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Omerta (Onlıne Oyun) Desteklerinizi Bekliyorum Tahribat Ailesi Olarak :D

Omerta (Onlıne Oyun) Desteklerinizi Bekliyorum Tahribat Ailesi Olarak :D

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nebosh
    nebosh's avatar
    Erkek

ya müridler ben uzun zaman önce omerta oynuyordum burakalı baya oldu tekrar başlamayı düşünüyorum eger varsa daha önceden üye olan yada yenı uye olmak isteyen haberim olsun birbirimize destek olarak her türlü güçlügün üstesinden gelecegimize inanıyorum

ayrıca bilmeyenler için bi hatırlatma mafya oyunu ne kadar ilk başta sıkıcı gelsede oynadıkça çok feci sarıyor :D

http://www.barafranca.gen.tr/  türkçe versyonundan başlayalım :D

ayrıca tahribat ailesini de kurabiliriz

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adana01
    adana01's avatar
    Erkek

Kardeş bende uzun zamandır oynuyodum bu versiyondada bugün itibariyle lc olduktan sonra tatiile gidiyom artık gelince dvmını getirecem beyler bene oynayın ilk başta sıkıcı geliyo ama sonra kendinizi baya kaptırıyosunuz öyle olmasa şuan 668 kişi online olurmu ;) sürekli online kişi sayısı bu civarlarda benim ing_____ahmet

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bugax
    bugax's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hatta rank scriptin crackini yapabilecek varsa yapsın :D en büyük aile biz olalım.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkishiptar
    turkishiptar's avatar
    Erkek

aman Allah korusun. ya dei bi bağımlılık yapıo. emin olun tahribattantan daha fazla bağımlılık yapıo.. koko fiyatları mermi zmnı fln derken ömrümü yedi oyun.. bayadır oynamıom sende gittin eşein aklına karpuz kabuğunu düşürdün oldumu şimdi :) neyse başlıcak olanlara bol şans. her türlü sorun ve problem için yardımcı olmaya çalışırım..

İNADINA TeXaS..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Opter
    Opter's avatar
    Erkek

turkishiptar bunu yazdı:
    -----------------------------

aman Allah korusun. ya dei bi bağımlılık yapıo. emin olun tahribattantan daha fazla bağımlılık yapıo.. koko fiyatları mermi zmnı fln derken ömrümü yedi oyun.. bayadır oynamıom sende gittin eşein aklına karpuz kabuğunu düşürdün oldumu şimdi :) neyse başlıcak olanlara bol şans. her türlü sorun ve problem için yardımcı olmaya çalışırım..

-----------------------------

Aman aman neydi be :D efsane oyunumuz.kardeşimin dediği gibi takıldığınız bi yer olursa yardımcı olmaya çalışırım bende.

Adalet dolu dünya, merhamet dolu dünyadan daha büyüktür. | Kuşandık sarı laciyi, Saraçoğlu yokuşlarında...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Salu3
    Salu3's avatar
    Erkek

üye oldum bakalım ne kadar idare edebilecez:D

Tren odun seçmez hacı abi...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek

bi üye olalim dedim nickim Sarizeybek.. yardim edin bakayim:D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Salu3
    Salu3's avatar
    Erkek

oyunun mantığını kapadım saatlerdir soldaki menüde dolanıyorum :D yardım edin bi yav:D üye adı cemuzel :D  

Tren odun seçmez hacı abi...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bigwave
    bigwave's avatar
    Erkek

gerçekten bağımlılık yapıyor ben şahsen en yakın arkadaşımda bunu gördüm & ibretle seyrediyorum ..

Ölüm varsa bir yerde düşündün mü bu hayat niye ?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek

hocam yapabilecegimiz tek sey sanirim simdilik suclar bölümünden ve araba calma bölümünden birseyler koparmak.. caldigin arabalari sat hocam para gelsin az..

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nebosh
    nebosh's avatar
    Erkek

beyler uye olan yada tanıdıgı olan fark etmez nıcklerını yazsın destek olalım bırbırımıze.benım oyunda nıck nebosh

Toplam Hit: 4002 Toplam Mesaj: 32