folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Parfum Tavsiyesi (Erkekler Icin)

Parfum Tavsiyesi (Erkekler Icin)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek

konuyu favorilere alayımda 2-3 ay sonra para denkleşirse alırız :D 

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    enesshn18 bunu yazdı

hocam nasıl bir parfümmüş acayip merak ettim hb deki yorumları okuyunca insan merakından duramıyor :)

+

mrberkay,

valla hocam boyle cok sey yazdim ama dedigim gibi benim icime hic sinmedi parfum ilk aldigimda ama aldik bi kere deyip kabullendim.. O yuzden kokusu hayal kirikligi yaratmasin :) Ama belki kadinlar bu tarz kokulardan hoslaniyorlardir :) cunku yeni sekreter de yanimda baya dolandi :) normalde pek yakinlasma firsati olmuyor onlarla, herkesin calistigi yerler farkli, yemek yedigi yerler farkli vs.

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

İlginç yarın tekrar bir bakayım kokusuna olmadı orjinalini alırım :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    koray bunu yazdı

İlginç yarın tekrar bir bakayım kokusuna olmadı orjinalini alırım :)

hocam dedigim gibi ben pek begenmedim hala da oyle ahim sahim bir sey oldugunu dusunmuyorum :) her insanin begenisi farkli, ben daha hafif kokulari seviyorum ama hitap ettigi kesim daha farkli..

parfumcu kadin aciklarken genc ama ayni zamanda agir, kalitel insanlarin kullandigi parfum demisti.. Benim gozumde de genc yasta patron olan elemanlar geldi tarifine uygun olarak, ama hakketten de koku onu tarif etti..

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Bleu de channel baya bilinen bir koku, hatta levent taraflarında birsürü otobüs durağı reklam panosunda var reklamı.

Ben bu aralar alttaki ürünü kullanıyorum, tam bir yaz parfümü. Özellikle fresh kokular sevenler için tavsiye ederim. Birçok yerde aynı masadayken farklı kızlar parfümün çok güzelmiş diye onayladılar :)

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

benim durumdan :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Seastar
    Seastar's avatar
    Erkek

bleu chanel benim de çok beğendiğim parfümdür ama biraz ağır kaçıyo. 35 yaşların kokusu gibi biraz. iş yemeklerinde falan kullanılabilir ama günlük kullanım için bence uygun değil.

benim de o yaşlara geldiğimde kulancağım tek parfümdür. daha yaş 27 :)

şu an issey miyake kullanıyorum artık soranlara markasını bile söylemiyorum. denemediysen onu da bi dene bence. parfümün markasının sorulması rutine döner :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    Seastar bunu yazdı

bleu chanel benim de çok beğendiğim parfümdür ama biraz ağır kaçıyo. 35 yaşların kokusu gibi biraz. iş yemeklerinde falan kullanılabilir ama günlük kullanım için bence uygun değil.

benim de o yaşlara geldiğimde kulancağım tek parfümdür. daha yaş 27 :)

şu an issey miyake kullanıyorum artık soranlara markasını bile söylemiyorum. denemediysen onu da bi dene bence. parfümün markasının sorulması rutine döner :)

hocam o listede o da vardi yani ona da baktim :) isvicrede yaz pek olmuyor :D o yuzden bir suredir yagislar basladi bugun hava iyiydi ama genelde soguk ulke.. issey miyake yi begendim zaten, aqua gio armani ye benziyor hafiflik olarak ama bunlar yaz parfumu..

baska bir parfum alacaktim ama hem cok pahalilar hem de kafama gore baska bi sey bulamadim.. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

1 Parfüm için kız  teklifi kabul mu etti _?

bence kız zaten seni istiyordu parfüm bahane olmuş.

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YeniHarman
    YeniHarman's avatar
    Erkek

Para tuzağı bunlar. Yok sıktım da, kokum yüzünden toplantı mükemmel geçti de, sekreter bayılırken patron takla attı da vs. Geç hacım bunları:D

Bir de şurdan sonrasını " Sonra sekreter abla bi seyler anlatti, bu parfumu daha once bi kisi daha kullanmis vs" dinlemek isterim:D

Olaylara karışmayın!
Toplam Hit: 3271 Toplam Mesaj: 31
parfum tavsiyes parfum bleu de chanel