folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Ortaöğretimde Başörtüsü Serbest

Ortaöğretimde Başörtüsü Serbest

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

edit

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zodiac
    Zodiac's avatar
    Erkek

saç sakalı özgür bırakmadan hiç bi zaman samimiyetlerini ispatlayamazlar, akgavatlar

türbana, hörgüç kafaya bidon kafaya tolerans gösteren devlet benim yarın bugün memur olduğumda sakalıma laf edecekse o devletin din zannettiiyi ve zannettirdiği bütün olguları sikeyim

edit: ayrıeten bu türbanlılardan daha çok tahrik oluyorum lan,

Zodiac tarafından 22/Eyl/14 21:59 tarihinde düzenlenmiştir

mantığın korkunu yenemiyorsa kendini düşünenden sayma,
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek
    Zodiac bunu yazdı

saç sakalı özgür bırakmadan hiç bi zaman samimiyetlerini ispatlayamazlar, akgavatlar

türbana, hörgüç kafaya bidon kafaya tolerans gösteren devlet benim yarın bugün memur olduğumda sakalıma laf edecekse o devletin din zannettiiyi ve zannettirdiği bütün olguları sikeyim

edit: ayrıeten bu türbanlılardan daha çok tahrik oluyorum lan,

aynen kanka türbanlılar çok ateşli oluyormuş  ben daha denemedim ama bizim bi eleman sadece türbanlılarla bu yüzden takılıyor,ama şimdi

bütün türbanlılar demek yanlış olur tabi bazıları zorla kapandığı için seks hayatları renkli.

İnsanlara umut sat gerisi gelir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LizardKing
    LizardKing's avatar
    Erkek

türkiyede baş örtüsü veya türban sorun değil. sorun eğitimdir. 

eğitim sistemimiz o kadar berbat ki, din kültürü dersine girmiyorum bile. islam kültürü o.

ben okurken din kültürü olarak diğer dinleri de öğreniyorduk ama %70 olarak islam öğretiliyordu, normal. fakat şu an %100 durumda.

hatta sınıfımızda hıristiyan bir arkadaşımız din derslerinden bu nedenle muaf tutuluyordu. din derslerinde sınıf dışında takılıyordu.

zorunlu din dersleri kaldırılmalı, insanları bilime geliştirmeye yönelik dersler gelmeli.

ortaokuldan sonra ben ne biyoloji ne fizik gördüm. bu çok büyük bir eksiklik.

türban hatta karaçarşaf serbest olsun fakat eğitim sistemi düzelsin. çocukların okuluna gittiğine değsin.

tek temennim bu

"Din en büyük rpg.dir.." arsiv.ozgurdusuncehareketi.org - evrimagaci.org
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ahmet & Elif.
    leadertay
    leadertay's avatar
    Erkek
    Slothere bunu yazdı

10 yaşındaki çocukların dini vecibelerine uygun olarak kapatılamaması büyük bir eksiklikti. Şimdi Allah'larına daha yakın olacak, daha iyi birer birey olarak büyüyecekler. Çocuk istismarı diye ağlayan uzman zırvalarına da hazırlıklı olmakta fayda var. Ama neyse ki dini savunan, dinin dünya üzerindeki savunucusu müthiş hükümet mensuplarımız var ve onların sayesinde böyle çatlak sesleri çıkmadan engelleyeceğiz.

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek
    kazasker1 bunu yazdı

Allah var fizik 10 numara da altta yazan o eşarp fetiş ne daldadır ya :)

Tek Yol Atatürk 1881 - ∞
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Erkeklere de saç sakal bırakmayı da serbest bıraksınlar o zaman ortaöğretimde.

Bir şeyi özgürlük adı altında kullanarak rant ve çıkar sağlamaya çalışında maalesef çok da samimi olmuyor. Ben 20 yıldır bu dünyadayım daha türban taktığı için dövülen veya aşağılanılan bir kadın görmedim. Ama saçını uzattığı veya değişik saç sakal bıraktığı için yobazlar tarafından saçı yakılmaya kalkılan, durup dururken darp edilen birsürü insan gördüm duydum.

He bu saç sakal olayı sadece bir örnek yoksa özgürlüğün kısıtlanması olayına girersek aşikar olarak gözümüzün önünde duran, yaşadığımız akp zamanında gerçekleştirilen birçok kısıtlama var.

torpedo_XL tarafından 22/Eyl/14 22:54 tarihinde düzenlenmiştir

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek

Orospuysa başörtülü orospu olsun bizene başörtüsüyle girsin bizene etek kıvıranların yanında bunu da takanlar olsun nolacak ya cidden dar görüşlü insan çok memlekette.

Millet zarını 10 yaşında deldiriyor milli oluyor ona ses çıkmıyor bak başörtülü orospu görüyonmu yahu bizene?

Ayrıca bu başörtüyü destekleyen de reddeden de genellikle erkek o nasıl olacak? Erkekte saç bırakmak serbest sakal bıyık da serbestleşir tabi zihinler açıldıkça.

Ben bu işin arkasında akparti var diye düşünmüyorum benim kapalı tüm kız arkadaşlarım birleşip bimere kaç mail attılar meclise taşımak için kaç kişiye gittik ama tabi fos çıktı. Sonunda istedikleri oldu bu yüzden sevindim.

iyibu! yeniden..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CooLSTuFF
    CooLSTuFF's avatar
    Erkek

bi siktiriniz gidiniz amk...

Boş insan
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

hadi yaşadınız başörtülü bacılar önünüz kesilmicek :)

bizim kız bizden kaçar başını örter kıçını açar

türkiyedeki olay bu

bir üniversite çıkıp araştırma yapsa suç oranlarına ilişkin normal vatandaş ile hacı hocalar arasında

hacı hocalar 1. sırada yer alır

zaten 100 milyar üzeri € luk uluslararası vurgun hepsine bedel araştırmaya bile gerek yok

Toplam Hit: 8912 Toplam Mesaj: 75