folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Öysm De İkinci Skandal ! Yeni Bir Şifreleme Yöntemi Daha Bulundu !

Öysm De İkinci Skandal ! Yeni Bir Şifreleme Yöntemi Daha Bulundu !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek

yok canım tesadüftür. kpss polislik sınavı osym . memleketin haline bak. bu hale getirenlerinlerde bu hale getirilmesinin önüne gecemeyenlerinde hepsinin kulaklarını cınlatıyorum! ha bide nasıl bi din iman Allah inancı var bu adamlarda. hırsızlık onklarda üçkağıtcılık onlarda. birgün hesap vericeklerini hiç düşünmüyomu

le le le sakine
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MY91
    MY91's avatar
    Erkek

Sonumuz nereye gidiyor YA RABBİM!

Hayatı tesbih yaptım... Bazen çekiyorum bazen sallıyorum...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek

savunanlar neye dayanarak savunuyo. haklarının yenmesi çokmu hoşunuza gidiyo. suclu bizdense sorun yokmu ne mantıkla yaşıyosunuz çözemedim

le le le sakine
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stux
    stux's avatar
    Erkek

pcdoktor636 bunu yazdı:
    -----------------------------
    saçmalığa bak ya. 1 tane kitapçıkta oluyo diye neler neler deniyo :) adama özel şifreli kitapçık hazırlanacağına adama direk cevapları versinler a.q dahamı zor sanki.
    daha zor evet

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aLcoL
    aLcoL's avatar
    Erkek

underzero bunu yazdı:

benim tek anlamadigim nokta su,

osym ye yillarca karsi cikan, kapanmasini isteyen, gereksiz oldugunu belirten hatta defalarca baskanlarini hedef gosteren kesimler, sirf kendi adamlari oldugu icin

bu kadar olay olmasina ragmen sorgulamak yerine koruma kollama ve yasatma derneginin aktif uyeleri gibi calismalarini anlamiyorum

Allah tan korkun diyorum

hocam işte o karsı çıktıkları zaman kendiler atamamıstı işler istedikleri gibi olmuyodu...

Şimdi kendileri atadı her tarafa kendi adamlarını soktular ver herşey tamamen istedikleri gibi oluyor..

E tabi doğal olarak Koruma ve kollama derneği son hız çalışıyor..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sivil
    sivil's avatar
    Erkek

ösym her adaya özgü kitapçık diye saçma sapan bir uygulama yerine 200, en fazla 300 kitapçık yapsaymış daha mantıklı olurmuş

Sınava girilen en kalabalık yerler anfiler.En kalabalık anfide 300 kişi sınava girecek desek.en fazla 300 kitapçık yapmaları yeterli olurdu.1.700.000 kitapçık gibi bir fanteziye gerek yoktu.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aLcoL
    aLcoL's avatar
    Erkek

sivil bunu yazdı:

ösym her adaya özgü kitapçık diye saçma sapan bir uygulama yerine 200, en fazla 300 kitapçık yapsaymış daha mantıklı olurmuş

Sınava girilen en kalabalık yerler anfiler.En kalabalık anfide 300 kişi sınava girecek desek.en fazla 300 kitapçık yapmaları yeterli olurdu.1.700.000 kitapçık gibi bir fanteziye gerek yoktu.

hacı belkide böyle onlar için daha kolay oldu..

her adaya özgü kitapçık

her torpilliye özgü kitapçık demektir belkide aslında..

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

merak etim la, aramızda şifreleri bilipte sınava giren varmıdır ? (:

edit// biri internete bunu yazmış.Ne derece doğru bilmiyorum;

bu sene ygs'ye girmiş bir öğrencinin, yani benim, samimi olmasına çalışacağım bir itirafım. bilmiyorum nasıl yüzüm tutacak bunları söylemeye, özellikle de sınava girmiş diğer adayların da bu satırları okuma ihtimali olduğunu bilerek. ancak biliyorum ki söylemediğim her saniye beni içeriden kemirecek, hasta edecek. o yüzden ne pahasına olursa olsun anlatıyorum.

aslında çok koyu bir müslüman olduğum söylenemez, cuma ve bayram namazlarına giderim, ramazan'da oruç tutarım, müslümanlık budur benim için. bu sene bitirmiş olduğum lisenin pek çok öğrencisi için de bu durum böyledir. bu nedenle birdenbire bu sene okulumuzda peydah olan ve ekşi sözlük tabiriyle şakirt denilen tiplerin okulumuzda peydah oluvermesini ve bizimle arkadaşlık kurmaya çalışmalarını hoş karşılamadık. niyetlerinin ne olduğunu anlayana kadar.

bu çocukların içinde koray adlı bir çocuk vardı. kısa boylu, adeta bir kanaat önderi havasında bir yürüyüşü olan, insanın kanının asla ısınamayacağı tiplerden. bizimle hep arkadaşlık kurmaya çalışır, sohbetlerimize katılır, ancak kağıt oyunlarımızdan uzak durur, bunların doğru olmadığını bize telkin ederdi. gel zaman git zaman, biz kendisine biraz soğuk dursak da hemen hemen bütün toplantılarımıza katılır her lafın ortasına atlar oldu. bu toplantılardan birinde, yine bizim yolumuzun yol olmadığını anlatırken, bir arkadaşım ona şöyle seslendi:

- bizimle alıp veremediğin nedir senin dostum ha? bizim kimseye zararımız yok, görüşlerini kendine sakla.

bunun üzerine koray hiddetlendi ve şu sözler döküldü ağzından:

- anlaşıldı, siz güzellikle yola gelmeyeceksiniz. o zaman size bunları söylemek elzem oldu. eğer bundan sonra benim dediklerimden ve hocaefendinin gösterdiği yoldan ayrılmaz ve başkalarına da bu yola çekerseniz, size ygs'de büyük yardımım dokunur.

öncelikle inanmadık ve güldük. fakat cemaatin gücünü az çok biliyorduk. gözlerimizdeki tereddütü gören koray gülümsedi ve şunları söyledi:

- yarın benden direktifleri alacaksınız. sınavdan bir gün önce de size soruları çözmenize yarayacak bir algoritma vereceğiz. hayırlı günler arkadaşlar. eğer burada konuşulanları başkası duyarsa yanarsınız.

diyerek odayı terk etti. aramızda tartıştık ve bir denemeye karar verdik. o günden sonra hak yolundan ayrılmadık, her söyleneni yaptık. sınav günü de giderek yaklaşmıştı. sınavdan bir gün önce gece üç civarlarında hepimizin telefonu çaldı ve adını veremeyeceğim bir dersanede toplanmamız istendi. orada bir adam bize mod medyan nedir, nasıl hesaplanır gibi şeyler anlattı ve bir örnekle bunu nasıl kullanacağımızı açıkladı. önce inanamadım, ilk bir kaç soruyu çözerek yöntemi test ettim ve doğru olduğunu büyük bir şaşkınlıkla gördüm. bütün matematik sorularını bu şekilde bir kaç dakikada çözdüm ve tüm sınavı da 1.5 saat gibi bir sürede bitirdim. ancak, sınavdan çıktığımdan beri içim hiç rahat değildi ve buraya yazıp içimi dökmeye karar verdim. ne olursa olsun artık.

umarım beni yargılamazsınız, çünkü kim olsa aynı şeyi yapardı.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fotoğrafçı
    burakbet
    burakbet's avatar
    Erkek

ahey ahey ahey

la?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rebellisch
    rebellisch's avatar
    Erkek

Toplam Hit: 8882 Toplam Mesaj: 87