folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Otobüste Taciz Ve Bir Toplumun Yozlaşmaya Yüz Tutmuşluğu

Otobüste Taciz Ve Bir Toplumun Yozlaşmaya Yüz Tutmuşluğu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek
    ha ayrica istanbula izmirde bir kac aylik kalmisligim olmustur is icabi. bu zaman zarfinda otobüslerde falan dikkat ediyorum karilar ayakta iken pencereden tarafa bakiyorlar. kiclari filan otobüsün icine dönük oluyor. cok nadir bir bicimde kicini pencereden tarafa yada demirden tarafa tutan kadin vatandas var. ondan sonrada taci edildik diyorlar otobüs tıka basa doluyo millet camlara yapisiyo sende götü kollucaksin. bunlar inadina götünü dönüyo millete..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek

@cagatay09 hacı düşüncen ve elindeki örnekle öyle düşünmen doğaldır ama anlatılana göre zaten kız rahatsız olmuş ve herkesin içinde çığlık basabilecek bir karaktere sahip değilmiş bu nedenle direk ön yargı oluşmasına kızıyorum ben.

neyse yani Türkiyedeyiz olur böyle şeyler hiç bir zaman değişmeyecek ve düzelmeyecek olaylardır hayvan çok ortam çok yapılabilecek en güzel şey böyle olaylarla karşılaşıldığında o hayvanın dizginlerini çekmektir.. ister 2 sevgili bunu yapıyo olsun ister alan razı veren razı olsun sonuçta bu olay toplu taşıma aracında veya toplumun içinde yaşanıyorsa daima olaya müdehale eden kişi haklıdır.

:|
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek
    malesef orasi öyle bu tür seyleri engellenecegi hic inanmiyorum ben. birilerinin hırr cıkarmadigi sürece bu tür seyler belki ileride dogalmis gibi lanse edilebilir gitgide..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhn
    gkhn's avatar
    Erkek
    Abi her sene sokakta yapılan kutlamalrda hayvanları görmüyor muyuz?? Adamlar kameranın çektiğini bile bile tacize devam etmiyor mu? Bunu engellemenin tek yolu tacizciiyi direk oracıkta linç edicen bak bakalım bikaç ay içinde sonucu alıyor musun almıyor musun 

I am free of all prejudice. I hate everyone equally
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wassh
    wassh's avatar
    Erkek

helal sana kardeşim gercekten haklısın... bunu yapan atın ogullarının seylerini kesip yem etmek lazım. her gecen gun yeni abazalar doguyor. gozu acılan 18 yasına dayanan dayanmayan ergenlige giren herkes yapıor bunu. izmirde de durum aynı boyle bi orda degil. sen niye sinir oluorsun cok iyi biliorum cunku senin hissettiklerini ve yaptıklarını bende yapıorum.

izmir 162 cengizhan - gümrük otobüsü tarih hatırlamıorum ama yaz aylarında. bir arkadasımla gorustukten sonra iş cıkısı, eve gitmek icin biniyorum. otobus kücük ole bildiginiz buyuklerden degil, midibüs yane. belediyenin daha sık sefer icin yaptıgı bir uygulama. ilk duraktan bindigim icin otobus bos oturuorum kapıya en yakın yere. kulagımda müzik deli gibin ses yolculuk ediorum. bi hatun binior otobuse ellerinde kitaplar, ayakta dursa tutanımıcak ölmüş bitmiş hatun, bende o günlerimi unutmadıgımdan yer veriyorum. hatun oturuor, ben arka tarafa ilerliorum ama otobus kucuk hemen arkada bir boslukta duruorum. adamın biri böyle 35 - 40 yaslarında. kendini bilmesi gereken yaslarda. hayvanoglu hayvan otobusun frenlemesini falan herseyi fırsat bilip hatuna yuklenior azına sokacak nerdeyse. bir iki uc sayıyorum icimden. kızdan bi laf bekliorum girişmek icin. kız hosnutsuz geri cekildikce adam yuklenior. en sonunda dayanamıorum hatunun omzuna elimi koyuyorum adam yuklendigin de tutup kopartıcam niyetim o. hatun elimi tuttu sanki anladı yapıcagımı gozume baktı sakin dedi. ilk once kendi uyardı adamı... sonra bende dedim bak bir daha yaklastıgını gormcuem hatuna falan diklenmeye basladı. izmirli olupta bizim buraları bilenler bilir zaten anlatmama gerek yok. herkes girisse adam ordan ceset olarak bile cıkamaz oderece. adam bide uste cıkıor otobus kalabalık neim. dedim kalabalıksa da gelmiceksin bu sefer hatunu beklemem ben müdahale ederim.

sinir durum.... hatırlamak bile berbat. ama güzel bir duygu hissetmek icin ve size yapılmasını istemediklerinizi siz bir baskasına yapmayın ve gordugunuzde engel olun. emin olun daha iyi hissedeceksiniz...

cin alinin mına koyam bana bişi olmasın...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    klinsmann
    klinsmann's avatar
    Erkek
    yahu birde ramazan ayı ve etrafım bir sürü azman gibi insanla doluydu otobüs bir yerden sonra doldu atın evladı o esnada da dayanıyordu. bende adamı asabi asabi kesip duruyordum kıza bakıyordum napıyor diye. kaşarlık yapıp hoşuna gitseydi yalnız bırakacaktım. yani kız rezil olmamak istedi ve ses çıkaramadı rezil olmaktan korktu. bi söyleseydi herif ölmüştü. ona yapan benim ve sevdiğim insanların sevdiklerine de yapar. aileme de yapar. bak akşam akşam arızaya aldım yine.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    m_cey
    m_cey's avatar
    Erkek
    hocam o durumda otobüste asker olacak.bikere bende rastlamıştım.oğlan arkadan kızın saçını eline alıp kendine bıyık fallan yapıodu.gülüodu.çekmişmi ne a.q.kızda çok rahatsız oldu.iki tane asker bunu farketti.önce uyardı.elemanlardan biri tersledi askerde ona öle bi tokat çaktıki aha dedim ecdadımızın torunu.osmanlı tekniği az kalır yanında.ikiside tırıs gittiler anında.sıkıosa gitmesin.bellerinde  makina duruodu askerlerin. 

Kuşkudan,karanlıktan çıkıp günün doğuşuna kılıcımı çekip geldim güneşte şarkı söyleyerek. Umudun bittiği kalplerin kırıldığı yere sürdüm atımı: Gazaba,yıkıma ve kızıl bir guruba vardım şimdi!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuratDnz
    MuratDnz's avatar
    Erkek
    ula ne serrfzler var ya ramazan ayında hiç kimsede namus şerefi kalmamış ya

YALAN doğrudan, karanlık aydınlıktan kaçar. güneş yalnızda olsa etrafına ışık saçar.UNUTMA doğruların kaderidir yalnızlık. kargalar sürüyle KARTALLAR yalnız uçar, YAŞIYORUM YİNE ASLAN GİBİ..!------------------------------------------------------------------------------hacklink.info
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuratDnz
    MuratDnz's avatar
    Erkek
    m_cey bunu yazdı:
    -----------------------------
    hocam o durumda otobüste asker olacak.bikere bende rastlamıştım.oğlan arkadan kızın saçını eline alıp kendine bıyık fallan yapıodu.gülüodu.çekmişmi ne a.q.kızda çok rahatsız oldu.iki tane asker bunu farketti.önce uyardı.elemanlardan biri tersledi askerde ona öle bi tokat çaktıki aha dedim ecdadımızın torunu.osmanlı tekniği az kalır yanında.ikiside tırıs gittiler anında.sıkıosa gitmesin.bellerinde  makina duruodu askerlerin. 
    -----------------------------
    vallaha olsaydı orda onların yanı yapardı bıseyler

YALAN doğrudan, karanlık aydınlıktan kaçar. güneş yalnızda olsa etrafına ışık saçar.UNUTMA doğruların kaderidir yalnızlık. kargalar sürüyle KARTALLAR yalnız uçar, YAŞIYORUM YİNE ASLAN GİBİ..!------------------------------------------------------------------------------hacklink.info
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

Ben olsam ne yapardım biliyor musun.

Önce sakince çocuğu ineceği yere kadar beklerdim. İnince arkasından bende inerdim. Arar arkadaşlara arabaya atlayın çocukları toplayın gelin derdim.

Sonra çocuğu arabaya alır tenhaya götürürdüm. Samimi söylüyorum g*tüne sopa dayar bağırsaklarına kadar sokardım. Sonra piçi bayıltaya kadar döverdim...

Rahatlamadım. Ayıltırdım, sonra bi daha döver bayıltırdım... Sonra cebinden kimliğini çıkarırdım. Yanıma alırdım.. Çeker giderdim.

Toplam Hit: 31227 Toplam Mesaj: 45