folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Online Oyun Tavsiyesi

Online Oyun Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erebos
    erebos's avatar
    Erkek
    Kehanet bunu yazdı:
    -----------------------------

erebos bunu yazdı:
    Kehanet bunu yazdı:

Bende cok onceden abımlerle oynadım pegasus ve phoenıx vardı bız ılk pegasus da sonra pehoenıx deydık pehlıvan felan vardı bızım zamanımızda... Hıle ıle kasıyoduk sonra gund 3 defa felan banlanınca bıraktık temız basladık baya gıddık cook maceralarımız vardır... Suan abım gıl yenı pach geldıgı ıcın baslamıslar ve sanırım serverlar felanda bırlescekmıs... Giza,fitness felan bızımkıler... Suan oynuolar ama nerde ne oynuolar pek bılmıorum sınavdan sonra yanlarına gıdıcem :)...(not:airrivals ta)

ben air i baya bi oynadım fornaxın ılk zamanlarından beridir oynardım sonradar airi bırakıp sky a gectık onun ardından heroya gectım

Aıre yenı pach gelmıs(bıze bundan 2 sene once 1 2 bılemedın 3 aya gelecekk dendıydı :) ) bu 92 ormorları sılahları felan var hanı bu karızma of teroe gıbı bısı vardı :D onlar felan gelmıs... Ama ben sevmıyorum aırı aceyı benı sarmadı ya wow olacak yada aıon temellılıgıne...

Zira Kalemler kaldırılmış,sayfalar kurumuştur.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FireFly.
    BaBe
    BaBe's avatar
    Erkek

Pirates of the burning sea 

-grafikler güzel

-türk oyuncu cok az o yüzden ingilizce şart

-yaz boyunca oyalayacak zenginliğe sahip

,,,lel,,,
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

lolololol

http://www.leyladansonra.com/
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

erebos bunu yazdı:
    evet wow dan zor ve karmasık hanı bole bı adamla savasırken hangı sıkıle bascanı bılemessın ya ole bı oyun veya ne bılıgım dungeon ıcınde dungeonlar felan ıtem dır seydır hersey karmasık ama sıkıcı degıl onemlı olanda o .... Ben bu oyunu 2010 da bulmustum en ıyı onlıne game secılmıs wow tahtını aıona verdı gıbı baslıklar vardı.. Oyun super 1 senede ogrenılır 2 senede hıc bılmedıgın bısı kalmaz oda ıngılızcen yoksa tabı eger ıng ıyı ıse 1 yılda ıs bıter ve super super super... Yazın baslıyacam ve tahrıbata aıon baslıgı altında ana konu acıcam herkez orda bukusucak... Tavsıyem ılk ınfınty aıon sonra gamez aıon felan oynayın 1 2 ay en sın orjınnale gecın... ılerde sırf bu oyunla ılgılı cok sohbet etmek ısterım... Oyun ko gıbı degıldır(yanı paran varsa kıralsın) herkez oyundakı hakkını ve yetenegını konusturur..ben bu yaz ınfınıtye baslıyacam...

la şu oyunun bana hangi serverda oynuycağım rotasyonunu açıklayın kaç gb olcağı önemli değil indirir oynarım evde sıkıntıdan patlıyorum :|

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erebos
    erebos's avatar
    Erkek
    DaSpOnGe bunu yazdı:

erebos bunu yazdı:

la şu oyunun bana hangi serverda oynuycağım rotasyonunu açıklayın kaç gb olcağı önemli değil indirir oynarım evde sıkıntıdan patlıyorum :|

Ilk once orjınal sıtesınden lc soft louncher ı ındır sonra oyunu ordan ındırıcen oyunu ındırdıgınd kurucan ve kurarken zaten o otomatık tekrar pach atmaya baslıcak en son pach ı nı attıgında oyunun ıconu felan olucak...oyunu tamamen yukleddıgınde(yanı 3,0 yapdıgında) bı kopyasını alıp rarla bısı yap ellenmemıs kalsın... Sonra google a ınfınıty aıon yaz ordan sıtesıne gır ve ınfınty aıon louncher download vardın onu ındır(download bolumundedır) ardından o lounchero kur(tabı buy arada ınfınty aıona uye ol) sonra ınfnty aıon oyna... 1 2 at sonra orjınalıne gecersın

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Espo
    Espo's avatar
    Erkek

aionu alan varsa satayım cd si ve accountumla birlikte uygun fiyata. aldım beğenmedim. bana hitap etmedi.

senin soruna gelıcek olursak gel dıabloya :D herkes orada şuanda.

Yeni bir iş, yeni bir aş, yeni bir hayat. Sil baştan başlamak gerek bazen modunda. Artık buralarda yokum :) Hepinizi seviyorum, muck.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tolgaStain
    tolgaStain's avatar
    Erkek

İstanbul Kıyamet Vakti

49 levelim baya sağlamım eğer gelirsen yardımcı olurum kuklacıdayım .

onun dışında son destan var bir iki kere oynadım beğenmedim kurduğum gibi kaldırdım pc ' den :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erebos
    erebos's avatar
    Erkek
    Gharzvog bunu yazdı:

aionu alan varsa satayım cd si ve accountumla birlikte uygun fiyata. aldım beğenmedim. bana hitap etmedi.

senin soruna gelıcek olursak gel dıabloya :D herkes orada şuanda.

Aıon free oldu :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Holyzone
    Holyzone's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

League of Legends bence

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LeveragEffect
    LeveragEffect's avatar
    Homo

bejeeweled 3 :3   

Toplam Hit: 5614 Toplam Mesaj: 65