folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Özel Psikiyatri Sorunları Kökünden Halleder Mi

Özel Psikiyatri Sorunları Kökünden Halleder Mi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    end bunu yazdı
    NoktaliVirgul bunu yazdı
    flybatwin bunu yazdı

HASSİKTİİİR

şaşırma ünlemi olan mı, yoksa zamanında bir belediye başkanının dediği tarzda mı? :D

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

Biri git uyuşturucu iç demiş, diğeri melek kyrondan gelen vahiyler kitabını oku demiş... Asıl hasta sizsiniz haberiniz yok aq.

Hacı sende şizofreni belirtileri var, ailene durumunu anlat "kendi kendime kuruntu yapıp bunlara inanıyorum" beni tedavi ettirin de. İlaçlarla bu paranoya düzeyi çok azalıyor. Bilime güven git tedavi ol.

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    DadasAdam bunu yazdı

Biri git uyuşturucu iç demiş, diğeri melek kyrondan gelen vahiyler kitabını oku demiş... Asıl hasta sizsiniz haberiniz yok aq.

Hacı sende şizofreni belirtileri var, ailene durumunu anlat "kendi kendime kuruntu yapıp bunlara inanıyorum" beni tedavi ettirin de. İlaçlarla bu paranoya düzeyi çok azalıyor. Bilime güven git tedavi ol.

Ek olarak konudaki diger arkadaslari kolu bacagi kirilinca, zehirlenince, kalp krizi gecirince falan da kendi doktoru olmaya, dua etmeye, burundan pudra sekeri cekmeye davet ediyorum. 

Psikolojik hastaliklarin hastalik oldugunun fark edilmesi icin ille de basiniza gelmesine gerek yok arkadaslar. Baska her hastalikta nasil topuklariniz poponuza vura vura hastaneye gidiyorsaniz burda da gideceksiniz. Yok israrla bir seyler haci hocayla kuranla otla cozuluyor diyorsaniz haciniz hocaniz kuraniniz otunuz kanseri de cozer herhalde, onda da doktora gitmezsiniz olur mu. 

izzmarit tarafından 22/Kas/17 12:03 tarihinde düzenlenmiştir

sigara değil, balık olan.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı
    end bunu yazdı
    NoktaliVirgul bunu yazdı
    flybatwin bunu yazdı

HASSİKTİİİR

şaşırma ünlemi olan mı, yoksa zamanında bir belediye başkanının dediği tarzda mı? :D

Sonunu uzattım hafiften, şaşırma olan.

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheColtfire
    TheColtfire's avatar
    Erkek

Öncelikle gecmis olsun.Senin yasamis oldugun semptonlar adhd ile alakali olabilir.Öncelikle bir devlet doktoruna gidip derdini anlat  teshis icin geldigini belirt.Durumum var diyorsan Ankarada cok iyi doktorlar biliyorum.

"Delilik şüphesiz aptallıktan daha iyidir, Delilik var olmuş bir zekanın yok oluşudur. Aptallık ise var olmamış bir zekanın var olmamaya devam edişidir!"
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PcK0
    PcK0's avatar
    Erkek
    network bunu yazdı
    flybatwin bunu yazdı

...

hacım direk konuya girelim , neyi ne kadar kullanıyorsun . 

Özetle ne kullanıyorsun . Söylersen sana yardımcı olabilirim .  :) 

Şaka bir yana bu söylediklerim arasında ciddiyetde var , kullanıyorsan , kullandığın uyarıcı veya keyf verici maddeler bu etkiyi yapabilir. 

Kullanmıyorsan , Psikiyatri sana zaten uyuşturucu verecektir. Mesela uyuşturucu tedavisinde bile doktor az miktarda farklı farklı uyşturucu içeren birkaç ilaç verir , ve anlatır . Bağımlılığı yönünü değiştirmeliyiz bu maddelere bağlı hale geldiğinde bunlarıda yavaş yavaş bıraktıracağım der ... Ve sonunda bıraktırma zamanı geldiğinde bir ev bir araba parasını zaten vermiş olursun (sadece doktora) . Tabi sonuç nafile . Yani para verip uyuşturucu alacağına git çakralarını açacak uyşturucuları sen iç ;) 

Saçma gelebilir ama realitede böyle malesef ...

Realitede aynı olan tek şey bazı ilaçlar ile bazı uyuşturucu maddelerinin içerdiği etken maddeler ve insan üzerindeki benzer etkileridir.

Saçma olan şey ise onlarca, yüzlerce hatta belkide binlerce insan üzerinde denenmiş, klinik olarak takip edilmiş, üzerinde araştırmalar yapılmış, sonuçları ince ince denenmiş, dozajı ayarlanmış, yan etkileri araştırılmış olan ilaçların uyuşturucu maddeler ile aynı şey olduğunu düşünmek ve bunu dile getirmektir. Ki birde üzerine doktorun hastaya verdiği ilaçlar sonrası takip etmesi faktörünü uyuşturucu madde kullanmak ile aynı olduğunu iddia etmek bambaşka saçmalıktır. Torbacı zihniyetine ters gelebilir ama böyle maalesef.

Sadece bi imza..
Toplam Hit: 4356 Toplam Mesaj: 32
özel psikiyatri