Oyuncu (7.1) Kulaklık Tavsiye?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Selam

6 aydır şu modeli kullanıyorum. Haftada 2-3 kere kullanmama itina göstermeme rağmen mikrofon cort.

Kulaklık da ağır zaten. Plastiği de çok sert. Bir iki defa alnıma çarptırdım beyin sarsıntısı geçirdim :D

https://urun.n11.com/mikrofonlu-kulaklik/hadron-hdg59-ledli-71-oyuncu-mikrofonlu-gaming-kulaklik-ps4-uyum-P246943009

100-120 civarına almıştım.

Böyle daha dayanıklı, hafif, nispeten kaliteli, kullanıp önereceğiniz ürünler var mı?

Fiyat uçmayanlardan tabi :)

Teşekkürler

...said addicted.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

Hocam uçmayandan kastın nedir ?? 

Daha bir kaç gün önce Razer Kraken Tournament Edition aldım kullanıyorum 580 civarına aldım. Bir kaç günlük tecrübeme dayanarak tavsiye ederim.

Hp Omen 800 aldım sorunlu çıktı ona kıyasla bu Razerdan çok memnunum

TheAvenqer tarafından 29/Mar/20 04:41 tarihinde düzenlenmiştir

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Uçmayandan kastım yarım milyar mesela hocam :D

Günaydın, güneşi görenlere up

...said addicted.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saku
    saku's avatar
    Erkek

Ben James eşek 711 kullanıyorum. Beni idare ediyor. Ses kalitesi benim için yeterli. Mikrofon da öyle. 710 daha rahat diye duydum. incehesap.com'da 119 liraya düşüyo cuma günleri.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Janitschar
    Janitschar's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

''kulak içi'' oyuncu kulaklık kullanan,tavsiyesi olan var mı ?

Janitschar tarafından 29/Mar/20 13:40 tarihinde düzenlenmiştir

Acaip derecede agresifim !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı

Uçmayandan kastım Yarım Milyar mesela hocam :D

Günaydın, güneşi görenlere Up.

âlem'sin sen ya.. ^^D`

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    noname bunu yazdı

âlem'sin sen ya.. ^^D`

git la konumdan :D

edit

qî₺ Lâ k0nûmdâN ^^D'

noname tarafından 29/Mar/20 13:46 tarihinde düzenlenmiştir

...said addicted.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek

https://urun.n11.com/mikrofonlu-kulaklik/gamepower-medusa-siyah-71-oyuncu-kulakligi-P246550357

Bunu kullanıyorum. Ses kalitesi çok güzel ama dışarıya çok ses veriyor ve dışarıdan da sesleri duyuyorsun. O yüzden önermiyorum. Rampage harici alma.

Not: Kullandığın james donkeydan çok daha kaliteli bu.

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek

https://www.itopya.com/steelseries-arctis-3-oyuncu-kulakligi-71-siyah-2019-edition/

https://www.itopya.com/rampage-rm-k7-magnific-siyah-kirmizi-71-surround-sound-system-usb-mikrofonlu-gaming-kulaklik/

o fiyat aralıklarında tavsiye edebileceğim 7.1 ler hocam, bir tık üstü hyperX bakabilirsin

Bir güldün yar sen, hep elime batan.Seni dalından kopardım, kandoldu avuçlarım..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    noname bunu yazdı

âlem'sin sen ya.. ^^D`

git la konumdan :D

edit

qî₺ Lâ k0nûmdâN ^^D'

Böö, Walking Dead. ^^D`

RitmFarbRacourci tarafından 29/Mar/20 14:46 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

Arctis 3 kullanıyorum eğer kulaklarımda bir duyu kaybı yoksa(biraz olduğunu düşünüyorum) çok tavsiye etmiyorum. Bazı oyunlarda o kritik sesleri alamıyorsun/alamıyorum. HyperX Cloud olan arkadaşım Rainbow Six de benim duymadığım sesleri duyup bana info veriyordu bazen. Yani demem o ki Arctis 3 yerine farklı şeylere bakabilirsin. James Donkey kulaklıklar var mesela ucuz mu/kaliteli mi değil mi idk. 

Toplam Hit: 1449 Toplam Mesaj: 19
gaming kulaklık oyuncu kulaklığı