folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Online Oyun Tavsiyesi

Online Oyun Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek

erebos bunu yazdı:
    -----------------------------
    melodeath bunu yazdı:

erebos bunu yazdı:
    zor ve gırafık ozellıklerı yuksek bı oyun ıstıyosan aion veya eve ...wow u zaten bılıyosundur... Ama aion tavsıyem ılk once fun servarlarda oyna sonra orjınalıne gecersın ama sunu soylıyım cok zor wow dan daha karısık en azından wow kadar ayrıca 45 gb dan fazla .. Arkadaslara duyrulur :)

download da 13 gb yazıyodu evrim mi geçiriyo oyun noluyo :D

O pach atmamıs hali :D bu arada youtubeye aion 3.0 game trailer yazında bı seyredın

http://www.youtube.com/watch?v=8WtzP-y-Ua8

izledim oha bu kadar olur dedim. Ama bunu çözmesi çok zaman alır ya. Çözdüğündede dadından yenmez bi hal alır ama bi ara kesinlikle deniceğim bu oyunu.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    melodeath
    melodeath's avatar
    Erkek

erebos bunu yazdı:
    melodeath bunu yazdı:

erebos bunu yazdı:
    zor ve gırafık ozellıklerı yuksek bı oyun ıstıyosan aion veya eve ...wow u zaten bılıyosundur... Ama aion tavsıyem ılk once fun servarlarda oyna sonra orjınalıne gecersın ama sunu soylıyım cok zor wow dan daha karısık en azından wow kadar ayrıca 45 gb dan fazla .. Arkadaslara duyrulur :)

download da 13 gb yazıyodu evrim mi geçiriyo oyun noluyo :D

O pach atmamıs hali :D bu arada youtubeye aion 3.0 game trailer yazında bı seyredın

harbi güzelmişte çok zora benziyo ya assassine falan baktımda öyle bi kaç ayda olucak iş değil sanırsam ?

Sticking feathers up your butt does not make you a chicken.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erebos
    erebos's avatar
    Erkek
    evet wow dan zor ve karmasık hanı bole bı adamla savasırken hangı sıkıle bascanı bılemessın ya ole bı oyun veya ne bılıgım dungeon ıcınde dungeonlar felan ıtem dır seydır hersey karmasık ama sıkıcı degıl onemlı olanda o .... Ben bu oyunu 2010 da bulmustum en ıyı onlıne game secılmıs wow tahtını aıona verdı gıbı baslıklar vardı.. Oyun super 1 senede ogrenılır 2 senede hıc bılmedıgın bısı kalmaz oda ıngılızcen yoksa tabı eger ıng ıyı ıse 1 yılda ıs bıter ve super super super... Yazın baslıyacam ve tahrıbata aıon baslıgı altında ana konu acıcam herkez orda bukusucak... Tavsıyem ılk ınfınty aıon sonra gamez aıon felan oynayın 1 2 ay en sın orjınnale gecın... ılerde sırf bu oyunla ılgılı cok sohbet etmek ısterım... Oyun ko gıbı degıldır(yanı paran varsa kıralsın) herkez oyundakı hakkını ve yetenegını konusturur..ben bu yaz ınfınıtye baslıyacam...

Zira Kalemler kaldırılmış,sayfalar kurumuştur.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek

erebos bunu yazdı:
    evet wow dan zor ve karmasık hanı bole bı adamla savasırken hangı sıkıle bascanı bılemessın ya ole bı oyun veya ne bılıgım dungeon ıcınde dungeonlar felan ıtem dır seydır hersey karmasık ama sıkıcı degıl onemlı olanda o .... Ben bu oyunu 2010 da bulmustum en ıyı onlıne game secılmıs wow tahtını aıona verdı gıbı baslıklar vardı.. Oyun super 1 senede ogrenılır 2 senede hıc bılmedıgın bısı kalmaz oda ıngılızcen yoksa tabı eger ıng ıyı ıse 1 yılda ıs bıter ve super super super... Yazın baslıyacam ve tahrıbata aıon baslıgı altında ana konu acıcam herkez orda bukusucak... Tavsıyem ılk ınfınty aıon sonra gamez aıon felan oynayın 1 2 ay en sın orjınnale gecın... ılerde sırf bu oyunla ılgılı cok sohbet etmek ısterım... Oyun ko gıbı degıldır(yanı paran varsa kıralsın) herkez oyundakı hakkını ve yetenegını konusturur..ben bu yaz ınfınıtye baslıyacam...

sen o başlığı açtığında hep birlikte organize olunca başlayalım yoksa ingilizcem kötü durumda hocam başlasam bi poh anlamicam heralde :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kehanet
    Kehanet's avatar
    Erkek

aksıyon sevıyorsan ve parayla ıtemın çok önem taşımadıgı oyunculugun savaşta ön planda olduğu bı oyun arıyorsan bunu öneririm, eğer yeteneklıysen  itemı sen cok daha iyı olan birini hiç darbe almadan bıle kesebilirsin. oynamayı düşünürsen oyunun adı herorivals toplam boyutu 1.3 gb civarı grafikler çok iyi ve 4 boyutlu bir oyun. oyun türkçedir ve türkiye serveridir

http://www.youtube.com/watch?v=x2a_MVYxYrU

http://www.youtube.com/watch?v=Tyoe7Iowe48

Benimkisi kuvvet, zevk ve kudret. Benim adım "Kehanet"
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RunAway
    RunAway's avatar
    Erkek

Hocam biz valla Point Blank kapışıyoruz. Tavsiye ederim. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

dota!!!

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erebos
    erebos's avatar
    Erkek
    pcdoktor636 bunu yazdı:

erebos bunu yazdı:

sen o başlığı açtığında hep birlikte organize olunca başlayalım yoksa ingilizcem kötü durumda hocam başlasam bi poh anlamicam heralde :D

:) suan telefondan gırıyorum telefondan gırmesem lınk verırdım... Sunu soylıyem sımdıden aıon oyun rehberı dıye googleye yaz oku bıraz ozellıkle claslarla ılgılır sonra oyuna gecdıgımızde gorev rehberlerıne vs bakarsın... ne bılıyım hıkayesını oku karakterlerın ozellıklerıne bak ve youtubeden sıkıllerıne bak :) youtubeden aıon karakterlerıne bak... Az kaldı 2 hafta sonra sınav bıtıyo suan ınt cafede yuklu anında baslıcam :).. ve sımdıden ındıre koy burda aıon oynamıs kısılerde var gercı bırakmıslar ama olsun :).. Oyunu orjınal sıtesındn ındır sonra yukledıgınde hıc ellemeden pach atsın 14 gb gıbı bısı ınıyo(rarsız) sonra 44 gb mı 46 gb mı ne oluyo :)oyunu yukle son pach ıne kadar atsın yedekle.. Yedekledıgın bıyerde dursun sonrasında fun server louncerı yuklucez ya bozulmasın.ha bıde orn senın versıyonun 3.0 ya fun servarlarda 3.0 olmasına gerenk yok 3.0 altında her hangı bı versıyon olması yeter...

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erebos
    erebos's avatar
    Erkek
    Kehanet bunu yazdı:

aksıyon sevıyorsan ve parayla ıtemın çok önem taşımadıgı oyunculugun savaşta ön planda olduğu bı oyun arıyorsan bunu öneririm, eğer yeteneklıysen itemı sen cok daha iyı olan birini hiç darbe almadan bıle kesebilirsin. oynamayı düşünürsen oyunun adı herorivals toplam boyutu 1.3 gb civarı grafikler çok iyi ve 4 boyutlu bir oyun. oyun türkçedir ve türkiye serveridir

Bende cok onceden abımlerle oynadım pegasus ve phoenıx vardı bız ılk pegasus da sonra pehoenıx deydık pehlıvan felan vardı bızım zamanımızda... Hıle ıle kasıyoduk sonra gund 3 defa felan banlanınca bıraktık temız basladık baya gıddık cook maceralarımız vardır... Suan abım gıl yenı pach geldıgı ıcın baslamıslar ve sanırım serverlar felanda bırlescekmıs... Giza,fitness felan bızımkıler... Suan oynuolar ama nerde ne oynuolar pek bılmıorum sınavdan sonra yanlarına gıdıcem :)...(not:airrivals ta)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kehanet
    Kehanet's avatar
    Erkek

erebos bunu yazdı:
    Kehanet bunu yazdı:

Bende cok onceden abımlerle oynadım pegasus ve phoenıx vardı bız ılk pegasus da sonra pehoenıx deydık pehlıvan felan vardı bızım zamanımızda... Hıle ıle kasıyoduk sonra gund 3 defa felan banlanınca bıraktık temız basladık baya gıddık cook maceralarımız vardır... Suan abım gıl yenı pach geldıgı ıcın baslamıslar ve sanırım serverlar felanda bırlescekmıs... Giza,fitness felan bızımkıler... Suan oynuolar ama nerde ne oynuolar pek bılmıorum sınavdan sonra yanlarına gıdıcem :)...(not:airrivals ta)

ben air i baya bi oynadım fornaxın ılk zamanlarından beridir oynardım sonradar airi bırakıp sky a gectık onun ardından heroya gectım

Benimkisi kuvvet, zevk ve kudret. Benim adım "Kehanet"
Toplam Hit: 5640 Toplam Mesaj: 65