folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Oyumu Vereceğim Parti...Mini Anket Hak.

Oyumu Vereceğim Parti...Mini Anket Hak.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    feel_me
    feel_me's avatar
    Erkek

benimde oyum hepar'a ama listede yok diye diğere vermiştim. değiştiremiyomuyuz şimdi oyu?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iMPaLa
    iMPaLa's avatar
    Erkek

holyone a teşekkur ediyorum..sanırım o koydu heparı listeye..arkadaşlar medya gercekten osman paşayı saklıyor..lütfen biraz araştırarak oy verelim..takım tutar gibi parti tutmayalım..ben osman pamukoğluna sonsuz güveniyorum..ço kaliteli bir insan..bizi nihat gençler,banu avarlar,erdal sarızeybekler,osman pamukoğlular yönetsin isterim..

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsistherif
    anarsistherif's avatar
    Erkek

beyler. HEPAR barajı geçemez. tamam siz biliyorsunuz ama kahvehanede akşama kadar oturan adamın HEPAR'dan nasıl haberi olsun? HEPAR iyi partidir ancak MHP'nin oyunu bölecek. BBP'de MHP'nin oyunu bölmüştü. Tüm bu düşüncelerden sıyrılıp, MHP gibi barajı geçmesi kesin olan ve ülkesini gerçekten seven partilere oy verilmesi gerekiyor.

Ayrıca, bu kadar çok AKP'ye oy veren olmasınada şaşırmakla beraber, CHP artık Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün kurduğu parti değildir. CHP'ye oy atan kişilerin önyargılarıyla hareket ettiklerini görüyorum. Çünkü görüyorsunuz ki CHP'de AKP'nin yolundan ilerliyor, geçen gün forumda konusu vardı "Türklük Anayasa'dan kaldırılsın" diye, o konuyu okursanız CHP konusunda da bana hak verirsiniz. Takım tutar gibi parti tutmam, Türkçü, Atatürkçüyüm, Hangisi ülkem için uygunsa onu seçerim. 

=)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    feel_me
    feel_me's avatar
    Erkek

x3uqm4 bunu yazdı:
    -----------------------------

beyler. HEPAR barajı geçemez. tamam siz biliyorsunuz ama kahvehanede akşama kadar oturan adamın HEPAR'dan nasıl haberi olsun? HEPAR iyi partidir ancak MHP'nin oyunu bölecek. BBP'de MHP'nin oyunu bölmüştü. Tüm bu düşüncelerden sıyrılıp, MHP gibi barajı geçmesi kesin olan ve ülkesini gerçekten seven partilere oy verilmesi gerekiyor.

ne yani mhp barajı geçsin diye istediğim partiye oymu vermiycem?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

Ben diğere oy vermiştim şimdi nasıl hepara verecem oyumu :D lanet olsun oyumu iptal edin hepara vereceğim

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iMPaLa
    iMPaLa's avatar
    Erkek

milliyeçiyim ama mhp ye soğuk bakıyorum..oy bölme konusuna gelince bende mhp nin heparın oylarını böleceğini düşünüyorum nolcak şimdi :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek

Teşekkürler Holy HEPAR için. ;)

Kurtla sevişen mazoşist koyun
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

iMPaLa bunu yazdı:

milliyeçiyim ama mhp ye soğuk bakıyorum..oy bölme konusuna gelince bende mhp nin heparın oylarını böleceğini düşünüyorum nolcak şimdi :)

yüzde kaç oyu var ki bölecek :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    onur35
    onur35's avatar
    Erkek

mataramasuko bunu yazdı:

iMPaLa bunu yazdı:

yüzde kaç oyu var ki bölecek :)

öyle deme hocam insanlar sürekli değişim istiyor.mhp nin siyasi düşüncesine yakın ama vizyonu farklı bi parti.çoğu kişiye cazip gelecek.

ama maleasef 2002 deki genç parti gibi hepar da istemeden akp ye hizmet etmiş olacak.mhp nin oyunun bi bölümü hepar a gidecek.

eğer mhp meclise giremezse,işte o zaman zor günler bekliyor bizi.osman pamukoğlu güvenilir bi insan ama maleasef ki geçemicek barajı

Tedariksiz sıçmaya giden domala domala taş arar...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Anakroniq
    Anakroniq's avatar
    Erkek

Branxian bunu yazdı:

Teşekkürler Holy HEPAR için. ;)

Toplam oy %102 oldu yanlış hesaplamadıysam :D. Eğer bdpye oy verenleri saymazsak tam %100 oluyor ankette ki hesaba katmamak gerekiyor sanırım onları.

Aşk hiçbir zaman söylenemeyen, söylenemediği için BÜYÜK olan, sevgilinin adını dile düşürmemek için sevginin adını anmayan ve sevginin adını anmadan kendi dünyasında onu çoğaltan bi' duygudur...
Toplam Hit: 12996 Toplam Mesaj: 95