Osym Tercihler Açıklanmış

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nvidia
    Nvidia's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    futurist bunu yazdı

:)) peki

Bunları okuyunca aklıma şöyle bir soru geliyor

Türkiye nin en yaşanası ve okunası üniversitesi diye sıralama yapsak ne dersiniz?

Allahina kadar eskisehir gerci ben aof um ama olsun uni kalitedi acisindan demiyosun zaten yasanilasi diyorsun amk boyle bi memleket yok ben huzur buluyom valla. Bi sikinti cikmazsa minumum bi 10 sene daha burdayim. 

Milyarlarca yıl ölüydüm dirildim ve tekrar dirilmemek üzere öleceğim günü bekliyorum!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LeveragEffect
    LeveragEffect's avatar
    Homo

itü veya ytü var ise sorularınızı pm leyin.

yurt, ev, hazırlık, kampüs vs.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nautilus
    Nautilus's avatar
    Erkek

özel üniversite çıktı bana telefonda pazarlık deneyecem : )

şizofren olabilirsiniz yardım alın!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek
    Nvidia bunu yazdı
    futurist bunu yazdı

Türkiye nin en yaşanası ve okunası üniversitesi diye sıralama yapsak ne dersiniz?

Allahina kadar eskisehir gerci ben aof um ama olsun uni kalitedi acisindan demiyosun zaten yasanilasi diyorsun amk boyle bi memleket yok ben huzur buluyom valla. Bi sikinti cikmazsa minumum bi 10 sene daha burdayim. 

Izmir ekonomi galiba çok övüyorlar :d

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo
    exchanger bunu yazdı

Kuzen Pamukkale Endüstri Mühendisliği kazanmış.

Bu arada Trabzon için yardımcı olurum.

Denizli hala gelişmekte olan bir şehir. Bu gelişimi emlak piyasası tamamladı sayılır zira 1+0 apartların başlangıç fiyatları son yıllarda %200 civarı artarak 600 liralara dayandı. Görülecek bir tek pamukkalesi var. Onun dışında bikaç tarihi taş falan barındıyor. Avantajlı olduğu taraf bütün tatil beldelerine maksimum 4 saat sonunda erişebiliyor olmak. Üstüne hemen her yere yarım saatte bir otobüs kalkıyor. Şehir içi ulaşım saçmasapan. Senelerdir buradayım ve hala bir yerden bi yere giderken neye binmem gerektiğini kestiremiyorum. Yemekleri eskiden tatsız tuzsuzdu. Son yıllarda bu konuda iyileşme yaşadı Denizli. 

En çok vakit harcanacak yerler Kınıklı semti diye tabir ettiğimiz yer, çamlık ve forum çamlık civarı. Yani esas yaşantı alanı 3 km2 den oluşacak. Bölüm hakkında çok bir bilgim yok ama paü genel itibariyle zorlayan bir üniversite. Ders geçmek adına büyük efor sarfetmek gerekebiliyor.

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeLLB0y
    HeLLB0y's avatar
    Erkek
    ari41 bunu yazdı
    HeLLB0y bunu yazdı
    ari41 bunu yazdı

Kocaeli icin bilgi verebilirim.

Ayrica izmit merkezde evimi satiyorum varsa ev alcak ogrenci kardesim 125 milyar 2 +1  direk cumhuriyet parkinin bi ust sokaginda :)

saraybahçenin yukarisinda mi evin :)) 

kazananlara şimdiden hayırlı olsun dileyelim 

Evet :))

Eşyalı kiraliyosan astsubay arkadaşlar var hemen yönlendirelim işi görülmüş olur seninde belki işine gelir ;)

The End
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    Nvidia bunu yazdı
    futurist bunu yazdı

nisan ayından beridir eskişehirdeyim ve arkadaşın dediklerine sonuna kadar katılıyorum. Eskişehir gerçekten yaşanılacak yer.

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    master804
    master804's avatar
    Erkek

Hacettepe tıbbi dokümantasyonu kazandım ben de olur da okuyan varsa aynı bolumu yardimci olursa sevinirim 😁

Sonra belki düşüncelerin asılmadığı yerlere gideriz
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

Mezuniyete az kala herkesin kendi Üniversitesini ovecegini düşünüyorum. Başlarda zor oluyor sonra git gide alışkanlıklar cevre vs gibi faktörler etkiliyor :) Aslında hrr yer güzel mesela Tunceli Üniversitesi mesela görece kötü olabilir ama yaşanılasi bi şehir ve kampüste her görüşe yer var, entellektüel birikimi yüksek bir popülasyona sahip. Muğla eğitimi iyi degil ama yaz okuluna kalmak icin can atilan bi yer :) Denizli Isparta Manisa buralar da guzel yerlere yakın bi ogrenci icin basit eglenceye yer bol kamp bisiklet trekking deniz gibi. Antep urfa buralarda yemekler muazzam guzel ve acayip uygun fiyatta. Karadeniz tarafı yeşillik içinde cok guzel yerler. Ankara Izmir Istanbul bunlar imkan olarak cok daha iyi yerler ama öğrenci bütçesinde bile yasayacaklar icin de bir işte calismayana cok zor. Çanakkale de ikinci eskisehir bana göre karı kızı ortamı bol bir şehir :) Erzurum eğitimi iyi ama kar görmeye bıkarsınız :) Bi çırpıda aklima gelen gordugum yerler buralar. Bence çok açık uçlu bir soru :) Ülkemizin her yeri her ili yaşamaya değer yeter ki vatan bilip sahip hissedelim.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    clogu
    clogu's avatar
    Erkek

Gazi  Muhendislik yada Hacettepe sosyal hizmet varsa elimden geldigi kadar yardimci olurum. Gerci asistanlari pek takmiyorlar ama olsun:)

Toplam Hit: 10829 Toplam Mesaj: 94
ösym ösym sınav tercihleri