folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Öysm De İkinci Skandal ! Yeni Bir Şifreleme Yöntemi Daha Bulundu !

Öysm De İkinci Skandal ! Yeni Bir Şifreleme Yöntemi Daha Bulundu !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    persian
    persian's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

BosphorusPasha bunu yazdı:
    -----------------------------

Lütfen bu salak saçma olayları AKP ile özdeştirmeyin,  Hani nereden ne mantıkla atabiliyorsunuz bu olayları AKP nin üstüne anlamıyorum, sonuçta iki ayrı kurum alakaya maydonoz doğruyorsunuz, 

Sen cumhuriyet tarihinde kendi adamlarını sınava yerleştirmek için türlü puştlukların yapıldığına tanık oldun mu olmadın.(belki yapmışlardır ama yakalanmamışlarki öyle bir durum yok) polis okulları sınavları vs.vs. cemaatin adamları atanıyor mu atanıyor. Kpss de sorular çalındımı çalındı,ygs de türlü puştluklar ortaya çıkıyor mu çıkıyor. Bunun sorumlusu kendini bilmez ösym başkanı diyip mi geçecez ? tıpkı deniz feneri yolsuzluğunda olduğu gibi kendini bilmezin biri yapmıştır diyip kapattılar.Ergenekonda ise adamın sabah 5te evindeki taslaklarına el koydular. Demekki hükümet yada hükümetin adamları isterse yapanı ortaya çıkarabilirler. PEKİ NİYE KPSS DEKİ SORULARI ÇALANLARI ORTAYA ÇIKARMIYORLAR.

Ben söyleyeyim ne mantıkla attığımı,Kayseride Cemaate bağlı bir Dershanenin,Kpss sınavı sonuçlarından sonra bu senenin birincileri bizden diye kendi kendini ortaya çıkaran bilboardlarından dolayı  kimlerin yaptığını ORTAYA ÇIKARMIYORLAR OLABİLİR Mİ ? Bilbordlar niye ışık hızıyla toplattırılmış ?

Sen şimdi cemaatle akpnin ne alakasıda var dersin.

Yada kimle özdeşleştirelim söylede bilelim. mhp,chp yada kendini bilmez birileri mi diyelim. GEÇİNİZ YA BİR PARTİYE TUTULU KALIP HER YAPTIĞI YANLIŞA KALKAN OLMAK ZORUNDA DEĞİLSİNİZ.

pcdoktor636 Bir altımda yorum yapanada cevap vereyim.Arkadaşım işte cevapları verdiler kpssde gerizekalıların hepsi ful yaptılar.Aralarında akıllılık edip 1 2 soruyu yanlış yapanlar kopya çekiyor damgası yemediler bile şimdide böyle birşey yapmaları tesadüf değil.Sen böyle saflıkla olaya bakarsan çok çarparlar seni benden söylemesi.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek
    saçmalığa bak ya. 1 tane kitapçıkta oluyo diye neler neler deniyo :) adama özel şifreli kitapçık hazırlanacağına adama direk cevapları versinler a.q dahamı zor sanki.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aLcoL
    aLcoL's avatar
    Erkek

Lütfen bu salak saçma olayları AKP ile özdeştirmeyin,  Hani nereden ne mantıkla atabiliyorsunuz bu olayları AKP nin üstüne anlamıyorum, sonuçta iki ayrı kurum alakaya maydonoz doğruyorsunuz, 

----------------------------

YÖK Başkanı

Abdullah Gül'ün seçildiği cumhurbaşkanlığı seçimlerinden önce, AKP'nin kendi örgütüne yapılan anketin yürütücülüğünü üstlenmişti. Görüşü Bellidir..

Ösym başkanını YÖK başkanı secer..

sen ne diyosun allah aşkına ya...

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Nasıl 2 ayrı kurum?

hocam git Allah aşkına böyle konuşanlar ya kendi çıkarları var yada bilgisiz insanlar

direkt konu akp ile alakalı

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

bunlar bi bok değil de asıl mülakatlı sınavları ne yapıcaz? sittin sene kamuda görev alamıycam bu gidişle !

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aLcoL
    aLcoL's avatar
    Erkek

mataramasuko bunu yazdı:

bunlar bi bok değil de asıl mülakatlı sınavları ne yapıcaz? sittin sene kamuda görev alamıycam bu gidişle !

evet hocam zor...

zaten mülakatı gececek kişilerin listesi önceden hazırlanıyor..

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Ben böyle düzenbazlık görmedim.. Hukuki yoldan yapacak pek birşey yok gibi gözüküyor.Sonuçta sorular çalınmadı teknik olarak.Minareyi çaldılar kılıfına uydurdular ipneler...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hay sikem vay sikem lan sevinmiştik okadar geçtik bu sınavı diye şimdi iptal olsa ben ne bok yiğcem  lan hiçmi ders almaz bunlar geçen yılda çekmişlerdi bu yıl herkesin tetikte olacağını bile bile şifreleme yapmışlar analarını avratlarını

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Polis kolleji sınavında oldu kimse ses çıkarmadı kpss de oldu sadece öğretmenler ses çıkardı onlarınki iptal edildi lisedede yine kimse ses çıkarmazsa sbs ye kadar gider bu :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

benim tek anlamadigim nokta su,

osym ye yillarca karsi cikan, kapanmasini isteyen, gereksiz oldugunu belirten hatta defalarca baskanlarini hedef gosteren kesimler, sirf kendi adamlari oldugu icin

bu kadar olay olmasina ragmen sorgulamak yerine koruma kollama ve yasatma derneginin aktif uyeleri gibi calismalarini anlamiyorum

Allah tan korkun diyorum

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
Toplam Hit: 8879 Toplam Mesaj: 87