Pakistan'a Yardım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nitrous
    Nitrous's avatar
    Erkek

Sa müridler

Dünyanın İnsanlıkla imtihanı şu sıralar yaşanıyor.

Avrupa'nın görmezden geldiği Pakistan'a yardım elini Türk ve Müslüman kimliğimizle uzatalım.Milli mücadele ve cumhuriyetimizin kuruluş yıllarında bizlere yokluk içinde olsalar dahi yardımlarını esirgemeyen kardeşlerimizin yaralarına bir nebze dahi olsa yardım edelim

2868'e atacağını boş bir mesaj 5 tl hesabınızdan düşecektir. 5 tl bir sigara parası cafede bir bira bir kahve parası nereye vermiyoruz ki bu kadar.

Hadi ilk adım benden ailemdeki her birey için bir sms gönderiyorum.

Arkadaşlar haitiye yapılan yardımın sadece %1'i yapılmış geçen onca güne rağmen ve afetin şiddetine rağmen.Bu değil bizim insanlığımız.

http://www.kizilay.org.tr

https://secure.kizilay.org.tr/sayfaDetay.aspx?sid=27ad92e8-085f-44c8-bf42-149a5039c04b

<< Nitrous@TahriBaT.com >>
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    West
    West's avatar
    Erkek

Mesaj geldi bugün bana. Yolladık bir katkımız olsun diye. Allah yardımcıları olsun

west[at]tahribat.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nitrous
    Nitrous's avatar
    Erkek

West bunu yazdı:
    -----------------------------

Mesaj geldi bugün bana. Yolladık bir katkımız olsun diye. Allah yardımcıları olsun

-----------------------------

Hayırlı olsun Allah kabul etsin.

Ve diğer DUYARLI! Müridler sizlerede teşekkürler.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek

kontör aldığım gibi atacağım, allah yardımcıları olsun. up

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    apokontek
    apokontek's avatar
    Erkek

benim telde 2 tl cıvarı gıbı bı kontor var acaba bos mesaj atsam 2 tl gondermıs olurmuyum hocam :( ? yoksa mınumum 5 tl mı olması sart?

Allah büyüktür vesselam...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pisibaliqi
    Pisibaliqi's avatar
    Erkek

Gönderdik ama kızılaya gitti, Yani bu bağış pakistan için yapılan bir organizasyona değil kızılaya bağış. Olsun en azından kıyısından köşesinden bişeyler dokunur pakistanada =)

Fiat Justica Et Ruat Caelum...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nitrous
    Nitrous's avatar
    Erkek

Hocam o bağışlar kızılayın pakistan için oluşturduğu havuzda toplanıyor.

Hiçbir yardım kuruluşuna güvenim kalmadı kızılaydan başka.

Malesef min 5 tl gerekiyor bakiyede.Düşünmekte yeterli ama boşa harcayacağınız bir 5 tl bir çocuğun hastalığından kurtulmasına vesile olabilir bunu düşünün.Selamlar

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pisibaliqi
    Pisibaliqi's avatar
    Erkek

up...

Fiat Justica Et Ruat Caelum...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KroBey
    KroBey's avatar
    Erkek

Daha önce bende açmıştım, ama saçma tartışmalardan öteye geçememişti. Umarım bu konuda bişeyler toplanır. Dost Pakistana yanınızdayız mesajını Türkiye olarak verebiliriz.

Son olarak bende hatrı sayılır bir miktar bağışta bulundum. En azından bir mesaj, bir sigara parasından feragat edin ve Pakistanda sele kapılan kardeşliğimizi kurtaralım.

" Kro "
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

Televizyonda izlerken çok kötü oldum ya.. 3-4 yaşlarında bi kız çocugu ama bi insan anca bu kadar güzel bu kadar tatlı olur. gelen yardımlardan birinde yiyecek bulmuş babası vermiş kıza kamera yakın çekim yapıyo kızın kafasına 7-8 tane sinek musallat olmuş yemeğine konuyor burnuna gözünün içine knuyor 3 tanesi böyle bişey yok y.. köz kapağına değil göz bebeğine konuyor... arkadaslar lütfen yardım edelim ben kontor yuklediğimde 5 lira atacağım... şuan bakaiye 0

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek

camide, işyerinde toplananlara katkıda bulundum, aylığı alınca gene katkıda bulunacam. o yedikleri sinek dolu pilav tabağını , hasta çocukları görünce içimiz yanıyor. hele bu ramazanlık günde fitre ve zekatların geçerli olacağı önemli konuların en başında bence. 30 milyon kişi etkilenmiş.

bugün bizim evimizi su bassa bisürü gider olur, düşünün o selin götürdüklerini :S Allah yardımcıları olsun.

///______________
Toplam Hit: 4793 Toplam Mesaj: 38