folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Otobüste Taciz Ve Bir Toplumun Yozlaşmaya Yüz Tutmuşluğu

Otobüste Taciz Ve Bir Toplumun Yozlaşmaya Yüz Tutmuşluğu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek
    klinsmann kardes.. malesef ve üzülerek söylemek zorundayim kızdan ses cıkmadigi sürece ben bunu memnuniyet olarak algilarim. kaldiki senin hafiften elemana laf söylemenden sonra utangac sıkılgac tavirlar sergilemesini, senin bu duruma cakmis olmani görmesinden kaynaklaniyor. düsün eleman dayiyo kız memnun. senin gördügünüü görmesi kızı utanc ve sıkıntıli yapmis. birde bu acidan bakarsan gercekten ahlakimizin cok fena ayaklar altinda oldugunu görürsün. kızın sesini cıkarmamasi toplumda kabul ettigi anlamina gelir. özellikle bizim toplumumuzda bu böyledir.. keske gördügün gibi o pici orda gümletseydin. her iki kesimde memnun bile olsa bu tür olaylar müstehcen bulundugu icin ikiside suc islemistir yasalara göre. geregini istesen yapabilirdin. ama kimbilir kac sefer oluyor bu tür seyler yollarda. ufacik kız cocuklarina bile yapanlar böyle otobüste. ne serefsizler var sen bir bilsen..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek

olaydan haz duyan kız güler tebessüm eder daha da kendi dayatmaya çalışır ve bu tipler hiç bir zaman kızarıp bozarmaz zevke geldim dayattırıyorum diye. kız sesini çıkarmıyor diye direk or.. muamelesine sokmak nedir ya? kızın başına ilk defa geliyor olabilir kız bu dayama meselesinden habersiz olabilir her kız bir mi? daha boşalmanın anlamını bilmeyen 25 26 yaşında kızlar var siz nasıl olurda ha ses çıkarmıyosa or.. daya gitsin diye düşünürsünüz? bu nasıl mantıktır?

kız orda bu adam bana dayıyo diye haykıracak mı? niye haykırsın kendini o ortamda rezil hissetsin? biraz psikoloji nedir öğrenin olur mu? kız için bu çok aşağılık bir olaydır ve bu olayı herkesin arasında bu bana dayıyo diye ilan edemez hiç bir şekilde.. sadece oflar puflar ki ama siz bunu da zevk alıyor diye görürsünüz.. sağa sola kaçmaya çalışır zevk almış sürtüyo dersiniz.. mantığa bak arkadaş yok böyle olay.. konuyu açan arkadaşın gözlemleri ve yaklaşım tarzı gayet güzel herkes öyle bakabilse olaya keşke..

:|
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cnr437
    cnr437's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    fordçuyu köpek balığı sksin amk

Bizim olduğumuz her yerde herşey bizim yüzümüzden olmuştur. Ben benim amk bana bişey olmasın!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    klinsmann
    klinsmann's avatar
    Erkek

RevengeX bunu yazdı:
    -----------------------------
    Westernchikan'ın türk versionLarı evet hemen hemen her bindiim 10 otobüsün 5inde görüorm böLe oLayLar..
    Ama kız sesini çıkarmadıı sürece bi s.k diemessin hoca ters tepki aLırsın beLki kız beLLi etmemek ister sen oLaya müdahaLe edince söz konusu kız utanır sıkıLır vs ona yapıLdıı beLLi oLur sana çıkışırsa sen kötü duruma düşersin..
    Kısacası görmezden geL öndeyse arka safLara,arkadaysa ön safLara doğru iLerLe..

kız ses çıkaramadı zaten. belliki kendine yediremedi ve utandı. onunda bir hayatı var nasıl olsa.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek

pesimistzombie bunu yazdı:

olaydan haz duyan kız güler tebessüm eder daha da kendi dayatmaya çalışır ve bu tipler hiç bir zaman kızarıp bozarmaz zevke geldim dayattırıyorum diye. kız sesini çıkarmıyor diye direk or.. muamelesine sokmak nedir ya? kızın başına ilk defa geliyor olabilir kız bu dayama meselesinden habersiz olabilir her kız bir mi? daha boşalmanın anlamını bilmeyen 25 26 yaşında kızlar var siz nasıl olurda ha ses çıkarmıyosa or.. daya gitsin diye düşünürsünüz? bu nasıl mantıktır?

kız orda bu adam bana dayıyo diye haykıracak mı? niye haykırsın kendini o ortamda rezil hissetsin? biraz psikoloji nedir öğrenin olur mu? kız için bu çok aşağılık bir olaydır ve bu olayı herkesin arasında bu bana dayıyo diye ilan edemez hiç bir şekilde.. sadece oflar puflar ki ama siz bunu da zevk alıyor diye görürsünüz.. sağa sola kaçmaya çalışır zevk almış sürtüyo dersiniz.. mantığa bak arkadaş yok böyle olay.. konuyu açan arkadaşın gözlemleri ve yaklaşım tarzı gayet güzel herkes öyle bakabilse olaya keşke..

-------------------------

saga sola kacmamis hec bi zkim yapmamis.. ondan sonra ilk defa basina geliyor.. yemisim ben onu ya.. acin gözünü azicik ya. sesini cikarmazsan böyle dayar iste eleman.. klisman sesini cikarmis bak ne oldu peki cikardida???? ne oldu hacim? sesini cikarmasi gereken kız olmadigi sürece bu böyle gider yozlasir...

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    klinsmann
    klinsmann's avatar
    Erkek

cagatay09 bunu yazdı:

pesimistzombie bunu yazdı:

-------------------------

saga sola kacmamis hec bi zkim yapmamis.. ondan sonra ilk defa basina geliyor.. yemisim ben onu ya.. acin gözünü azicik ya. sesini cikarmazsan böyle dayar iste eleman.. klisman sesini cikarmis bak ne oldu peki cikardida???? ne oldu hacim? sesini cikarmasi gereken kız olmadigi sürece bu böyle gider yozlasir...

bir noktadan sonra kaçtı işte. bende atladım adamın önüne artık.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek
    @cagatay09 hacı bak sen erkeksin biri sana gelse dayasa napıyon lan oç diye dalar adamı otobüsten fırlatır atarsın. kız napabilecekki? sen napıyosun dese adamın diyeceği "odobüs zıkışık bacım ben nabayın" e kız ondan sonra napsın peki?.. otobüste bu bana dayıyo diye feryat etse hangi erkek çıkıpta o adamı dağıtacak? herkes pis pis gülecek kimse sklemeyecek. olan kıza olacak çok pis utanacak yerin dibine girecek ağlayacak haftalarca olayı unutamayacak.. herkesi kendiniz gibi görmeyin karşıdaki kız kızların düşüncesi psikolojisi davranışları nedir ne değildir bi durup düşünün sizin için basit gelen bu olay onlar için intihar sebebi bile olabilecek bir olaydır.. ve ölçün biçin kız adama ne yapabilecek?? .. kimi kızlar vardır laf oturtan utanmayan sıkılmayan adamı orda laflarıyla bin pişman eder siz o gözle bakıyosunuz ama işte.. ya diğer içine kapanık toplumdan korkan bu olayı hiç yaşamamış olay anında ne yapabileceğini bilmeyen bu gibi olaylardan aşırı derecede tiksinen hassas kızlar napıcak ?

ha demesi gerekir arkasına döner beyfendi geriye gider misiniz diye uyarır alacağı cevap zaten bellidir. olaydan hoşnut değilse otobüsü durdurup inmesi gerekir ki niye insin yetişmeye çalıştığı bi yer olabilir.

kız sesini çıkarsada çıkarmasada aklı başında efendi bilinçli erkek olaya müdehale etmek zorundadır her sesini çıkarmayan kıza direk or.. muamelesi basamazsınız. konudaki kız or.. veya değildir ama ben bunu savunuyorum ses çıkarmıyor diye kıza damga vuramazsınız. ve konuda önemli olan kız değil erkeğin yaptığı hayvanlıktır bizim bunu tartışmamız gerek ama biz erkekler nedense direk suçu kıza atmaya ve onun hakkında konuşmaya bayılıyoruz..

:|
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kerim
    kerim's avatar
    Erkek

otobüsler öle bir dolduyoki ilk duraktan 2.duraa gelen otobüse binemiyoruz bok var sanki o kadar dolduruyor simdi metrobüs cıktı oda aynısı sabahları :/

ben seimi hep demire dönerim arka arkaya mecburen dayandığımız oluyor ama yaklasmadım hiç öle abaza gibi yalnız bende bi hastalık oldu sanırım yanımızdan gecen arabalarda kadın varsa hep bakmaya calısıyorum etek mi giymiş diye :/   ama metrobüs kendi seridinde ilerlediği için bu sorun kalktı simdilik =)

(:
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek
    haci haklı olabilirsin dogrusundurda ammavelakin burada ne olursa olsun kizin sesini cikarmasi gerek. ben kalabalık sehirlerde yasamadim hic bilmiyorum en fazla 100 binlik illerde yasadim. böyle bi durumda karsilastiklarimda kızlar resmen ortaligi ayaya kaldiriyorlardi. ama istanbul ankara gibi sehirlerde belki korkuyorlardir yardim etmezler diye düsünüyordur. bu durumda sessiz kalip oflar puflar anliyorum ama yinede kizin o sekilde orda mum gibi durmasi anlasilir gibi degil. ne kızlar var hacim. adam daha dokunmadan öff pöff yapip baska köselere kaciyorlar. oysaki bu durumda klissmanin anlattiginda kız sucsuz olabilir ama bence yaptigi hareketler onu suclu düsürmüs bile sesini cikarmayarak. insanlik ruh hali psikoljiye girecek olursak belki 100lerce kez haklisindir ama bu konu bazindan bakarsan bu tür yozlasmalara gözyummak demek olucak. orada yapmasi gereken sikayet etmese bile baska yerlere kacmasidir.. benim kız arkadasima sinema salonuna giriste kalabalıkta sira beklerken yogun bi sıra tabi. ipne evladinin biri poposuna elini atmaya calisiyormus caktirmadan. bakmis kurtulamicak ortalik kalabalik. bir ciglik bir bagiris. birde o adami göstermis herkese sapik allah belani versin diye. olan olmus cocugun agziini burnunu dagitmislar..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek
    hocam otobüsü geçtim arkla eve çıkıyom.Lan çarşının ortası kodumun oğlunun eli böle yanda yürüyo az daa yürüdüm baktım kıza dokunduruyo arkadan lan çıldırdım bkliyorum kız dönsün bişi desinde gireyim diye yok amk kız hiçbiş demedi bnde o sinirle çektim gittim:S
Toplam Hit: 31221 Toplam Mesaj: 45