folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Oyumu Vereceğim Parti...Mini Anket Hak.

Oyumu Vereceğim Parti...Mini Anket Hak.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nitrous
    Nitrous's avatar
    Erkek

o değil de şu ankette MHP'ye oy veren 7 4,64 remüridcanlarım gelin bu yannı. Bir Olalım, İri Olalım, Diri Olalım:) aklımda anket sikertme ve haber sitelerine yorum yapma şampiyonşip var. Savunma hattı oluşturalım cömeatçiler bu işi çok profesyonel bir şekilde toplu mail bildirim gibi kanallardan götürüyor gözlerimle gördüm hepsinin paneli var görev dağıtımı yapılıyor oradan felaket bir otomasyon var onlarca yüzlerce belki binlerce kişi bilgisayardan psikolojik harp yapıyorlar kararsızları ve tereddütte kalanları etkilemek için.

Not: Sikmişim demokratik  hakkı şuyunu buyunu o %2 keser döner sap döner gün gelir hesap döner. 

<< Nitrous@TahriBaT.com >>
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

evet heparın en başta olması lazım

yönetim istifa yönetim istifa :)))

bende diğere verdim ama usman ağa ya değil

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SoloTurk
    SoloTurk's avatar
    Erkek

BDP diyen o %2'lik dilim varya. Annelerine sorsunlar kulağın çınlıyor mu diye...

Oksijen, belki de yavaş yavaş öldüren bir zehirdir...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek

ben şunu anlayamadım. yazık.

::

BDP
    2%
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cicuta-douglasii
    Cicuta-douglasii's avatar
    Erkek

Osman Pamukoğlu'nu hepimiz seviyoruz ama barajı geçemeyek malasef. Hepar'lılar Mhp'yi değerlendirseler çok daha iyi olmaz mı? Mhp'nin barajı rahat geçeceğine inansamda şuan kritik noktalarda seyir ediyor. Türkiye'nin asıl gündemi seçimden sonra yeni anayasa. Akp'nin ise yüzde kaç ile iktidara geldiği umrunda değil. Akp'nin de tek hedefi en az 330 milletvekili çıkarıp tek başına hazırlayacağı anayasa paketini en azından referanduma götürebilmek. Bu yüzden bu kasetler Mhp'yi hedef aldı. Mhp barajın altında kalırsa Akp en az 340 milletvekili çıkarır. Kimseye hangi partiye oy atacağı hakkında akıl vermiyorum ama dur demek istiyosanız bu son şans (:

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SALDIRAY
    SALDIRAY's avatar
    Erkek

siyasi amaç = para, pehhh baydı artık. şunu bilirim ben hep mağdur halk, hep söğüşlenen halk. Kim uğraşır oy vermekle % si %100 olsada bişeyler değişse artık.

Kendi şansımı yaratırım...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

iMPaLa bunu yazdı:
    -----------------------------

mataramasuko bunu yazdı:

iMPaLa bunu yazdı:

Listede hepar neden diğer parti olarak geçiyor anlamadım..inanıyorum ki tahribatta hepara sempati duyan müritler bdpye sempati duyanlardan daha fazladır..bu konunun yöneticiler tarafından dikate alınmasını istiyorum..medya heparı saklarken bir de tahribat saklamasın..

mersin de 50 kişilik dev miting :) 

bu yüzden olmasın sakın?

http://www.haberturk.com/gundem/haber/624080-pamukoglu-mersinde-soke-oldu

oku araştır sonra yorum yap bence!..mersindeki miting iptal olmustu daha sonra osman pamukoğlu bulunan kalabalığa hitaben konusma yaptı..yandaş medya da bunu farklı haber yaptılar..yiğit bulutun başını çektiği haberturkten ne beklersin..her ne kadar gizleselerde olumsuz gosterselerde bilinçli kesim heparın ne olduğunu osman pamukoğlunun kim olduğunu biliyor..bu ülkeyi Türklerin yönetme zamanı gelmiştir..ayık olun araştırın biraz

ne farkeder ki? madem miting iptal oldu gelip kendini rezil etmeyecen! geliyorsan da teşkilatlarına habe verecen toplanacaklar.paşayı severim,fikirlerini severim ama bu ülkede eğer bir ideoloji partisi değilsen yavşak olacaksın, kurnaz olacaksın, pislik olacaksın.Pamukoğlu temiz bir adam o yüzden kaybediyor.

bak cem uzan işi biliyordu, çakaldı 7.5 oy aldı.paşadan daha mı iyiydi?

arkadaşların da dediği gibi vatanını seviyorsa partiyi kapatır, en önemli seçimlerden biri bu, ülke başkanlığa,Türk kelimesinin geçmediği yeni anayasaya,eyalet sistemine ve bölünmeye gidiyor.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maserati
    maserati's avatar
    Homo

katılıyorum hepar olamalıydı

inşallah hepar hak ettii yere gelir

Türkiyede kim sevdiği işi yapıyor ki?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nights_judge
    nights_judge's avatar
    Erkek

o 2 kişinin beynini skiim,amkodumun hainleri..

Yıllarca parazit gibi yaşayıp kim güçlüyse ona yakınlaşıp bizde sizdeniz pozu veren kişilik yoksunu yalaka köpekler;Bizim VATAN sevgimizi hayal bile edemezsiniz.Bizim adımız SONSUZLUĞA uzanırken; Çok ucuza sattığınız karekterlerinizi,büyük bedeller ödeyipte geri alamadığınız zaman adınızın sadece OYUNCAKÇI dükkanlarında satılan ucuz kuklalara verildiğini göreceksiniz..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek

oy vermek vatandaşlık hakkı da oy vermeye gitmemek veya geçersiz oy kullanmak da vatandaşlık hakkıdır. Bu konuda kampanya yapmayı planlıyorum. Destek olmak isteyen varsa mesıç atabilir :)

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
Toplam Hit: 12991 Toplam Mesaj: 95