folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Özel Psikiyatri Sorunları Kökünden Halleder Mi

Özel Psikiyatri Sorunları Kökünden Halleder Mi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serhat8102
    serhat8102's avatar
    Erkek

ayetel kürsi ihlas felak nas

bunları gece yatarken sabah kalkarkern oku eline üfle kafana sür. hiç ıskalama. 2 aya bişeyin kalmaz.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SENAR1ST
    SENAR1ST's avatar
    Erkek

Duayla hocayla olacak iş değil dostum bu işler. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek

Her ne yapıyorsan devam et. Zira yazma yetini kaybetmiş gibisin. Geri kalanı da devre dışı kalacaktır muhtemelen. Bu nasıl Türkçe, nasıl klavye kullanımı böyle?

literatur tarafından 18/Kas/17 22:09 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gerekirse
    gerekirse's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hocam sen daha öncede konu açtın daha öncede psikiyatra git dedik madem tavsiyelerimizi takmıyorsun neden bize soruyorsun

wanted "any girl" only live
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acikistihbarat
    acikistihbarat's avatar
    Erkek
    gerekirse bunu yazdı

hocam sen daha öncede konu açtın daha öncede psikiyatra git dedik madem tavsiyelerimizi takmıyorsun neden bize soruyorsun

aynen.

dostum özele gerek yok. devlet hastanelerindeki psikiyatristler daha tecrübeli senin durumunu anlayıp işe yarayan bi ilaç vereceklerdir. yazdıklarımıza biraz olsun önem veriyorsan en kısa sürede doktora gitmelisin. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DjBlueMaN
    DjBlueMaN's avatar
    Erkek

Beyin yorgunluğu belirtileri var sende kardeşim.Okuduğun bir parağrafı tekrar tekrar okuyup anlamaya çalışıyorsan,olayları alğılamakta zorluk çekiyorsan,konuştuğun kelimeler dilinde yuvarlanıyorsa,yüksek ses müzik rahatsız ediyorsa,önceden zevkle yaptığın şeylere karşı dahi tahammülün yoksa beyin yorğunluğu olma ihtimalin yüksek.Uzman bir doktora gitmeni tavsiye ediyorum,aracın arıza yapınca nasıl ıstaya gidiyorsan vücudunla ilgili sıkıntıda da doktora gideceksin.Tedavisi basit bir rahatsızlıktır.İnternette birkaç bilgi edinebilirsin bu konuda.Fakat sadece bilgi edin,internette yazanlarla tedavi olmaya çalışmak bir tedavi yöntemi değildir.Sana 1.tavsiyem doktora git,2.tavsiyem klasik müzik dinle ve bulmaca çöz.Her sıkıntıyı kafanda büyütme,sonuçta herşey olacağına varır.

Haşa Zulmetmez Kullarına Hüdası, Her Kulun Çektiği, Kendi İşinin Cezası!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek
    flybatwin bunu yazdı
    raul bunu yazdı

Bu ilaclari gizlice icirilmis olamazsin. Psikiatra git. Ozel veya devlet farketmez. Problemlerin oldugu asikar. Bunlari doktora anlat 

Bu sorunların düzeleceğine inanmıyorum ilaç iç deyip gönderecek  benim profesyonel yardıma ihtiyacım var

ulen hem düşünemiyorum ilaç içirildim diyorsun. hemde kendi fikrinle argüman sunuyorsun filan :) git işte

https://t.me/pump_upp
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

sendeki kafayı yakalamak için hergün 50 lira veriom tekele ama hala yok..

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Sana önereceğim kitabı okursan, eminim Ruhsal olarak güçlenecek ve rahatlayacaksın, tüm psikolojik sıkıntılarının çözümü 9 seri bu cildi, okursan atlatacaksın.

Kitaplar ilk önce beynin kabul etmekte zorlandığı bilgilerle doldur, ve Matrix filmindeki Neo nun Morfeustan gerçeği öğrendiğinde içine girdiği çıldıracakmış gibi olduğu psikolojiye sokabilir kişiyi. Bu nedenle sana tavsiyem, Yuvadan Mektuplar adlı cildi okumaktan başlamalısın..! Ondan başlarsan diğerlerini kavrayabilecek bütünlüğe erişebileceksin..

İnancın ne olursa olsun bu kitaplar her kese hitap eder. Müslümanada, Hıristiyanada, Deistede Ateistede.. Her kese hitap eder, ve evrensel düzeyde bilgiler içerir..

Kitap Dünyanın Manyetik ley hatlarının sorumlusu ve üstadı Melek Kryon tarafından Vahiyle Kitabın yazarı Lee Carrol a ilettiği bilgileri içerir.. Bilgiler Baş melek Mikail, Baş melek Cebrail, sınıfından baş melek Kryon dan gelmektedir.. Bir Din değildir.. Gelen bilgilerin bir Din olma vasfı yoktur.. Sadece öğrenme ve kavrama ve kendini bilmeyi içerir..

Akaşa yayınlarının bir kitabıdır, senin ağır psikolojik rahatsızlığına çözüm getirebileceğini umuyorum.. Dediğim gibi Yuvadan Mektuplardan başlamayı unutma.. 

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı

sendeki kafayı yakalamak için hergün 50 lira veriom tekele ama hala yok..

:))))kiminin hayali kiminin belası olmuş

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Toplam Hit: 4358 Toplam Mesaj: 32
özel psikiyatri