folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Oyumu Vereceğim Parti...Mini Anket Hak.

Oyumu Vereceğim Parti...Mini Anket Hak.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

iMPaLa bunu yazdı:
    -----------------------------
    DarkSkull bunu yazdı:

Anketin kodlarında değişiklik yapılıp bdp'ye oy veren .........'lar belirlense.

...... yazan yere küfür dağarcığınızdan uygun küfürü yerleştirin :)

tbt de %2 şaşırttı beni..keşke neden oy verdiklerini de anlamış olsak..

adamın demokratik hakkı, istediğine oyunu verir.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ershn
    ershn's avatar
    Erkek

vay be tbt de bile bölücü var

Allah Türktür.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    o6u2
    o6u2's avatar
    Erkek

bdpye oy verenlerin olması hoş değil ama böyle sözler edilmesi daha da kötü.tahribat türkiyenin aynası ise bdpye oy veren de olacak başkasına da.

bana kalırsa tahribat gibi aklıselim insanlardan oluşan bir forumda akp'nin %20 küsürlerde olması daha vahim.

http://kocaer.me
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    volkan
    volkan's avatar
    Erkek

bu ülkenin çıkarına yönelik partilerin genel tv kanallarında gösterimi yasak örneğin btp bağımsız türkiye partisinin mitingleri bin lerce insan yığılırdı her tv den kameralar orda olurdu ama bi kaç tv hariç hiç birinde gösterilmezdi malum medya patronu abd

onekine?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek

AnaMuhalefet bunu yazdı:
    Baylar bayanlar Hepar'a oy atmayın ya gözününüzü sevem :S
    Niye mi,cevabı gayet basit:
    Oyunuz boşa gidecek, barajı geçme ihtimali hiç yok hatta yüzde 5 alırsa öpsün başına koysun.
    Gerçekten YAZIK olur, barajı geçmesi kesin olan partilerden kendinize uygun olanını seçmenizi rica ediyorum
    Etkisi olmayan oy, oy değildir ooooy ooooy deyip hepinizi saygıyla selamlıyorum :)

Zaten aqp nin tek korkusu bu ve ters mantık ile ortaya atmışlar bir oylar bölünmesin lafı herkezin ağzında..

Arkadaşlar size diyorum madem oylar bölünmesin istiyorsunuz Osman Paşa gibi bir adamı dikelim şerefsiz kansız bir terör örgütünün siyasi uzantısının karşısına bakın görün neler oluyor.

Ver Yetkiyi Gör Etkiyi! Allah nasip eder ve HEPAR mecliste boy göstermeye başladığında göreceksiniz köpekler soysuzlar  kaçacak delik arayacak..!

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    onur35
    onur35's avatar
    Erkek

rappermcs bunu yazdı:

AnaMuhalefet bunu yazdı:
    Baylar bayanlar Hepar'a oy atmayın ya gözününüzü sevem :S
    Niye mi,cevabı gayet basit:
    Oyunuz boşa gidecek, barajı geçme ihtimali hiç yok hatta yüzde 5 alırsa öpsün başına koysun.
    Gerçekten YAZIK olur, barajı geçmesi kesin olan partilerden kendinize uygun olanını seçmenizi rica ediyorum
    Etkisi olmayan oy, oy değildir ooooy ooooy deyip hepinizi saygıyla selamlıyorum :)

Zaten aqp nin tek korkusu bu ve ters mantık ile ortaya atmışlar bir oylar bölünmesin lafı herkezin ağzında..

Arkadaşlar size diyorum madem oylar bölünmesin istiyorsunuz Osman Paşa gibi bir adamı dikelim şerefsiz kansız bir terör örgütünün siyasi uzantısının karşısına bakın görün neler oluyor.

Ver Yetkiyi Gör Etkiyi! Allah nasip eder ve HEPAR mecliste boy göstermeye başladığında göreceksiniz köpekler soysuzlar  kaçacak delik arayacak..!

iyi diyosunda %5 i bile geçemez bence.önceki post ta belirtim.mhp nin oyunu bölcek hepar.mhp meclise giremezse asıl o zaman neler olcak görürsünüz.

Tedariksiz sıçmaya giden domala domala taş arar...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek

İster %5'i geçsin ister geçmesin.

Tayyibe veya kılıçdaroğluna oy atıp vicdan azabı çekeceğime, gönül rahatlığıyla seve seve Osmanpaşama atarım oyumu..

Kurtla sevişen mazoşist koyun
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek

Branxian bunu yazdı:

Tayyibe veya kılıçdaroğluna oy atıp vicdan azabı çekeceğime, gönül rahatlığıyla seve seve Osmanpaşama atarım oyumu..

Onur bu arkadaşa katılıyorum.

sizler %5 den bahsediyorsunuz bu ülkenin tarihinde %7,25 oy alan bir genç parti var

Aynı zamanda dini sömürü ile %50 ye yakın bir oy ile iktidar olan bir aqp si var.

Benim vatandaşım bu siyaseti bilmiyor. bilmek zorunda değil diyeceksin bende sana bilmezse sırf dini SÖMÜREN bir herifin manevi duyguları sömürerek iktidar olduğunu söyleyeceğim.

.

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    onur35
    onur35's avatar
    Erkek

Branxian bunu yazdı:

hocam doğru diyoasunda şunu bi oku...

hepar çoğunluk olarak mhp nin oylarını bölecek.eğer mhp %10 seçim barajını aşamazsa,akp anayasayı tek başına değiştirecek koltuk sayısını oy oranıyla sağlayamasa bile,mhp meclise giremediği için mhp nin koltuk sayısı,meclisteki diğer partilere,aldıkları oy oranı doğrultusunda paylaştırılacak.

mhp li değilim ama mecliste mhp nin kesinlikle olması gerektiğini düşünüyorum.gerek bu dönemde gerek diğer dönemlerde... her zaman mecliste olmalı

kafası karışan mhp liler partilerine sahip çıkmalılar.

osman pamukoğlu takip ettiğim kadarıyla iyi bir asker,kişilikli bi adam,ama siyaseti becerebilecek kişi değil bence.barajı geçmesi çok düşük bi ihtimal.

Tedariksiz sıçmaya giden domala domala taş arar...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar bir gerçekler var bir de beklentiler.
    Siz yüzde 10'u geçer diye bekliyorsunuz bir umut ama inat etmeye gerek yok.
    Parti kurulduğundan beri gözle görülür bir derecede etkiye yankıya sahip olmadı-olamadı-olamayacak.
    Oy oranlarının bir anda çok büyük miktarlarda değişmesi için bir mucize olmalı!
    Ben böyle görüyorum. Ve iddialıyım
    Nasıl Akp yüzde 30'dan aşağıya s..sen inmiyorsa Hepar'da barajı GE-ÇE-MEZ...
    Geçmediğini düşünürsek de sizin attığınız yüzde bilmem kaç oyu kimse dikkate almaz çıkardığı milletvekili sayısına ve öttüreceği düdüğe bakar :(
    Sonuç: Osman Pamukoğlu vatanını seviyorsa partisiyle bu seçimlere girmekten vazgeçsin.

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
Toplam Hit: 12993 Toplam Mesaj: 95