folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Otobüste Taciz Ve Bir Toplumun Yozlaşmaya Yüz Tutmuşluğu

Otobüste Taciz Ve Bir Toplumun Yozlaşmaya Yüz Tutmuşluğu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Madcrazy
    Madcrazy's avatar
    Erkek

underzero abinin bi konusu vardı

tek kelimeyle

orospu çocukları

mübarek gün bunu yapan adama bu mübarek günde sövmede ne yap

Hardcore Gamer - Android Game Developer
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naacal
    Naacal's avatar
    Erkek

Herşeyde oldugu gibi, bununda sonu eğitimsizliğe ve ahlak'a çıkıyor.

Ülkedeki eğitimsizlik gerçeği ve paralel olarak uzayan cahillik çubuğu.. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alicem
    alicem's avatar
    Erkek
    hacı kıza sorsaydın bi problemmi var diye.soora o fortçuyu iyice benzetseymişsiniz....la böyleleri geylere ziktirçen aq.onlarda bi işe yarar hiç olmazsa
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Razorback
    Razorback's avatar
    Erkek
    3 arkadaşız izmirde 81 numaradayız.Eve doğru yol almakta otobus birde ne görelim.40lı yaşlarda bi eceline susamış bi tip kızı yaşında bi bayana afedersiniz yaslanmakta.Arkadan bir ses bilinçli bir vatandaş "Ayıp değil mi lan kızın yaşında ilerlesene arkaya falan....... buraları küfür" şeklinde bi tepki vermekle beraber biz dahil tüm otobus sakinlerinden oluşan bi topluluk yermisin yemezmisin aga attık aşşa bayıldı bişeyler oldu sonra kalktı hiçbişey yokmuş gibi ara sokaklardan devam etti bi tepkiside olmadı çünkü o..çocuğu olduğunun kendiside farkındaydı... Yani bi tepki bin tepkiyi doğurur.Ben size derimki çekinmeyin arkadaşlar söleyin açık açık sonra otobus zaten katılıyo ekşına..Umursamazlık etmeyin çünkü bu bayanın bi sevdiği, erkek kardeşi olabilir veyahutta bir anne olabilir.Tepkinizi dile getirin.Sevgilerle..  Not:Eski otobuslerde kapıya yaslanmak tehlikelidir yazısını karıya yaslanmak şeklinde boşa değiştirmiyoruz.Yani akıllı olsunlar bu tip insanlar.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Afyon
    Afyon's avatar
    Erkek
    aynen hacım ne o.ç cockları var deli olyuroum a.q eskişehirde bende cok raslyıroum ama a.q kızlardan bazen ses cıkmıor utanıor .. katil olmamak elde değil ya.. :-((
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Razorback
    Razorback's avatar
    Erkek
    Hacım eskişehirde 2 sene yaşadım.Eski süleyman çakır liseliyim.O kadar güzel bi şehirki kıymetini bilin genç şehri görgü kültür şehri.Yani büyük şehir gibi bi yozlaşma varsa da çok az.Ha kazma yok mu var dolu tabi.Ama tepkilerini dile getirmeyen bayanları kendi itibarları açısından duyarlılığıa davet ediyorum utanıyolar tabiki ama bunlara prim vermemek bu hayvanları tekme tokat sindirebilmek için bi tepkiye ihtiyacımız var.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antitartar
    antitartar's avatar
    Erkek

wassh bunu yazdı:
    -----------------------------

helal sana kardeşim gercekten haklısın... bunu yapan atın ogullarının seylerini kesip yem etmek lazım. her gecen gun yeni abazalar doguyor. gozu acılan 18 yasına dayanan dayanmayan ergenlige giren herkes yapıor bunu. izmirde de durum aynı boyle bi orda degil. sen niye sinir oluorsun cok iyi biliorum cunku senin hissettiklerini ve yaptıklarını bende yapıorum.

izmir 162 cengizhan - gümrük otobüsü tarih hatırlamıorum ama yaz aylarında. bir arkadasımla gorustukten sonra iş cıkısı, eve gitmek icin biniyorum. otobus kücük ole bildiginiz buyuklerden degil, midibüs yane. belediyenin daha sık sefer icin yaptıgı bir uygulama. ilk duraktan bindigim icin otobus bos oturuorum kapıya en yakın yere. kulagımda müzik deli gibin ses yolculuk ediorum. bi hatun binior otobuse ellerinde kitaplar, ayakta dursa tutanımıcak ölmüş bitmiş hatun, bende o günlerimi unutmadıgımdan yer veriyorum. hatun oturuor, ben arka tarafa ilerliorum ama otobus kucuk hemen arkada bir boslukta duruorum. adamın biri böyle 35 - 40 yaslarında. kendini bilmesi gereken yaslarda. hayvanoglu hayvan otobusun frenlemesini falan herseyi fırsat bilip hatuna yuklenior azına sokacak nerdeyse. bir iki uc sayıyorum icimden. kızdan bi laf bekliorum girişmek icin. kız hosnutsuz geri cekildikce adam yuklenior. en sonunda dayanamıorum hatunun omzuna elimi koyuyorum adam yuklendigin de tutup kopartıcam niyetim o. hatun elimi tuttu sanki anladı yapıcagımı gozume baktı sakin dedi. ilk once kendi uyardı adamı... sonra bende dedim bak bir daha yaklastıgını gormcuem hatuna falan diklenmeye basladı. izmirli olupta bizim buraları bilenler bilir zaten anlatmama gerek yok. herkes girisse adam ordan ceset olarak bile cıkamaz oderece. adam bide uste cıkıor otobus kalabalık neim. dedim kalabalıksa da gelmiceksin bu sefer hatunu beklemem ben müdahale ederim.

sinir durum.... hatırlamak bile berbat. ama güzel bir duygu hissetmek icin ve size yapılmasını istemediklerinizi siz bir baskasına yapmayın ve gordugunuzde engel olun. emin olun daha iyi hissedeceksiniz...

valla kardeşim helal sana be ama keşke oturtsaydın bi tane bak sen anatınca bile benim tuylerim diken diken oldu ben olsam 2 ye 3 e saymaz anında geçirirdim adama ama senin yaptıgın dogrudur belki de kadını rezil etmemek için yapmış olabilirsin gel bi alnından opem seni:p

yok imza mimza dagılın hade
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebCrow
    WebCrow's avatar
    Erkek
    şuç kızda, tacizden emin olduğu anda bassaydı çığlığı tacizci iftarda hastanede olurdu.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

WebCrow bunu yazdı:
    şuç kızda, tacizden emin olduğu anda bassaydı çığlığı tacizci iftarda hastanede olurdu.

kız başıma musallat olur diye korkarsa ?

çok değil tbt maçları olurdu ya şifadan 500t ile giderken koskoca 40 yaşlarındaki kadına bile asılan pic kurularına rastladık. saolsun dayının birisi çıktı kıyameti kopardı çocuğu bıraksalardı otobüste paramparça edecekti. kadın o anda fenalaştı bayıldı kolonya ile kendine getirildi. tepkisiz kalmayacaksın arkadaşım. eğer görüyorsan ortada birşey sesini çıkaracaksın. yarın senin kardeşinin başına geldiğini düşünsene, ben otobüste oturuyordum orta kısımda olduğu için anca sonradan olayı anladım.

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebCrow
    WebCrow's avatar
    Erkek
    mayrip bunu yazdı:

WebCrow bunu yazdı:

kız başıma musallat olur diye korkarsa ?

çok değil tbt maçları olurdu ya şifadan 500t ile giderken koskoca 40 yaşlarındaki kadına bile asılan pic kurularına rastladık. saolsun dayının birisi çıktı kıyameti kopardı çocuğu bıraksalardı otobüste paramparça edecekti. kadın o anda fenalaştı bayıldı kolonya ile kendine getirildi. tepkisiz kalmayacaksın arkadaşım. eğer görüyorsan ortada birşey sesini çıkaracaksın. yarın senin kardeşinin başına geldiğini düşünsene, ben otobüste oturuyordum orta kısımda olduğu için anca sonradan olayı anladım.

ben sana karışmasaydın demedim, iyi yapmışsın tabi
    ama kız da biraz tepki gösterseydi ibibik sağlam dayak yerdi
Toplam Hit: 31220 Toplam Mesaj: 45